#791Chromen staanlamp. Jaren zeventig.
#86Art deco boekenkast van wortelhoutfineer, genre Franck. Glazen schuifdeuren manco.
#778Vier champagneglazen van kleurloos kristal. “Expo 1958”.
#378Een oude koperen klaroen en een oude kepie met pluimen in doosjes.
Un ancien clairon et un képi à plumes dans une boîte.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#147Een sterling zilveren peper en zoutvat. Gemerkt.
Un poivrier et une salière en argent Sterling. Marque.No longer availableDim. 116,10 gEstimate: € 160 / 200 -
#649Een archiefmeubel met roldeur.
#327Hergé“Tintin”. Zeven albums in zeer gelezen staat. Harde covers.
”Tintin”. Sept albums à couverture dure, état usuré.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#348Drie stuks memorabilia m.b.t. Koning Albert I en W.O. I.
#367Een paar messingen kandelaars in de vorm van Corinthische zuilen op groen marmeren sokkels.
Une paire de candélabres en laiton sur colonnes corinthiennes en marbre vert.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#460Een 18 karaats wit gouden ring met bezet met een diamant van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,46 gEstimate: € 300 / 400 -
#25Pazuki LondonTwee verschillende sjaals van wol rayon, mohair, leder en zijde waarvan één met borduursel.
Deux châles différent en laine, rayon, mohair, cuir et soie dont un brodé.No longer availableDim. 150 x 13 en 140 x 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#227Een XIXe eeuwse horizontale stoommachine met twee cylinders.
Machine à vapeur horizontale à deux cylindres. XIXe siècle.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 400 / 600