Other lots by Val St. Lambert
#378Val St. LambertEen kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt.
#388Val St. LambertEen kristallen vaas, mauve in de massa. Gesigneerd.
Un vase en cristal, mauve dans la masse. Signé.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
Un vase en cristal taillé à décor de losanges mauves modèle Jemeppe. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60
#811Een verlengbare ovale tafel.
Table ovale à allonges.No longer availableDim. 119 x 99 cmEstimate: € 40 / 60 -
#356Een witgepatineerde stoel, om te vormen tot bibliotheektrapje.
Une chaise à patine blanche, à transformer en escabeau.No longer availableDim. h ± 88 cmEstimate: € 40 / 50 -
#223Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse scène in reliëf.
#779Een bierreclame voor Gordon - Scotch Ale uit 1970.
#321Vier beeldjes van meerkleurig Duits porselein, bestaande uit een putto met kandelaar, een putto met ree, een fluitspelende putto en een danseresje. Allen gemerkt onderaan.
Quatre statues en porcelaine allemande, comprenant un putto avec un candélabre, un putto avec un chevreuil, un putto jouant la flûte et une danseuse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#89F. De Smedt“Stilleven met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.
#442“Kois”. Een ingekleurde houtsnede. Een herdruk van een werk van Koniyoshi.
#754Felix Timmermans“De H. Antonius”. Kleurlitho. Gesigneerd buiten de plaat.
#121Een Naamse theepot en melkkan met zilveren montuurtjes.
#292Floris Jespers“Leielandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage de la Lys”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 300 / 500