#538Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
#175Een grote design eet-vergadertafel.
#740Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
#720Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#534Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
A sculpted oak cabinet with center mirror, 4 doors, and 2 drawers.No longer availableDim. 240 x 120 x 55 cmEstimate: € 250 / 350
#4Van HoltEen ovaal miniatuurtje met zicht op een meer met boot en figuur vooraan.
An oval miniature depicting a view of a lake with a boat and figure in the foreground.No longer availableDim. 10 x 8 cmEstimate: € 25 / 40 -
#502Paul Permeke“Winters Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Bijgevoegd kunstboek aangaande “P. Permeke”, door Willem Enzinck.
#743Een schemerlamp in de vorm van een moderne zuil in tweekleurig metaal.
A table lamp in the shape of a modern column in two-tone metal.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#345“Jongen met krant onder lantaarn”. Een art deco beeld van gelakt metaal. Gemerkt J.M. Belgium.
"Young boy with newspaper under lantern." An Art Deco sculpture in lacquered metal. Marked J.M. Belgium.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 75 / 90 -
#714Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.
A large silver-plated metal jug. Richly decorated.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#487Een Chinees porseleinen tulpenvaas met 5 verdiepen op sokkel, blauw-wit met floraal decor.
A Chinese porcelain tulipiere with 5 tiers on a pedestal, blue and white with floral decoration.No longer availableDim. 85 x 27 x 27 cmEstimate: € 1750 / 2250 -
#713BaudourEen koffieservies van wit porselein met een polychrome guirlande. Belgisch werk, omstreeks 1900. Koffie-, melk- en suikerpot, acht kopjes en acht schoteltjes. Enige kleine gebruikssporen.
A coffee set of white porcelain with a polychrome garland. Belgian work, circa 1900. Coffee pot, milk jug, sugar bowl, eight cups, and eight saucers. Some minor signs of use.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#592Een uit hout gesculpteerde Mandalay Boeddha met goudkleurig patina en meerkleurige pailletten.
#263GilsEen vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
#133Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen“De ontsnapping van Gravin Cosel”. Een groep meerkleurig, polychroom porselein met paarden, koets en diverse personages. Afgebeeld de vlucht van Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Ontwerp door Hermann Reinl. Achteraan gemerkt. Schilfertje aan hoed, voorste ruiter.
"The escape of Countess Cosel." A group of multi-colored, polychrome porcelain depicting horses, carriage, and various characters. Depicting the escape of Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Design by Hermann Reinl. Marked at the back. Chip on hat of the foremost rider.No longer availableDim. 28 x 47 cmEstimate: € 400 / 600 -
#363Een Chinees porseleinen, zeshoekig meerkleurig vaasje met vlinders, floraal en figuratief decor rondom, 19e eeuw. Mist twee oren.
A Chinese porcelain, hexagonal multicolored vase with butterflies, floral, and figural decoration all around, 19th century. Missing two handles.No longer availableDim. 22,5 x 10,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#275Een kunstbronzen tafellamp met glas in lood kap, in Tiffany stijl.
A table lamp with a stained glass Tiffany style shade in bronze.No longer availableDim. 48 x Ø 30 cmEstimate: € 80 / 120