Similar lots by type
-
#324Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Oude abdijpoort (Ninove)’. Een ets. gesigneerd en gedateerd 1/50 buiten de plaat.
« Ancienne porte de l'abbaye (Ninove) ». Une gravure. Signée et datée 1/50 hors planche.No longer availableDim. 30 cm x 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#12Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Hoevegezicht”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 98/100 buiten de plaat.
"Vue de la ferme". Une gravure. Signée et numérotée 98/100 hors planche.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#14Henri François SchaefelsPeriod: 1827 - 1904“De crypte van Rubens”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
« La Crypte de Rubens ». Une gravure. Signée hors plaque.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#512Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006“Vrouw met lotus”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 2/99 buiten de plaat.
"Femme aux lotus". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 2/99 hors planche.No longer availableDim. 74 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#449“Fun Gallery exhibition”. Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring uit 1983. Onder licentie uitgegeven bij Artestar in New York.
« Exposition Fun Gallery ». Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring de 1983. Publiée sous licence par Artestar à New York.No longer availableDim. H: 64-76cmEstimate: € 260 / 300 -
#24Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Hoevegezicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue de la ferme". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 35 / 50 -
#502Een kader met negen kleine moderne zeefdrukken/ seriegrafieën. Vlnr, bno: Gilbert Decock (1928 - 2007), Guy Vandenbranden (1926 - 2014), Luc Peire (1916 - 1994), Willy Plompen (°1942), Jan Van den Abbeel (1943 - 2018), Jo Delahaut (1911 - 1992), Marc Verstockt (1920 - 2014), André Buellens (1930 - 1976) & Amedee Cortier (1921 - 1976). Toeschrijvingen zonder signaturen.
Un cadre avec neuf petites sérigraphies/impressions de série modernes. De gauche à droite : Gilbert Decock (1928 - 2007), Guy Vandenbranden (1926 - 2014), Luc Peire (1916 - 1994), Willy Plompen (°1942), Jan Van den Abbeel (1943 - 2018), Jo Delahaut (1911 - 1992), Marc Verstockt (1920 - 2014), André Buellens (1930 - 1976) & Amédée Cortier (1921 - 1976). Attribution sans signature.No longer availableDim. 22 x 13,5 cm (x9)Estimate: € 500 / 800 -
#15Verzilverd metalen koffiepot. Engels, onderaan gemerkt.
Cafetière en métal argenté. Anglais, marqué en bas.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#32Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Minuit au bouge”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
« Minuit au bouge ». Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 75 / 100 -
#342Brakeli“Bonifaciusbrug te Brugge” & “Haven van Zeebrugge”. Twee kleurenetsen. Beide gesigneerd en genummerd op 500 exemplaren buiten de plaat.
« Pont Boniface à Bruges » & « Port de Zeebrugge ». Deux eaux-fortes en couleurs. Les deux signées et numérotées sur 500 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#322Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Dorpsplaats Belsele” & “ Maelderghemmolen St-Denys Boekel”. Twee etsen. Gesigneerd en genummerd 38/50 & 45/100.
"Place du Village Belsele" & "Maelderghemmolen St-Denys Boekel". Deux gravures. Signées et numérotées 38/50 & 45/100.No longer availableDim. 19 x 20 cm & 35 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4Charles MertensPeriod: 1865-1919“Portret”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Portrait". Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 20 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#2Julien SeverinPeriod: 1888 - 1975“Rupelmonde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat.
"Rupelmonde". Une gravure. Signée et numérotée 5/30 hors planche.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 25 / 40 -
#9“Le Petit Paradis Emeraude”. Een kleurenlitho naar werk van Barraband.
Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#29Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Zicht op de Kathedraal vanop de Suikerrui”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 144/350 buiten de plaat.
« Vue de la cathédrale depuis le Suikerrui ». Une gravure en couleurs. Signée et numérotée 144/350 hors planche.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#422“Scene from the Chushingura Drama”. Een gekleurde Japanse houtsnede door Yoshitora, uitgegeven door Shojiro. Glas gebarsten.
Scène du drame de Chushingura. Une estampe japonaise en couleur de Yoshitora, publiée par Shojiro. Verre fissuré.No longer availableDim. 22,5 x 34,5 cmEstimate: € 85 / 100 -
#362Ward LernoutPeriod: °1931“Vrouw in divan”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 25/70 en gedateerd 2008 buiten de plaat.
“Femme au divan”. Litho. Signée, numérotée 25/70 et datdée 2008 hors planche.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59Bernard CharoyPeriod: °1931“Les deux filles”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 20/25 buiten de plaat. Artiestenproef.
« Les deux filles ». Une lithographie. Signé et numéroté 20/25 hors planche, épreuve d'artiste.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#644Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Rozengoed - Zaffelare”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 31/30 buiten de plaat.
“Roseware - Zaffelare”. Une gravure. Signée et numéroté 31/30 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 36,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#649Nicole Halsberghe“Bloemenstilleven”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1988 en met opdracht buiten de plaat.
"Nature morte florale". Une lithographie. Signée, datée 1988 et dédicacée hors planche.No longer availableDim. 46 x 40 cm
Other lots in this auction
-
#580Een tweezits canapé met gecapitoneerde stoffen bekleding.
Un canapé deux places avec un revêtement en tissu capitonné.No longer availableDim. 90 x 155 x 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#274“Bomen bij het water”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1924.
« Des arbres au bord de l'eau ». Huile sur toile. Signée et datée 1924 au verso.No longer availableDim. 40,5 cm x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#441Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw-wit decor van figuren.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130 / 150 -
#124Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De misviering”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrameerd en gedateerd “XVIII”.
"La messe". Technique mixte sur papier. Monogrammé et daté "XVIII".No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 180 / 240 -
#571Een Aziatische tegel van blauw en wit porselein met een decor van herten.
Un carreau de porcelaine asiatique bleu et blanc décoré de cerfs.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#681Een antieke messingen koffiepot.
Une cafetière ancienne en laiton.No longer availableDim. h: 33,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#602Pieter MossayPeriod: 1913 - ?“Polder Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1930.
Polder Hoboken. Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1930 au verso.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#628Een balustervormige lampenvoet van Chinees crackleware.
Un pied de lampe de forme balustre en céramique craquelée chinoise.No longer availableDim. h: 47 z.k.Estimate: € 40 / 50 -
#645Twee tienkantige jardinières van aardewerk met groen op wit geglazuurde motieven.
Deux jardinières en faïence à dix faces à motifs émaillés vert sur blanc.No longer availableDim. h: 40 & 44 cm Ø: 41 & 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#404Maria Innocentia Hummel“Was frag’ich viel nach Geld und Gut & Wohl behütet ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 633 & 455.
« Était frag'ich tombé nach Geld und Gut & Wohl behütet ». Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 633 & 455.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#63Een 800‰ zilveren schenkkannetje op bokkenpoten, versierd met ramskoppen en guirlandes.
Une verseuse en argent 800‰ sur pattes de bouc, à décor de têtes de bélier et de guirlandes.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100 / 140 -
#319Le Dauphin, FranceEen lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65 / 85

