Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Pruisische  cavalerist met paard”. Houtskool op papier. Met monogram EVM.
Eugène Van Mieghem

“Pruisische cavalerist met paard”. Houtskool op papier. Met monogram EVM.

Cavalier prussien à cheval . Fusain sur papier. Avec monogramme EVM.
Dim. 35 x 26 cm
SKU: 1512200182.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #182
Estimate: € 850 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Van Mieghem

  • #374
    Eugène Van Mieghem

    “Vissersboten op de Sint-Pietersvliet”. Houtskool op papier. Draagt een monogram: EVM.

    Bateaux de pêche sur le Sint-Pietersvliet . Fusain sur papier. Porte un monogramme: EVM.
    No longer available
    Dim. 13 x 20 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #174
    Eugène Van Mieghem

    “Jonge havenarbeider”. Houtskool op papier. Met atelierstempel EVM.

    Jeune docker . Fusain sur papier. Avec cachet d'atelier EVM.
    No longer available
    Dim. 23 x 13 cm
    Estimate: € 750 / 850

Other lots in this auction

  • #561

    Een grote bolle vaas van Chinees porselein met een decor van pioenen en vogels en met vergulde teksten op kobaltblauwe fond.

    Un grand vase rond en porcelaine de Chine décoré de pivoines et d'oiseaux et de textes dorés sur fond bleu cobalt.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #495

    Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre à cinq bras doubles, décoré de pendentifs en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #546

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit bestekken, cocktailstampers, slakkenklemmetjes, pollepels, enz. Bijgevoegd een vleesvoorsnijbestek en een taartschep met zilveren handvatten.

    Lot de métal argenté comprenant des couverts, des bâtons à cocktail, des pinces à escargots, des louches etc. Ainsi qu’un couvert de prédécoupage et une pelle à tarte aux manches en argent.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #519
    Silva

    “Appels”. Olieverf op vijfentwintig individuele stukjes canvas. Gesigneerd.

    Pommes . Huile sur vingt-cinq pièces individuelles de toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 90 x 12à cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #231

    “Acrobate met hoepel”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Preiss.

    Acrobate avec cerceau . Une sculpture en bronze sur un socle en marbre noir. D'après une oeuvre de Preiss.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #670

    Een snijblok met slagersmes, kurkentrekker en wiegmes.

    Un bloc de coupe avec couteau de boucher, tire-bouchon et couteau de berceau.
    No longer available
    Dim. 23 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #19
    L. Smets

    Een lot van vier gravures. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    Un lot de quatre gravures. Toutes signées à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 9 x 8; 15,5 x 18,5; 16,5 x 20 & 16,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224

    Een grijsgepatineerde houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.

    Un miroir en bois patiné gris de style Louis XV, décoré d'un profil de femme en relief.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #634

    “Personage”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    Caractère . Technique mixte sur papier. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. 29 x 19,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #421

    Een paar Aziatische kruikjes van geglazuurd aardewerk met handvat.

    Une paire de cruches asiatiques en faïence émaillée avec poignée.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #522
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Abstracte composities”. Twee kunstwerken, olieverf op doek. Gesigneerd en één gedateerd 2004.

    Compositions abstraites . Deux oeuvres, huile sur toile. Signée et une datée 2004.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 & 90 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #436
    Loom by Ross Lovegrove

    Twee stoelen op verchroomd frame met bijpassende tafel met rond glazen blad.

    Deux chaises sur structure chromée avec table assortie avec plateau en verre rond.
    No longer available
    Dim. 75 cm Ø 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More