Other lots in this auction
-
#622Vasso Tseka“Imaginair landschap”. Pastel en gemengde techniek. Gesigneerd.
“Paysage imaginaire”. Pastel et technique mixte. Signé.No longer availableDim. 88 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#620Een regulateur met gedraaide en gesculpteerde versieringen. De gedreven messingen slinger versierd met de beeltenis van een kat.
Un régulateur aux décorations tournées et sculptées. Le balancier en laiton ciselé décoré à l'image d'un chat.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 50 / 75 -
#14Een stel gipsen kerstbeeldjes: Jezus in de kribbe, Maria, Jozef, os en ezel, drie herders, twee lammetjes, drie koningen en een engel.
Un ensemble de figurines de Noël en plâtre: Jésus dans la crèche, Marie, Joseph, bœuf et âne, trois bergers, deux agneaux, trois rois et un ange.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#246Een halfronde wandtafel met drie poten en een tussenblad.
Une table murale semi-circulaire avec trois pieds et une étagère intermédiaire.No longer availableDim. 77 x 120 x 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#340Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een diamant markies van +- 0,46 ct. DVVS2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie d'un diamant marquis de + - 0,46 ct. DVVS2. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,26 ct.No longer availableDim. 4,57 gEstimate: € 900 / 1000 -
#343Een lot monografieën:- “Luc Peire”- “A. Vermeire”- “Rene De Coninck”- “Willy Kreits”- “Nadin Lundahl”- “Gustaaf Wappers”- “Willem Parels”- “Leon smets”- “Albijn Van de Abeele”
De nombreuses monographies: - Luc Peire - A. Vermeire - Rene De Coninck - Willy Kreits - Nadin Lundahl - Gustaaf Wappers - Willem Parels - Leon smets - Albijn Van de Abeele.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#599Nadine Van LierdePeriod: °1941“Twee figuren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘69.
Deux personnages . Technique mixte sur papier. Signé et daté 69.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#559Luc VerbistPeriod: °1955“La méthode de bar”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
La méthode de bar . Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 112 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#673Goebel, Germany“Birthday serenade”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Sérénade d'anniversaire . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#498Veertien diverse porseleinen borden met Cantondecors. Chinees werk.
Quatorze assiettes en porcelaine différentes avec des décorations Canton. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 140 / 200 -
#71Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
Paire de pieds de lampes en métal orné de formes de souliers anciennes en bois.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#459“Het levenswiel” & “Voorstellingen uit het leven van Boeddha”. Twee tankas op doek.
La roue de la vie et Représentations de la vie de Bouddha . Deux tankas sur toile.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 100 / 150

