Other lots by Val St. Lambert
#378Val St. Lambert
Een kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt.
#388Val St. Lambert
Een kristallen vaas, mauve in de massa. Gesigneerd.
Un vase en cristal, mauve dans la masse. Signé.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#338Val St. Lambert
#43Val St. Lambert
Un vase en cristal taillé à décor de losanges mauves modèle Jemeppe. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60
#242
“Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
#709
#464S. Gillert
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#28
Een beddenpan van rood koper.
Une chaufferette en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#663
Japanse drummer. Bronzen beeld.
#778
Twee documentatieboeken: ‘Superbikes’ en ‘Motorcycling’.
#770Royal Copenhagen
#718
#271
Een Art-Deco lampje met twee kindjes op een marmeren voet.
#309R. De Groote
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#592J. Depré
#754Felix Timmermans
“De H. Antonius”. Kleurlitho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Saint Antoine”. Une lithographie en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 17 x 16 cmEstimate: € 25 / 35