Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Rat”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Rat”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

“Rat”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

"Rat". Un netsuké en ivoire, oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.
Dim. h: 3,5 cm
SKU: 2111170271.
Category: Uncategorized.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #271
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #277

    Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.

    Miroir en acajou orné de deux colonnettes torsadées. Travail anglais vers 1860.
    No longer available
    Dim. h 140 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #198

    Een groot handgemaakt model van een galjoen.

    Grand modèle d’un galion. Fait main.
    No longer available
    Dim. l: 107 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #200,1

    Een luchtertje van tin en kristal met drie niveaus en vier lichtpunten.

    Petit lustre en étain et cristal à trois niveaux et quatre points de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #254

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #270

    Een spiegel in mahoniehouten lijst.

    Miroir dans un cadre en acajou.
    No longer available
    Dim. 150 x 98 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #383

    Een lotje gekleurde glazen, bestaande uit vier borrelglaasjes en vijf hoge glazen op voet.

    Petit lot de verres coloriés comprenant quatre gouttes et cinq verres sur hauts pieds.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #367
    Val St. Lambert

    Vier glazen van kleurloos kristal op hoge voet. Gemerkt.

    Quatre verres en cristal incolore sur pieds hauts. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #20

    Een lot van veertien dameshorloges van roestvrij staal.

    Un lot de quatorze montres pour dames en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #19
    Imperial Limoges

    Een kaststel van porselein met handgeschilderd en verguld decor.

    Garniture de cabinet en porcelaine peinte et dorée à la main.
    No longer available
    Dim. H: 40 en 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #406

    Een lot van vier groepjes van polychroom biscuit.

    Lot de quatre groupes en biscuit polychrome.
    No longer available
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #419

    Een achthoekig schaaktafeltje van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.

    Table à échiquier octogonale en marbre de différentes couleurs et sur piétement en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #15

    Een gebedssnoer van verzilverd metaal met talrijke kraaltjes.

    Un chapelet en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #25

    Een lot van zestien herenhorloges van roestvrij staal sommige met lederen polsband.

    Un lot de seize montres pour homme en acier inoxydable, certaines avec des bracelets en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #401

    Een groot en een klein stuk koraal.

    Une grande et une petite pièce de corail.
    No longer available
    Dim. l: 15 & 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #409

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.

    Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #400

    Een banjobarometer, gemerkt “Armand Pien”.

    Baromètre banjo de la marque “Armand Pien”.
    No longer available
    Dim. l: 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #94

    Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.

    Quinze cruches à genièvre en faïence de Delft.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #397

    “Christus met de doornkroon.” Olieverf op doek.

    “Le Christ à la Couronne d’Epines”. Huile sur toile.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #378

    Een lot figuren uit porselein en aardewerk. O.a. Duits en Italiaans werk.

    Lot de personnages en porcelaine et faïence. Travail allemand et italien et autres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #305
    Bleikristall

    Een lot van 12 Duitse gekleurde kristallen glazen. 6 grote en 6 kleine.

    Lot de douze verres en cristal colorié allemands. 6 grands et 6 petits.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #275

    Een trumeau van verguld hout met een rocaille in de kuif.

    Trumeau en bois doré coiffé d’une coquille sculpté.
    No longer available
    Dim. 170 x 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #35

    Een lot van vier verschillende zakhorloges van roestvrij staal.

    Un lot de quatre montres à gousset en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #373

    Vijf schelpen en een koraal.

    Cinq coquilles et un corail.
    No longer available
    Dim. 215 x 138,5 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #290

    Een vergulde schouwspiegel met gesculpteerde decoratie.

    Trumeau doré et sculpté.
    No longer available
    Dim. 122 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #345

    Een heren- en een damesportret. Pastel op papier. Het eerste gesigneerd en gedateerd 1849.

    Un portrait de femme et un portrait d'homme. Pastel sur papier. Le deuxième est signé et daté 1849.
    No longer available
    Dim. 28 x 21,5 & 43 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #273

    Een kleine kolompendule van grijs marmer en koper in empirestijl, getooid met een adelaar.

    Une petite pendule colonne en marbre gris et cuivre, style Empire, avec un faucon.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #196

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met een lade onderaan. XVIIe eeuw.

    Une garde-robe en chêne à deux portes et un tiroir en dessous. XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 189 x 146 x 72 xm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174

    Een eikenhouten tinkast met onderaan twee paneeldeuren en een kleine centrale lade.

    Une armoire en chêne avec en dessous deux portes et un tiroir central.
    No longer available
    Dim. h: 198 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #44

    Een paar fauteuils met groen fluwelen bekleding.

    Une paire de fauteuils recouverts de velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #130

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct. en een centrale topaas van ± 3,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants et baguettes ayant un poids total de +- 1,60 ct. et une topaze centrale de 3,20 ct.
    No longer available
    Dim. 8,48 g
    Estimate: € 950 / 1200
  • #60

    Een witte parelsnoer met een 18 karaats geel gouden slot.

    Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #361

    Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.

    Deux services à verres partiels en verre incolore. 44 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #218

    Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Wilhelm Lehmbruck.

    Un buste de femme en bronze d'après l'oeuvre de Wilhelm Lembruck.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 650 / 800
  • #30

    Drie verschillende kleine zakhorloges waaronder één van zilver. We voegen er negen horloges als hanger of sleutelhanger en één staand klokje aan toe.

    Trois montres à gousset dont une en argent. Nous ajoutons une petite pendule et neuf autres montres en pendentifs ou en porte-clefs.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #203
    Capodimonte

    Een groep met sater en bacchante naar Clodion. Monochroom wit porselein. Achteraan gemerkt met de gekroonde N in blauw en “Clodion” in reliëf.

    Un groupe de Sâtres et Ménades d'après Clodion en porcelaine blanche monochrome. Marque à l'arrière avec un N couronné et "Clodion" en relief.
    No longer available
    Dim. H. 35,5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #153

    Een paar tempelleeuwen van brons met resten van verguldsel.

    Paire de lions de temple en bronze aux traces de dorure.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 220 / 240
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More