#231
Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65/75 -
#590
Lantaarn van brons en glas.
Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#609
Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#525
Paar ballonvormige wandkandelaars.
#422
#587
Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#316
Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#197
Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200/220 -
#187
Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#228
Zilverkleurig metalen windlicht.
#628
Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#576
Ronde tafel in Empirestijl.
Vier gekleurde aardewerken potten.
#648
Cloisonné tempel met zuiltjes.
#623
Gemberpot versierd met vogels.
#637
Bulldog van composiet.
Un bouledogue en composite.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 40/60 -
#667
Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#638
Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50/60 -
#618
Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#549
Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#588
Chinese porseleinen bloempot met decor op gele fond. Haarscheur op de bodem.
#545
Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#550
Service de verres en verre gravé pour 12 personnes comprenant des verres à apéritif, des verres à vin rouge et blanc, des flûtes à champagne et des verres à eau. Une flûte manque.No longer availableEstimate: € 100/180
#99Albert Steel
“Winters zicht”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
"Vue hivernale". Huile sur carton. Signé et daté '70.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 50/100 -
#388
#519
Tangka met talrijke personages. Op zijde.
#416
Een mahoniehouten plantenstaander met entretoise, versierd met sober inlegwerk.
Un piédestal en acajou avec entretoise, décor sobrement incrusté.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 50/70 -
#62
#257
Een barokke Madonna met Kind van gebeeldhouwd ivoor. Dieppe, omstreeks 1800. Een vingertje manco.
Une Vierge à l'Enfant en ivoire style baroque. Dieppe, +- 1800. Un petit doigt manque.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 300/500 -
#203Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
#642
Een ronde houten wandklok.
#491
#143
Twee theebussen van blauw en wit aardewerk. De ene met een decor van Chinese landschappen. China, XVIIIde eeuw. Zilveren hals met ontbrekend deksel. De andere met aan de éne kant een molenlandschap, aan de andere een vrouw in een landschap en rondom guirlandes. Delft, omstreeks 1800. Deksel met een oude restauratie. Onderaan gemerkt P.R.(?)
Deux boîtes à thé en faïence bleue et blanche. L’une à décor de paysages chinois. Travail chinois du XVIIIe siècle, col en argent, couvercle manquant. L’autre présentant un paysage au moulin d’un côté et une femme dans un paysage de l’autre. Avec des guirlandes tout autour. Delft, vers 1800. Couvercle avec une ancienne restauration. Marque sous la base: P.R. (?).No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 200/300 -
#533
Een grote rechthoekige schotel van Imariporselein.
#255
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 9,60 gEstimate: € 900/1000