Other lots by De Clercq
#149Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
#324Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“Stilleven met schelp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#119Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“Kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 100 / 120
#584Gaston BogaertPeriod: 1918-2008
“L’attente”. Litho. Genummerd 51/150.
#419N. Okel
“Oosters dorpje met figuren”. Olieverf.
”Village oriental et figures”. Huile.No longer availableDim. 40 X 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#171
Een meisje met brief en vogel. Bronzen beeld naar Moreau.
#161
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#651
Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.
#764P.V.H.
“Hand”. Litho. Gemonogrammeerd en genummerd 1/70.
”Main”. Litho. Monogrammée et numérotée 1/70.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#545Zero Halliburton
“Elite”. Een lichtgrijze aktetas van aluminium.
#799Joël KassPeriod: °1937
“Fluitspeler”. Litho. Gesigneerd en genummerd 94/190.
Joueur de flûte. Litho. Signée et numérotée 94/190.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#553
Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.
#454
“Man met masker”. Een bronzen buste.
“Homme au masque. Buste en bronze.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#475Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol, rayon en acryl.
#747
Suite de six verres aux montures argentées, un seau à glaçons et sa pince et un shaker.No longer availableDim. h: 21 en 10 cmEstimate: € 25 / 35