Similar lots by type
-
#324Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Oude abdijpoort (Ninove)’. Een ets. gesigneerd en gedateerd 1/50 buiten de plaat.
« Ancienne porte de l'abbaye (Ninove) ». Une gravure. Signée et datée 1/50 hors planche.No longer availableDim. 30 cm x 20 cmEstimate: € 30/40 -
#322Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Dorpsplaats Belsele” & “ Maelderghemmolen St-Denys Boekel”. Twee etsen. Gesigneerd en genummerd 38/50 & 45/100.
"Place du Village Belsele" & "Maelderghemmolen St-Denys Boekel". Deux gravures. Signées et numérotées 38/50 & 45/100.No longer availableDim. 19 x 20 cm & 35 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#342Brakeli
“Bonifaciusbrug te Brugge” & “Haven van Zeebrugge”. Twee kleurenetsen. Beide gesigneerd en genummerd op 500 exemplaren buiten de plaat.
« Pont Boniface à Bruges » & « Port de Zeebrugge ». Deux eaux-fortes en couleurs. Les deux signées et numérotées sur 500 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#32Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Minuit au bouge”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
« Minuit au bouge ». Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 75/100 -
#649Nicole Halsberghe
“Bloemenstilleven”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1988 en met opdracht buiten de plaat.
"Nature morte florale". Une lithographie. Signée, datée 1988 et dédicacée hors planche.No longer availableDim. 46 x 40 cm -
#59Bernard CharoyPeriod: °1931
“Les deux filles”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 20/25 buiten de plaat. Artiestenproef.
« Les deux filles ». Une lithographie. Signé et numéroté 20/25 hors planche, épreuve d'artiste.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 40/60 -
#362Ward LernoutPeriod: °1931
“Vrouw in divan”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 25/70 en gedateerd 2008 buiten de plaat.
“Femme au divan”. Litho. Signée, numérotée 25/70 et datdée 2008 hors planche.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#512Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006
“Vrouw met lotus”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 2/99 buiten de plaat.
"Femme aux lotus". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 2/99 hors planche.No longer availableDim. 74 x 49 cmEstimate: € 200/300 -
#12Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Hoevegezicht”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 98/100 buiten de plaat.
"Vue de la ferme". Une gravure. Signée et numérotée 98/100 hors planche.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 30/50 -
#422
“Scene from the Chushingura Drama”. Een gekleurde Japanse houtsnede door Yoshitora, uitgegeven door Shojiro. Glas gebarsten.
Scène du drame de Chushingura. Une estampe japonaise en couleur de Yoshitora, publiée par Shojiro. Verre fissuré.No longer availableDim. 22,5 x 34,5 cmEstimate: € 85/100 -
#502
Een kader met negen kleine moderne zeefdrukken/ seriegrafieën. Vlnr, bno: Gilbert Decock (1928 - 2007), Guy Vandenbranden (1926 - 2014), Luc Peire (1916 - 1994), Willy Plompen (°1942), Jan Van den Abbeel (1943 - 2018), Jo Delahaut (1911 - 1992), Marc Verstockt (1920 - 2014), André Buellens (1930 - 1976) & Amedee Cortier (1921 - 1976). Toeschrijvingen zonder signaturen.
Un cadre avec neuf petites sérigraphies/impressions de série modernes. De gauche à droite : Gilbert Decock (1928 - 2007), Guy Vandenbranden (1926 - 2014), Luc Peire (1916 - 1994), Willy Plompen (°1942), Jan Van den Abbeel (1943 - 2018), Jo Delahaut (1911 - 1992), Marc Verstockt (1920 - 2014), André Buellens (1930 - 1976) & Amédée Cortier (1921 - 1976). Attribution sans signature.No longer availableDim. 22 x 13,5 cm (x9)Estimate: € 500/800 -
#29Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Zicht op de Kathedraal vanop de Suikerrui”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 144/350 buiten de plaat.
« Vue de la cathédrale depuis le Suikerrui ». Une gravure en couleurs. Signée et numérotée 144/350 hors planche.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 50/80 -
#15
Verzilverd metalen koffiepot. Engels, onderaan gemerkt.
Cafetière en métal argenté. Anglais, marqué en bas.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30/40 -
#24Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Hoevegezicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue de la ferme". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 35/50 -
#2Julien SeverinPeriod: 1888 - 1975
“Rupelmonde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat.
"Rupelmonde". Une gravure. Signée et numérotée 5/30 hors planche.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 25/40 -
#4Charles MertensPeriod: 1865-1919
“Portret”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Portrait". Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 20 x 21 cmEstimate: € 20/30 -
#449
“Fun Gallery exhibition”. Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring uit 1983. Onder licentie uitgegeven bij Artestar in New York.
« Exposition Fun Gallery ». Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring de 1983. Publiée sous licence par Artestar à New York.No longer availableDim. H: 64-76cmEstimate: € 260/300 -
#14Henri François SchaefelsPeriod: 1827 - 1904
“De crypte van Rubens”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
« La Crypte de Rubens ». Une gravure. Signée hors plaque.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 25/40 -
#9
“Le Petit Paradis Emeraude”. Een kleurenlitho naar werk van Barraband.
Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 30/50 -
#644Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Rozengoed - Zaffelare”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 31/30 buiten de plaat.
“Roseware - Zaffelare”. Une gravure. Signée et numéroté 31/30 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 36,5 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#468
Een bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 160/180 -
#336
Drie witgepatineerd houten tafeltjes met drie poten en met handgeschilderde bloemendecors.
Trois tables en bois patiné blanc à trois pieds et à décors floraux peints à la main.No longer availableDim. Ø: 38 - 55 cmEstimate: € 35/50 -
#568
Een tabakspot en een klein dekselvaasje van Imariporselein. De eerste met schilfers aan het deksel, het tweede met kleine schilfers aan de basis. XIXe eeuw.
Un pot à tabac et un petit vase à couvercle en porcelaine d'Imari. Le premier avec des éclats sur le couvercle, le second avec de petits éclats à la base. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15 & 17 cmEstimate: € 60/80 -
#75Val Saint Lambert
Een veertienhoekige vaas van geslepen en deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan.
Un vase à quatorze faces en cristal taillé et en partie bleu. Marqué d'une étiquette et gravé sous la base.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#166
Een groot gebeeldhouwd eikenhouten buffet in Lodewijk XV-stijl. Vier in accolade gebogen laden, voluutpoten. Mogelijk Maaslands, XIXde eeuw.
Un grand buffet en chêne sculpté de style Louis XV. Quatre tiroirs galbés en accolade, pieds en volute. Peut-être Maasland, 19e siècle.No longer availableDim. 118 x 127 x 57 cmEstimate: € 500/900 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 255 x 210 cmEstimate: € 120/200 -
#240
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,65 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 500/600 -
#277Val Saint-Lambert
Een vaas naar art deco voorbeeld van geslepen kristal, in de massa deels paarsrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. Met label.
Un vase d'après l'exemple art déco en cristal taillé, en partie coloré violet-rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base. Avec étiquette.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 70/100 -
#487
“Drie Chinese mannen bij een grote bloemenmand”. Een grote groep van monochroom wit porselein. Gesmede bloemetjes met meerkleurig porseleinen bloemetjes. Enkele bloemetjes licht beschadigd. Onderaan gemerkt ‘S C T’.
"Trois hommes chinois devant un grand panier de fleurs". Un grand groupe de porcelaine blanche monochrome. Fleurs forgées avec des fleurs en porcelaine multicolores. Quelques fleurs légèrement abîmées. Marqué 'SC T' en bas.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#212
Een antieke wandspiegel in houten lijst in barokke stijl.
Un miroir mural ancien dans un cadre en bois de style baroque.No longer availableDim. 97 x 75 cmEstimate: € 180/220 -
#486Ghoum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde met een decor van een bloemenvaas.
Un tapis persan de soie noué à la main avec une décoration d'un vase de fleurs.No longer availableDim. 212 x 146 cmEstimate: € 250/400 -
#167Val Saint Lambert
Een grote siervaas op voet van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un grand vase décoratif sur pied en cristal taillé et doublé rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/300