#79Al. De Dobbelaer“Grazende koe in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd 10-’80.
”Vaches qui broutent dans un paysage”. Huile sur toile. Signée 10-’80.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#668Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
#292Carl Berckmans“Stilleven met fruit en noten”. Olieverf op doek. Gesigneerd .
“Nature morte aux fruits et noix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#645NanniniTwee verschillende petten van rayon.
Deux casquettes différentes en rayon.No longer availableDim. 190 x 90 en 147 x 32 cmEstimate: € 40 / 80 -
#484“Berglandschap”. Olieverf op paneel.
”Paysage montagnard”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#667Een gefineerd notenhouten kaptafel met twee laden.
Coiffeuse en placage de noyer ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 177 x 122 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#732Vic GentilsPeriod: 1919 - 1997“Adam en Eva”. Litho. Buiten de plaat gesigneerd en E.A.
“Adam et Eve”. Litho. Signée hors planche et E.A.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#57Een uitgebreid lot meerschuimen pijpen, o.a. in de vorm van historische figuren. Grotendeels XIXe eeuws
Un lot de pipes en écume e.a. sous forme de figures historiques. La plupart XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#761Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.No longer availableDim. h: 8 - 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#45LongchampTwee verschillende sjaals van zijde en katoen.
#534“Balinese wasvrouwen onder de flamboyant”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Femmes et lessive sous le flamboyant”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 47 x 67 cmEstimate: € 200 / 300 -
#439Dieltjens“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 80 / 120