#47Dunhill, ParisEen humidor. Met sleuteltje.
#421Een aardewerken vaasje met blauw glazuur.
#246Een paar bloemenmanden op staanders van witgepatineerd smeedijzer.
#209Een zittende dame van brons.
#154Jan De BelderPeriod: °1953“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd Lier, 1971.
“Intérieur de l'église”. Huile sur toile. Signée et datée Lier, 1971 au dos.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#495Goebel, Germany“In Sicherheit”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 56/B Onderaan gemerkt.
#7Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.
#133Een reeks van 3 recente vazen van blauw-wit Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
#125Een 18 K geelgouden ketting.
#411JunghansEen tafelklok in gesculpteerd hout.
Une horloge de table en bois sculpté.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#562Jef Vaes“Supporters”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1999.
Supporters. Technique mixte sur panneau. Signé et daté 1999.No longer availableDim. 30x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#656Yakchi BadirEen handgeknoopt Turkse wollen loper.
Un couloir turc en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 60 cmEstimate: € 120 / 200