Similar lots by type
-
#552L Moens“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#562Carol Colette‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.
'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981. -
#462Léon Delderenne“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne.Beschadigde kader.
"Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame. -
#492Period: 1960“Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.
"Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960. -
#539“Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed. -
#544Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas. -
#432Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.
'Boszicht'. Oil on panel. Signed. -
#580‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.
'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed. -
#359Gerrit Lakmaaker‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.
-
#489“Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
"Two heads". Engraving. Signed outside the plate. -
#522Joseph-Marie Le TournierPeriod: 1892-1972“Visserssloepen op het strand”. Aquarel getekend Joseph-Marie Le Tournier.
"Fishing boats on the beach". Watercolor by Joseph-Marie Le Tournier. -
#499Lucas Meersman‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.
-
#592“Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned. -
#239‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.
-
#543Joseph CaronPeriod: 1866-1944‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.
‘Forest View’. Oil on canvas, signed. -
#590Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.
Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke. -
#449‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.
‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed. -
#494Robert ArensPeriod: 1905-1998“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.
"Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist. -
#444Frans Siaens‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.
‘Flower vase’. Oil on canvas, signed. -
#554Pierre DinerPeriod: 1832 - 2015“Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.
"Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner. -
#534Frans GysZicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.
View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas. -
#589Guy Van den BulckeTwee etsen door Guy Van Den Bulcke. Getekend buiten de plaat.
Two etchings by Guy Van Den Bulcke. Signed outside the plate. -
#569Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
"Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert. -
#542“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
Other lots in this auction
-
#470Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met koraal en fantasiestenen.
An 18 kt white and yellow gold ring set with coral and imitation stones. -
#393Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain baluster vase with a wooden base, famille rose decoration. Marked at the bottom. -
#318Een Chinese dekselvaas met een decor van meubilair en vazen. Niet gestempeld.
A Chinese lidded vase decorated with furniture and vases. Not stamped. -
#150Longines EFC°Een 18 kt geelgouden geweven horlogeketting met 18 kt geelgouden zakhorloge. Gemerkt en genummerd.
An 18kt yellow gold woven watch chain with an 18kt yellow gold pocket watch. Marked and numbered. -
#460Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een pareltje.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with a pearl. -
#352Jack GodderisPeriod: 1916-1971‘Amerikaans straatbeeld’, olieverf op papier. Getekend Godderis ‘54.
"American street scene", oil paint on paper. Signed Godderis '54. -
#306Een massief houten piedestal in Empire stijl.
A solid wood pedestal in Empire style. -
#568Acht wanddecoratie van zwart gelakt metaal.
Eight wall decorations made of black lacquered metal. -
#12Een art nouveau aardewerken vaas met drie oortjes.
An Art Nouveau earthenware vase with three small handles. -
#414Wassily KandinskyPeriod: 1866-1944“Tâche rouge II”. Een kleurenlitho op papier. Uitgave Maeght Editeur, Paris. Centraal verticale vouwlijn aanwezig.
"Red Spot II". A color lithograph on paper. Published by Maeght Editeur, Paris. Central vertical fold line present. -
#320Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring. -
#591Een gelakt smeedijzeren mandje.
A lacquered wrought iron basket.

