Other lots by Van Mieghem
-
#374Eugène Van Mieghem“Vissersboten op de Sint-Pietersvliet”. Houtskool op papier. Draagt een monogram: EVM.
Bateaux de pêche sur le Sint-Pietersvliet . Fusain sur papier. Porte un monogramme: EVM.No longer availableDim. 13 x 20 cmEstimate: € 350 / 500 -
#174Eugène Van Mieghem“Jonge havenarbeider”. Houtskool op papier. Met atelierstempel EVM.
Jeune docker . Fusain sur papier. Avec cachet d'atelier EVM.No longer availableDim. 23 x 13 cmEstimate: € 750 / 850
Other lots in this auction
-
#552KosonPeriod: 1801 - 1866“Raaf op een tak”. Een ingekleurde Japanse houtsnede.
”Corbeau sur une branche”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs.No longer availableDim. 34 x 18 cmEstimate: € 120 / 150 -
#40Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,14 ct.No longer availableDim. 5,88 gEstimate: € 350 / 450 -
#19L. SmetsEen lot van vier gravures. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Un lot de quatre gravures. Toutes signées à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 9 x 8; 15,5 x 18,5; 16,5 x 20 & 16,5 x 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9Frans Van ImmerseelPeriod: 1909 - 1978“De pijprokers”. Twee originele voorontwerpen voor glasramen. Gemonogrameerd.
Les fumeurs de pipe . Deux dessins préliminaires originaux pour des vitraux. Monogrammés.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217Een gebombeerd ladenkastje van zwartgelakt hout met twee laden, een marmeren blad en zilvergepatineerd bronsbeslag.
Commode bombée en bois laqué noir avec deux tiroirs, plateau en marbre et garnitures en bronze patiné argent.No longer availableDim. b: 50 cmEstimate: € 90 / 110 -
#150Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une broche en or blanc 18 carats sertie de brillants et de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 9,82 gEstimate: € 900 / 1000 -
#51Een oude telefoon. Rood gelakt. Slijtage.
Un vieux téléphone. Peint en rouge. Usure normale.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#181Een paar deels vergulde bronzen kandelaars in empirestijl, gedragen door een damesfiguur.
Une paire de bougeoirs en bronze partiellement doré de style Empire, portés par une figure de dame.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#282Een vol messingen kerkkandelaar in eclectische stijl.
Un chandelier d'église en laiton massif de style éclectique.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#255Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met pareltjes.
Une broche en or blanc et jaune 18 carats sertie de perles.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 150 / 200 -
#21Een vaas, een vaas op voet en een schaal van geslepen kleurloos kristal, waarbij de laatste met messingen montuur. Allen gemerkt. Onderaan. De eerste met minieme randschilfer.
Un vase, un vase sur pied et un bol en cristal incolore taillé, ce dernier avec des montures en laiton. Tous marqués. En bas. Le premier avec un petit éclat.No longer availableDim. h: 23 & 26 cm Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#138Driedelig klokstel van brons in eclectische stijl. Gemerkt : Cie des Bronzes.
Garniture de cheminée trois pièces de style éclectique. Marque: Cie des Bronzes.No longer availableEstimate: € 150 / 200

