#776
Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
#49Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Hessenhuis”. Ets. Gesigneerd en genummerd 130/150 buiten de plaat.
”Maison Hessen”. Une eau-forte. Signée et numérotée 130/150 hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 27 cmEstimate: € 50/80 -
#774René Mels
“Rouge et Noir.” Litho, gesigneerd buiten de plaat, E.A.
”Rouge et noir”. Litho, signée hors planche et E.A.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#471
“Museum Mayer van den Berg”. Catalogus 2, 1969.
#595Nannini
Twee dezelfde hoeden van katoenfluweel.
#186
#511
Een Chinees houten juwelenkistje met zeven kleine laden.
#493
Een theepotje van Chinees porselein met blauw op wit bloemendecor.
#726Kazak
Een handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
#266
Een zwart lederen Chesterfieldsofa. Drie plaatsen.
#5
Twee handtasjes van stof met vergulde sloten bezet met fantasieparels.
Deux petits sacs à main en tissu aux fermoirs dorés sertis de perles de fantaisie.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 30/60 -
#220
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,17 ct.No longer availableDim. 4,83 gEstimate: € 450/550