#590Een handgeknoopt Perzisch wollen tapîjt.
#65ChristofleEen bestek van verzilverd en verguld metaal. 82 stuks. Waaronder telkens negen stuks van messen, lepels, vorken, dessertlepels - dessertvorken en koffielepeltjes. Acht stuks kleine mesjes en zes stuks gebakslepeltjes. Sla-en groentenbestek. Taartschep, suikertang, sauslepel, botermesje en zes messenleggers.
Couvert en métal argenté et doré. 82 pièces. Chaque fois neuf couteaux, fourchettes, cuillères et fourchettes à dessert et cuillères à café. Couvert à salade et à légumes. Pelle à tarte, pince à sucre, cuillère à sauce, couteau à beurre et six porte-couteaux.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#570PhilipsEen oude radio in bakelieten kast. Type 834A. Bouwjaar 1933.
#10Een paar oorbellen van 10 karaats wit en geel goud.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 10 ct.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 80 / 120 -
#719Een lot van veertien XIXe eeuwse munten, bestaande uit dertien Zwitserse herdenkingsmunten van 5 Frank en een oude Roebel
Lot de 14 pièces de monnaie du XIXe siècle comprenant 13 pièces commémoratives suisses de 5 francs et un vieux Rouble.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#322“Abbaye de Tongerlo” Een oude ingekaderde gravure.
#513Val St. LambertEen siervaas van geslepen rood en kleurloos kristal op voet.
#580TrialmoEen oude radio in houten kast. Type 533. Bouwjaar 1929.
#392Een lot Duits aardewerk, bestaande uit drie verschillende vaasjes met wit bloemendecor op blauwe fond en een Bauhaus vaasje. Kleine beschadiging aan de rand.
#26Mahoniehouten dienblad op losse vouwpoot. Engelse stijl.
Plateau en acajou sur piétement pliant. Style anglais.No longer availableDim. 77 x 59 cmEstimate: € 100 / 150