Other lots by Val St. Lambert
-
#781Val St. LambertTwee kleurloze vaasjes en een groene vaas van kristal. Allen gemerkt.
Deux petits vases incolore et un petit vase en cristal vert. Marqués.No longer availableDim. h: 8 & 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#764Val St. LambertZes onderleggers van kleurloos kristal met gesatineerde afbeeldingen van vogels. In origineel etui.
Six sous-verres en cristal incolore avec des images satinées d’oiseaux. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#783Val St. LambertEen art deco vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt. Kleine schilfer bovenaan.
Un vase Art Déco en cristal bleu et incolore taillé . Pas de marque. Eclat au rebord.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#396Val St. LambertEen zeshoekige kleurloze asbak en een vaasje van geslepen kristal. Het tweede gemerkt.
Un cendrier hexagonal incolore et un vase en cristal taillé. Celui-ci porte une marque.No longer availableDim. Ø: 16 en h: 12 cmEstimate: € 15 / 20 -
#383Val St. LambertEen vaas van mauve en kleurloos geslepen kristal en een andere van paars glas. Beide gemerkt.
Un vase en cristal mauve et incolore taillé, et un autre vase en verre mauve. Tout deux marques.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Val St. LambertEen vaas van geslepen mauve en kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé mauve et incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#88Val St. LambertEen coupe van geslepen groen en kleurloos kristal. We voegen er een groene asbak aan toe. (randschilfers). Beide onderaan gemerkt.
Une coupe en cristal vert et cristal incolore taillé. Nous ajoutons un cendrier vert ( éclats au bord). Tout deux avec marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 & 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#53Val St. LambertEen reeks van zes onderzetters van kleurloos kristal met geslepen leeuwen in het decor. Allen gemerkt en in origineel etui.
Une série de six sous-verres en cristal incolore, décors de lions engravés. Avec marques et dans étui d’origine.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 50 / 60 -
#7Val St. LambertEen groene lampenvoet en een blauwe en een groen asbak van kristal. Twee gemerkt.
Un pied de lampe vert et un cendrier bleu et vert en cristal. Portent une marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#63Val St. LambertTwee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.
Deux pieds de lampes différents en cristal mauve. Marqués.No longer availableDim. h: 35 & 39 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#103H. Kelck”Vrouw met een kruik aan een bron”. Bronzen beeldje met marmeren voetstuk. Gesigneerd.
”Femme et une cruche auprès de la source”. Une statue en bronze, socle en marbre.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#181BochEen vaas met decor van damherten in blauw-groen glazuur. Niet gemerkt, maar veel voorkomend decor. Onderaan genummerd ‘31’.
Un vase au décor de daims en glaçure bleue-verte. Pas de marque, mais decor connu. Numéroté en dessous ‘31.No longer availableDim. H:23 cmEstimate: € 260 / 280 -
#478Een Chinese bronzen koro met een opengewerkt deksel, versierd met vogels en bloemen, getooid door een draak? De handvatten eveneens in de vorm van draken en het geheel gedragen door drie kraanvogels op leliebladeren. Gemerkt onderaan.
Un koro en bronze chinois avec couvercle ajouré, décor de fleurs et d’oiseaux et d’un dragon. Les manches sont en forme de dragons et le tout porté par trois grues sur des feuilles de lotus. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#468Een houten Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld.
Une statue de fertilité en bois africain.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 50 / 60 -
#602“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “ B. Viegers”.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘B. Viegers’.No longer availableDim. 48,5 x 69 cmEstimate: € 850 / 900 -
#793Twee verschillende koperen appliques en een olielamp van opaalglas.
Deux appliques différentes en cuivre et une lampe à huile en verre d’Opale.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#422Edouard MesensPeriod: 1903-1971“Golgotha”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Golgotha”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#746Twee handgeknoopte Perzische bidkleedjes van wol.
Deux petits tapis de prière de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 124 x 96 & 117 x 82 cmEstimate: € 30 / 40 -
#734Een oude affiche naar aanleiding van het carnaval te Oostende 1931 naar een ontwerp van Ensor. Met frankeerzegel.
Une affiche ancienne à l’occasion du carnaval de 1931 à Ostende, d’après un projet par Ensor. Avec timbre.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#70Een 18 karaats geel gouden herenring bezet met één diamant van ± 0,50 ct.
Une bague pour homme en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 8,02 gEstimate: € 700 / 800 -
#98Een Japanse boer van brons.
Un fermier japonais en bronze.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#280Een platina bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct .
Une bague en platine en forme de fleur sertie de diamants avec un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 750 / 900

