Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Pregatire”. Gouache. Gesigneerd.
Radu Deca

“Pregatire”. Gouache. Gesigneerd.

“Pregatire”. Gouache. Signée.
Dim. 30 x 43 cm
SKU: 2210190464.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #464
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #22

    “Petronille de Gand 1851”. Een prent van een Belgische driemaster.

    ”Petronille de Gand 1851”. Une image représentant un trois-mâts belge.
    No longer available
    Dim. 25 x 32,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #459

    Een kruisbeeld met gesculpteerd ivoren corpus.

    Crucifix au corpus en ivoire sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 10 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #378

    Een oude koperen klaroen en een oude kepie met pluimen in doosjes.

    Un ancien clairon et un képi à plumes dans une boîte.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #103

    “Musicerende saters”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel. Fluit manco.

    ”Satyres musicaux”. Une paire de statues en bronze sur socles en marbre. Une flûte manquante.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #754
    André Goezu
    Period: °1939

    “Un regard dans la ville”. Litho. Gesigneerd en genummerd 89/100.

    ”Un regard dans la ville”. Litho. Signée et numérotée 89/100.
    No longer available
    Dim. 41 x 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #401
    Val Saint-Lambert (?)

    Vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Zonder merk.

    Un vase en cristal taillé, rouge dans la masse. Pas de marque.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #647

    Een paar bijzetkastjes van zwartgelakt in Empirestijl met één lade en één deur en een marmeren blad.

    Paire de meubles d’appoint en bois noirci de style Empire ouvrant à un tiroir et à une porte. Tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 80 x 35 x 40 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #384
    José Van Gucht
    Period: 1913-1980

    “Landschap”. Gesigneerd en gedateerd 1965.

    ”Paysage”. Signée et datée 1965.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #158

    Een antieke houten winkelpop op ijzeren voet.

    Mannequin d’étalage ancien en bois sur pied en métal.
    No longer available
    Dim. h: 165 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #361

    Een oude Russische bajonet voor een Mosin-Nagant. Gemerkt CA3069.

    Une ancienne baïonnette russe pour Mosin-Nagant. Marque CA3069.
    No longer available
    Dim. L: 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #744

    “Wijzen”. Een Arabische schildering op ivoor in een met messing en parelmoer ingelegde kader.

    “Sages”. Peinture arabe sur ivoire dans un cadre en laiton incrusté de nacre.
    No longer available
    Dim. 20 x 10 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #521

    Een Chinees porseleinen plaquette met een meerkleurig decor van personages in een besneeuwd landschap. Beschadiging rechts onder.

    Une plaquette en porcelaine à décor polychrome de personnages dans un paysage enneigé.
    No longer available
    Dim. 53 x 26 cm
    Estimate: € 180 / 220
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More