Similar lots by type
-
#659Jin G. Kam
“Orchestra with pianist”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 51/375 buiten de plaat.
“Orchestra with pianist”. Sérigraphie. Signée et numérotée 51/375.No longer availableDim. 85 x 63 cmEstimate: € 220 / 300 -
#332Jef Van Tuerenhout
Een kunstmap met tien prenten van werken van Jef Van Tuerenhout, waarvan zeven gesigneerd.
Farde contenant dix estampes de Jef Van Turnhout, dont sept signées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#59
“Mechelen anno 1984”. Een lithografie.
“Malines anno 1984”. Lithographie.No longer availableDim. 55 x 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#142Norbert Ceulemans
“Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.
“Anvers anno 1985”. Signée hors planche.No longer availableDim. 76 x 115 cmEstimate: € 50 / 80 -
#552Dali
Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 220 -
#729Félicien RopsPeriod: 1883 - 1898
“Dame met masker”. Een fotogravure. Gesigneerd en gedateerd ‘79 binnen de plaat.
“Dame au masque”. Photogravure. Signée et datée ‘79 dans la planche.No longer availableDim. 18,5 x 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#62
Een reeks van drie kleurenetsen met stadsgezichten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Suite de trois eaux-fortes en couleurs aux vues de villes. Les trois signées hors planche.No longer availableDim. 30 x 80 en 35 x 35 en 45 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#344Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“Optocht der koningen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 41/75 buiten de plaat.
“Cortège des rois”. Eau-forte. Signée et numérotée 41/75 hors planche.No longer availableDim. 52,5 x 35,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#672
“Mémoire de Cuba”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘03 en genummerd 35/200 buiten de plaat.
“Mémoire de Cuba”. Lithographie. Signée, datée ‘03 et numérotée 35/200 hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 180 / 220 -
#352
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Een ingekaderde gravure, titelblad van een antieke atlas.
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Gravure encadrée. Frontispice d’un vieux atlas.No longer availableDim. 44,5 x 26,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#39
Een lot van vijf kaders met decoratieve foto’s. Bijgevoegd een aquarel van een Provence-roos.
Cinq cadres aux photographies décoratives. Nous ajoutons une aquarelle d’une rose de Provence.No longer availableDim. 40 x 63 cmEstimate: € 40 / 50 -
#724Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Au pays de ma prédilection”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 18/100 buiten de plaat. 1997.
“Au pays de ma prédilection”. Lithographie. Signée et numérotée 18/100 hors planche. 1997.No longer availableDim. 76 x 55 cmEstimate: € 200 / 220 -
#42
Twee Engelse jachtprenten, waarbij een lithografie en een ingekleurde ets.
Deux estampes de chasse anglaises dont une lithographie et une eau-forte colorée.No longer availableDim. 39 x 47 & 15 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#139
“De rede van Antwerpen”. Een kleurenherdruk van een oude gravure.
“La Rade d’Anvers”. Réédition en couleurs d’une ancienne gravure.No longer availableDim. 35 x 180 cmEstimate: € 60 / 100 -
#129
“Le départ” & “Le retour”. Twee opgehoogde XIXe eeuwse gravures. In kaders uit de tijd.
“Le départ” et “Le Retour”. Deux gravures du XIXe siècle rehaussées. Cadres d’époque.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#539Roger Van AkeleyenPeriod: °1948.
“De ontwortelden”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 3/25 buiten de plaat.
“De ontwortelden”. Eau-forte. Signée, datée ‘76 et numérotée 3/25 hors planche.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#549Roger Van AkeleyenPeriod: °1948
“De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.
“La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#4Alphonse StengelinPeriod: 1852 - 1938
“Liggende koe”. Een steendruk. Gemonogrammeerd buiten de plaat.
“Vache couchée”. Lithographie. Monogrammée hors planche.No longer availableDim. 9 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#322
“Abbaye de Tongerlo” Een oude ingekaderde gravure.
“Abbaye de Tongerlo”. Ancienne gravure encadrée.No longer availableDim. 43,5 x 55,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#644
Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsneden met Geisha’s in de regen. Gesigneerd.
Suite de trois gravures sur bois japonaises représentant des geisha dans la pluie. Signées.No longer availableDim. 35,5 x 24,5 (x 2)Estimate: € 200 / 300 -
#434Jan Decleir
“Wonderland 2008”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 82/99 buiten de plaat.
“Wonderland 2008”. Lithographie. Signée et numérotée 82/99 hors planche.No longer availableDim. 40,5 x 61,5 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#530SABA
Een elektrodynamische luidspreker in bakelieten kast. Type DWP 20. Bouwjaar 1933.
Haut-parleur électrodynamique en bakelite. Type DWP 20. Année 1933.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#389
Een gedreven messingen schotel met decor van fruit.
Plat en laiton repoussé décoré de fruits.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#641Edelstein, Bavaria
Een uitgebreid porseleinen eetservies, versierd met een meerkleurig bladerdecor. Compleet voor twaalf personen met meerdere vormstukken. Eén koffiekop en een dessertbord manco. Gemerkt.
Large service en porcelaine décoré de feuilles polychromes. Complet pour douze personnes et avec beaucoup de pièces de forme. Une tasse et une assiette à dessert manquent. Avec marque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#638
Een opgezette kop van een verwilderde Schotse bok. 1995.
Tête de bouc sauvage écossais empaillée. 1995.No longer availableDim. 75 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#473
Een gelobde schotel van Japans porselein met een roestrood decor van bloemen.
Plat lobé en porcelaine du Japon à décor rouille de fleurs.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#156
Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
Console demi-lune en acajou. Travail anglais.No longer availableDim. b: 121 cmEstimate: € 200 / 240 -
#93
Russische icoon met Andrej Bogoljoebski en talrijke kerkfiguren die zich aan Maria onderwerpen. XIXde eeuw. Mooie staat.
Icône russe avec Andrei Bogoljubski et de nombreux figures ecclésiastiques qui se soumettent à Marie. XIXe siècle. Bel état.No longer availableDim. 41 x 34 cmEstimate: € 400 / 600 -
#124Edgard Wiethase
“Stilleven met koffiepot en sierpompoenen.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928.
“Nature morte avec cafetière et citrouilles”. Huile sur toile. Signée et datée 1928.No longer availableDim. 68 x 77cmEstimate: € 200 / 300 -
#475
Een gesculpteerde houten wandelstok met het handvat in de vorm van een vis.
Canne en bois sculpté à manche en forme de poisson.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 40 / 50 -
#50
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 21,70 g 5,5 x 4,5 cmEstimate: € 450 / 550 -
#782
Een antieke metalen dubbele vogelkooi.
Ancienne cage à oiseaux double en métal.No longer availableDim. 45 x 63 x 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#511
Een paar vazen van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels en bloemen in uitsparingen omgeven door een bloemenmotief in groen, roze en geel. Oren in de vorm van fo-hondenkoppen. Canton, XIXde eeuw.
Paire de vases en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux et de fleurs dans des cartouches entourés d’un motif de fleurs en vert, rose et jaune. Anses en forme de têtes de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 200 / 300