Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Poucette, Hommage à H. C. Andersen”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘99 en genummerd 9/30 buiten de plaat. Artiestenproef.
Corneille

“Poucette, Hommage à H. C. Andersen”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘99 en genummerd 9/30 buiten de plaat. Artiestenproef.

“Poucette, Hommage à H.C. Andersen”. Lithographie. Signée, datée ‘99 et numérotée 9/30 hors planche. Epreuve d’artiste.
SKU: 1003200559.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #559
Estimate: € 300 / 340
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #590

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapîjt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 415 x 315 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #65
    Christofle

    Een bestek van verzilverd en verguld metaal. 82 stuks. Waaronder telkens negen stuks van messen, lepels, vorken, dessertlepels - dessertvorken en koffielepeltjes. Acht stuks kleine mesjes en zes stuks gebakslepeltjes. Sla-en groentenbestek. Taartschep, suikertang, sauslepel, botermesje en zes messenleggers.

    Couvert en métal argenté et doré. 82 pièces. Chaque fois neuf couteaux, fourchettes, cuillères et fourchettes à dessert et cuillères à café. Couvert à salade et à légumes. Pelle à tarte, pince à sucre, cuillère à sauce, couteau à beurre et six porte-couteaux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #570
    Philips

    Een oude radio in bakelieten kast. Type 834A. Bouwjaar 1933.

    Ancienne radio en bakelite. Type 834A. Année 1933.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #10

    Een paar oorbellen van 10 karaats wit en geel goud.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 10 ct.
    No longer available
    Dim. 1,65 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #719

    Een lot van veertien XIXe eeuwse munten, bestaande uit dertien Zwitserse herdenkingsmunten van 5 Frank en een oude Roebel

    Lot de 14 pièces de monnaie du XIXe siècle comprenant 13 pièces commémoratives suisses de 5 francs et un vieux Rouble.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #322

    “Abbaye de Tongerlo” Een oude ingekaderde gravure.

    “Abbaye de Tongerlo”. Ancienne gravure encadrée.
    No longer available
    Dim. 43,5 x 55,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #722

    Twee vroeg XXe eeuwse Yatagans en een bajonet van omstreeks 1800.

    Deux yatagan du début du XXe siècle et une baïonnette vers 1800.
    No longer available
    Dim. L. 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #513
    Val St. Lambert

    Een siervaas van geslepen rood en kleurloos kristal op voet.

    Vase sur piédouche en cristal taillé coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #580
    Trialmo

    Een oude radio in houten kast. Type 533. Bouwjaar 1929.

    Ancienne radio en bois. Type 533. Année 1929.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #392

    Een lot Duits aardewerk, bestaande uit drie verschillende vaasjes met wit bloemendecor op blauwe fond en een Bauhaus vaasje. Kleine beschadiging aan de rand.

    Lot de faïences allemandes comprenant trois petits vases différents avec décor de fleurs en blanc sur fond bleu et un petit vase de style Bauhaus. Petit dégât au bord.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #183
    Val St. Lambert

    Een vaas van meerkleurig glaspasta. Gemerkt en gemonogrammeerd LL & SJH voor Louis Leloup & Samuel Herman.

    Vase en pâte de verre polychrome. Marque et monogramme LL & SJH pour Louis Leloup & Samuel Herman.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 340 / 400
  • #26

    Mahoniehouten dienblad op losse vouwpoot. Engelse stijl.

    Plateau en acajou sur piétement pliant. Style anglais.
    No longer available
    Dim. 77 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More