Similar lots by type
-
#286
Een tombeaucommode van gefineerd hout met drie laden, bronzen trekkers en beslag en een marmeren blad.
Une commode tombeau en bois de placage à trois tiroirs, montures en bronze et tablette en marbre.No longer availableDim. 85 x 119 x 51 cmEstimate: € 200/300 -
#625
Een halfronde klaptafel van gefineerd hout met tapse poten. Eerste helft XIXe eeuw.
Table à abattant en demi-lune en bois de placage. Pieds gaines. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. b: 114 cmEstimate: € 120/200 -
#536Mori Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Une carpette oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 20/30 -
#496
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Un tapis Kilim en laine nouée main.No longer availableDim. 207 x 137 cmEstimate: € 40/50 -
#396
Een handgeknoopte wollen Hamadanloper. Enige slijtage.
Couloir Hamadan en laine. Noué main. Quelques usures.No longer availableDim. 290 x 108 cmEstimate: € 50/70 -
#682Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#300
Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe, versierd met gesculpteerde bloemenmotieven. Maasland, XVIIIe eeuw.
Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 232 x 182 x 62 cmEstimate: € 400/500 -
#526Tai Ping
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met een decor van rozen.
Un tapis chinois en laine nouée main, décor de roses.No longer availableDim. 197 x 138 cmEstimate: € 30/40 -
#671
Een Brusselse bierpul van aardewerk met een tinnen deksel. Ijkmerk 1821.
Chope en faïence de Bruxelles à couvercle en étain. Poinçon de calibrage 1821.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#296
Een handgeknoopt Turks wollen bidkleed.
Un tapis de prière de Turquie en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#726
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 200 x 110 cmEstimate: € 60/80 -
#206Manufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & Cie
Manufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & Cie. “Romantisch landschap met een ara op een hekje”. Een Mechelse gobelin. Tweede helft XIXe eeuw.
”Paysage romantique avec un perroquet sur le portillon”. Une taîsserie murale de Malines. Deuxième partie du XIXième siècle.No longer availableDim. 130 x 215 cmEstimate: € 360/400 -
#676Kashmir
Een handgeknoopt Oosters karpet van zijde.
Une carpette persane en soie nouée main.No longer availableDim. 185 x 123 cmEstimate: € 120/180 -
#360
Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.
Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.No longer availableDim. 205 x 130 x 54 cmEstimate: € 200/250 -
#546
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 220 x 200 cmEstimate: € 40/50 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met vogels en bloemen in het decor.
Une carpette orientale en laine nouée main, oiseaux et fleurs dans le décor.No longer availableDim. 184 x 130 cmEstimate: € 40/50 -
#556
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
Une carpette persane en soie nouée main.No longer availableDim. 213 x 140 cmEstimate: € 120/200 -
#345
Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 400/600 -
#666
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#580
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 390 x 272 cmEstimate: € 200/300 -
#126
“Romantisch rivierlandschap met ruïne en vogels”. Een replica van een XIXe eeuwse gobelin.
”Paysage fluvial, ruine et oiseaux”. Une réplique d’une tapisserie du XIXième siècle.No longer availableDim. 190 x 240 cmEstimate: € 60/100 -
#310
Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#516
Een Indisch wollen karpet.
Une carpette indienne en laine.No longer availableDim. 220 x 140 cmEstimate: € 40/50 -
#56
Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk, waaronder een Hollands olielampje, een kruikje, een Empire olie- en azijnstelletje en een Frans vaasje met een decor van een vogel.
Lot de faïences du XVIII et du XIXe siècle dont une lampe à huile hollandaise, une cruche, un huilier-vinaigrier Empire et un petit vase français décoré d’un oiseau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#256Tabriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 289 x 394 cmEstimate: € 400/600 -
#791Val St. Lambert
Twee verschillende kristallen lampenvoeten, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Deux pieds de lampe différents en cristal de couleur mauve dans la masse. Portent une marque.No longer availableDim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 40/60 -
#403
Een divers lot porselein bestaande uit een Saksische dame, twee Imari asbakjes, twee kopjes en een bloemstuk.
Lot de porcelaines diverses comprenant une dame en porcelaine de Saxe, deux cendriers d’Imari, deux tasses et un bouquet de fleurs.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 15/20 -
#521
Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.No longer availableDim. H.68 cmEstimate: € 80/120 -
#673
Balustervaas van Chinees porselein. Famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre en porcelaine de Chine. Décor famille-rose. Marque sous la base.No longer availableDim. H.60 cmEstimate: € 80/120 -
#102P. Hyde
“Bloemenmarkt te Brussel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marché aux fleurs à Bruxelles”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#326
Een kleine tafel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl.
Une petite table en chêne sculpté style Renaissance.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 50/60 -
#299Fabry
“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cour intérieure”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#306
Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.No longer availableDim. 61 x 118 cmEstimate: € 120/200 -
#462Corneille
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘59 en genummerd 30/120 buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée, datée ‘59 et numérotée 30/120 hors planche.No longer availableDim. 55 x 37 cmEstimate: € 120/200 -
#253
Kandelaartje met cloisonné. Russisch werk.
Un petit candélabre en cloisonné. Travail russe.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 25/35 -
#166
Een eikenhouten buffetkast met opzet, gedragen door twee gebeeldhouwde figuren. In het opzet een spiegel tussen twee wielen en bovenaan een galerijtje. Onderaan twee deuren en twee laden en een marmeren blad.
Un buffet à deux corps, portés par deux figures sculptées. Sur la partie supérieure se trouve un miroir entre deux roues et une petite galerie. Le dessous à deux portes et deux tiroirs, et une tablette en marbre.No longer availableDim. 190 x 126 cmEstimate: € 100/180