#316
Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#525
Paar ballonvormige wandkandelaars.
Vier gekleurde aardewerken potten.
#588
Chinese porseleinen bloempot met decor op gele fond. Haarscheur op de bodem.
#667
Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#549
Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#618
Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#550
#587
Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#590
Lantaarn van brons en glas.
#637
Bulldog van composiet.
Un bouledogue en composite.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 40/60 -
#628
Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#623
Gemberpot versierd met vogels.
#228
Zilverkleurig metalen windlicht.
#231
Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65/75 -
#422
#187
Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#638
Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50/60 -
#576
Ronde tafel in Empirestijl.
#609
Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#545
Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#648
Cloisonné tempel met zuiltjes.
#197
Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200/220 -
Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
Un vase à couvercle, décoration de personnages. Travail chinois.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 700/800
#317Val St. Lambert
Twee verschillende vazen van geslepen groen en kleurloos kristal.
#159
“Bacchanaal.” Composiet in kader, naar een werk van Emile Boisseau.
"Bacchanale". Composition encadrée, d'après une oeuvre de Emile Boisseau.No longer availableDim. 43 x 15 cmEstimate: € 80/100 -
#657
#290Ispahan
Een Perzisch figuraal tapijt van wol met voorstelling van een parkzicht en een hert op de voorgrond. Randslijtage.
Tapis persan figuratif en laine représentant un parc avec un cerf à l’avant-plan. Usures au bords.No longer availableDim. 203 x 126 cmEstimate: € 300/500 -
#441Val St. Lambert
#770
Een rond houten wandklokje.
#528
Un vase balustre en porcelaine chinoise avec décor polychrome de roses et floraisons.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100/120 -
#812Antonio Maraini
“Roomse markt.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#755
Een lot van tien albums en boeken met Belgische en Luxemburgse postzegels.
#21
Un lot d'objets divers, comprenant dix coupe-papier en bois polychrome, deux serre-livres en bois en forme d'ours, une petite boîte en bois de Spa et un gobelet en corne.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#179
“Madonna met kind”. Op porselein. XIXde eeuw.
"Vièrge à l'enfant". Sur porcelaine. XIXième siècle.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 100/120 -
#384
Een eikenhouten wandkapstok met zeven haken.
Portemanteaux mural en chêne, sept crochets.No longer availableDim. b: 153 cmEstimate: € 50/80