Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Prince de Gales” Een glasservies in kristal. 42 stuks.
Val St. Lambert

“Prince de Gales” Een glasservies in kristal. 42 stuks.

”Prince de Galles”. Un service à verres en cristal. 42 pièces.
SKU: 2011180795.
Auction day: 21 November 2018 19:00
Catalogue #795
Estimate: € 200 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #781
    Val St. Lambert

    Twee kleurloze vaasjes en een groene vaas van kristal. Allen gemerkt.

    Deux petits vases incolore et un petit vase en cristal vert. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #764
    Val St. Lambert

    Zes onderleggers van kleurloos kristal met gesatineerde afbeeldingen van vogels. In origineel etui.

    Six sous-verres en cristal incolore avec des images satinées d’oiseaux. Dans étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #783
    Val St. Lambert

    Een art deco vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt. Kleine schilfer bovenaan.

    Un vase Art Déco en cristal bleu et incolore taillé . Pas de marque. Eclat au rebord.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #396
    Val St. Lambert

    Een zeshoekige kleurloze asbak en een vaasje van geslepen kristal. Het tweede gemerkt.

    Un cendrier hexagonal incolore et un vase en cristal taillé. Celui-ci porte une marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 en h: 12 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #383
    Val St. Lambert

    Een vaas van mauve en kleurloos geslepen kristal en een andere van paars glas. Beide gemerkt.

    Un vase en cristal mauve et incolore taillé, et un autre vase en verre mauve. Tout deux marques.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #13
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen mauve en kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal taillé mauve et incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #88
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen groen en kleurloos kristal. We voegen er een groene asbak aan toe. (randschilfers). Beide onderaan gemerkt.

    Une coupe en cristal vert et cristal incolore taillé. Nous ajoutons un cendrier vert ( éclats au bord). Tout deux avec marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 & 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #53
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes onderzetters van kleurloos kristal met geslepen leeuwen in het decor. Allen gemerkt en in origineel etui.

    Une série de six sous-verres en cristal incolore, décors de lions engravés. Avec marques et dans étui d’origine.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #7
    Val St. Lambert

    Een groene lampenvoet en een blauwe en een groen asbak van kristal. Twee gemerkt.

    Un pied de lampe vert et un cendrier bleu et vert en cristal. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #63
    Val St. Lambert

    Twee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.

    Deux pieds de lampes différents en cristal mauve. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 39 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #103
    H. Kelck

    ”Vrouw met een kruik aan een bron”. Bronzen beeldje met marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    ”Femme et une cruche auprès de la source”. Une statue en bronze, socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #181
    Boch

    Een vaas met decor van damherten in blauw-groen glazuur. Niet gemerkt, maar veel voorkomend decor. Onderaan genummerd ‘31’.

    Un vase au décor de daims en glaçure bleue-verte. Pas de marque, mais decor connu. Numéroté en dessous ‘31.
    No longer available
    Dim. H:23 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #478

    Een Chinese bronzen koro met een opengewerkt deksel, versierd met vogels en bloemen, getooid door een draak? De handvatten eveneens in de vorm van draken en het geheel gedragen door drie kraanvogels op leliebladeren. Gemerkt onderaan.

    Un koro en bronze chinois avec couvercle ajouré, décor de fleurs et d’oiseaux et d’un dragon. Les manches sont en forme de dragons et le tout porté par trois grues sur des feuilles de lotus. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #468

    Een houten Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld.

    Une statue de fertilité en bois africain.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #602

    “Hoevezicht.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “ B. Viegers”.

    ”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘B. Viegers’.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 69 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #793

    Twee verschillende koperen appliques en een olielamp van opaalglas.

    Deux appliques différentes en cuivre et une lampe à huile en verre d’Opale.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #422
    Edouard Mesens
    Period: 1903-1971

    “Golgotha”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Golgotha”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #746

    Twee handgeknoopte Perzische bidkleedjes van wol.

    Deux petits tapis de prière de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 124 x 96 & 117 x 82 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #734

    Een oude affiche naar aanleiding van het carnaval te Oostende 1931 naar een ontwerp van Ensor. Met frankeerzegel.

    Une affiche ancienne à l’occasion du carnaval de 1931 à Ostende, d’après un projet par Ensor. Avec timbre.
    No longer available
    Dim. 50 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #70

    Een 18 karaats geel gouden herenring bezet met één diamant van ± 0,50 ct.

    Une bague pour homme en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 8,02 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #98

    Een Japanse boer van brons.

    Un fermier japonais en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #280

    Een platina bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct .

    Une bague en platine en forme de fleur sertie de diamants avec un poids total de ± 1,10 ct.
    No longer available
    Dim. 8,53 g
    Estimate: € 750 / 900
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More