#311Een oeil-de-boeufklok met inlegwerk van parelmoer. Met sleutel en slinger.
#553Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.
#13Een opengewerkte verguld porseleinen coupe, een meerkleurige inktpot in Lodewijk XV-stijl en een aardewerken schaal.
Une coupe en porcelaine ajourée dorée, un encrier polychrome style Louis XV et un plat en faïence.No longer availableDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#333Een Wedgwood pique fleurs met een wit op blauw decor.
Un pique-fleurs en Wedgwood à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#245Annyta LolytaEen handbeschilderde fluwelen wintersjaal van chialingo rood.
#469J. Nickx (?)“Bladeren en mens”. Litho. Onleesbaar gesigneerd.
”Feuilles et humain”. une lithographie. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 30 / 40 -
#495LongchampTwee verschillende sjaals van zijde en katoen.
#568Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
#73Twee fracties antiek behangpapier met motieven in reliëf.
#98“Grieks tafereel”. Een porseleinen groep. Eén vleugeltje manco.
#483Art nouveau garnituur van glas en metaal. Driedelig.
Une garniture Art Déco en trois pièces de verre et métal.No longer availableEstimate: € 55 / 60