Other lots in this auction
-
#477
Een lot Imariporselein, bestaande uit een schotel, een bord, en grote en twee kleine kommen.
Un lot d'objets en porcelaine d’Imari, comprenant un plat, une assiette, deux petits et un grand plat.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#715
Een sobere zwartgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre, patine noire.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 60/80 -
#378
Een lot messing, bestaande uit een theepot, een koffiekan, een belletje en een vijzel met stamper.
Un lot de laiton, comprenant une théière, une cafetière, une sonnette et un mortier avec son pilon.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#461
Beeldje van een boer. Satsuma porselein.
Une statue représentant un fermier en porcelaine Satsuma.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 40/60 -
#373Villeroy & Boch
Een serviessetje, bestaande uit een schotel, een kom, een suikerpot, een zoutvat en een pepervat met het decor ‘Montserrat’ naar ontwerp van Paloma Picasso.
Un service comprenant un plat, un bol, un sucrier, une salière et un poivrier, le tout au décor ‘Montserrat’ d’après une oeuvre par Paloma Picasso.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#601
Een antiek bronzen Boeddhahoofd op houten sokkel. Thailand.
Une tête de Bouddha en bronze antique sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1300/1500 -
#311Mattel
Barbie - “Imperial Elegance”. Een speciale uitgave in samenwerking met Fabergé. In originele doos. Nieuwstaat.
”Barbie - ‘Imperial Elegance’”. Une édition spéciale en collaboration avec Fabergé. Dans emballage d’origine. Etat neuf.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 300/400 -
#557
Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#544
“Compositie in de stijl van Vasarely.” Gemengde techniek op papier.
“Composition dans le style de Vasarely”. Techniques mixtes sur papier.No longer availableDim. 34 x 34 cmEstimate: € 55/80 -
#498
Twee verschillende houten theaterpoppen.
Deux poupées de théâtre en bois.No longer availableDim. l: 65 en 70 cmEstimate: € 30/50 -
#408
Een paar albasten Art - Deco boekensteunen in de vorm van uiltjes.
Une paire de serre-livres en forme de hiboux en albâtre. Art Déco.No longer availableDim. H: 18 cmEstimate: € 55/65 -
#173
Een driedelig klokstel in Lodewijk XV-stijl van verguld brons op bruin onyxen voetstukken. De pendule versierd met een romantisch koppel, de kandelaars met vijf bloemvormige lichtpunten en eveneens met een koppel.
Un ensemble de cheminée en style Louis XV en bronze sur socles en onyx. La pendule est décorée d’un couple romantique, les candélabres à cinq points lumineux et décoration de couples.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/160