Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
Alex Wauters
Period: 1899–1965

“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.

"Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom.
Dim. 49 x 68 cm
SKU: 2701260434.
Categories: Gouache, Papier, Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #434
Estimate: € 1500 / 1700
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #552
    L Moens

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #562
    Carol Colette

    ‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.

    'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981.
    Place a bid ›
    Dim. 27/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #462
    Léon Delderenne

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne. Beschadigde kader.

    "Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #492
    Period: 1960

    “Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.

    "Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #539

    “Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 68,5 x 58,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #544

    Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

    Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #432
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    ‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Boszicht'. Oil on panel. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #580

    ‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.

    'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #359
    Gerrit Lakmaaker

    ‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.

    Place a bid ›
    Dim. 55/74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #489

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    Place a bid ›
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #522
    Joseph-Marie Le Tournier
    Period: 1892-1972

    “Visserssloepen op het strand”. Aquarel getekend Joseph-Marie Le Tournier.

    "Fishing boats on the beach". Watercolor by Joseph-Marie Le Tournier.
    Place a bid ›
    Dim. 21/48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #499
    Lucas Meersman

    ‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.

    Place a bid ›
    Dim. 72-77 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #592

    “Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #239

    ‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.

    Place a bid ›
    Dim. 68/92 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #543
    Joseph Caron
    Period: 1866-1944

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Forest View’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 37/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #590

    Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.

    Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke.
    Place a bid ›
    Dim. 81/65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #449

    ‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.

    ‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #494
    Robert Arens
    Period: 1905-1998

    “Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.

    "Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist.
    Place a bid ›
    Dim. 42.5 x 53.5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #444
    Frans Siaens

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #554
    Pierre Diner
    Period: 1832 - 2015

    “Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.

    "Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
    Place a bid ›
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #534
    Frans Gys

    Zicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.

    View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #589
    Guy Van den Bulcke

    Twee etsen door Guy Van Den Bulcke. Getekend buiten de plaat.

    Two etchings by Guy Van Den Bulcke. Signed outside the plate.
    Place a bid ›
    Dim. 50/30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #569
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928 - 1999

    “Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.

    "Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.
    Place a bid ›
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #542

    “Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 69,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #470

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met koraal en fantasiestenen.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with coral and imitation stones.
    Place a bid ›
    Dim. 5,66 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #393

    Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain baluster vase with a wooden base, famille rose decoration. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #318

    Een Chinese dekselvaas met een decor van meubilair en vazen. Niet gestempeld.

    A Chinese lidded vase decorated with furniture and vases. Not stamped.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #150
    Longines EFC°

    Een 18 kt geelgouden geweven horlogeketting met 18 kt geelgouden zakhorloge. Gemerkt en genummerd.

    An 18kt yellow gold woven watch chain with an 18kt yellow gold pocket watch. Marked and numbered.
    Place a bid ›
    Dim. K:51,04g H:Br:28,40g
    Estimate: € 4600 / 5000
  • #460

    Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een pareltje.

    An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with a pearl.
    Place a bid ›
    Dim. 6,97 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #352
    Jack Godderis
    Period: 1916-1971

    ‘Amerikaans straatbeeld’, olieverf op papier. Getekend Godderis ‘54.

    "American street scene", oil paint on paper. Signed Godderis '54.
    Place a bid ›
    Dim. 26/37 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #306

    Een massief houten piedestal in Empire stijl.

    A solid wood pedestal in Empire style.
    Place a bid ›
    Dim. H 110, B 50, D 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #568

    Acht wanddecoratie van zwart gelakt metaal.

    Eight wall decorations made of black lacquered metal.
    Place a bid ›
    Dim. 52 x 42 cm en kleiner
    Estimate: € 40 / 80
  • #12

    Een art nouveau aardewerken vaas met drie oortjes.

    An Art Nouveau earthenware vase with three small handles.
    Place a bid ›
    Dim. H: 42 cm Ø 18 cm.
    Estimate: € 40 / 60
  • #414
    Wassily Kandinsky
    Period: 1866-1944

    “Tâche rouge II”. Een kleurenlitho op papier. Uitgave Maeght Editeur, Paris. Centraal verticale vouwlijn aanwezig.

    "Red Spot II". A color lithograph on paper. Published by Maeght Editeur, Paris. Central vertical fold line present.
    Place a bid ›
    Dim. 36,5 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #320

    Een 18 kt geelgouden trouwring.

    An 18 kt yellow gold wedding ring.
    Place a bid ›
    Dim. 2,16 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #591

    Een gelakt smeedijzeren mandje.

    A lacquered wrought iron basket.
    Place a bid ›
    Dim. 13 x 40 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten verwacht Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 January 2026 19:00
Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More