Similar lots by type
-
#657
Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.
Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/100 -
#678
Een dubbel vaasje van gesculpteerd speksteen, versierd met bloemen. Chinees werk.
Un vase en pierre de lard sculpté, décorations de fleurs. Travail chinois.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#360
Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.
Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/180 -
#243
Een paar XIXe eeuwse cassolettes van groen marmer en brons in Lodewijk XVI-stijl, versierd met arendskoppen.
Une paire de cassolettes en marbre vert et bronze, style Louis XVI, décoration de têtes d’aigles.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80/120 -
#609
Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460/500 -
#667
Een plaasteren mannentorso met tweekleurig patina.
Un torse d’homme en plâtre à double patine.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50/70 -
#798
“Oude vissers”. Een gesculpteerd houten beeld. Net beschadigd.
“Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40/50 -
#653
Een wierookbrander van cloisonné op brons, versierd met bloemenmotieven en getooid met een fo-hond op het deksel. Onderaan gemerkt.
Un encensoir en cloisonné sur bronze, décoration de motifs à fleurs et un chien Phô sur le couvercle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100/120 -
#241
“Vissende vrouw”. Een verguld bronzen beeld. Sokkel ontbreekt.
”Femme qui pêche”. Une statue en bronze doré. Le socle est manquant.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/120 -
#671
Een houten Birmaans reliëf. Enkele letsels.
Un relief en bois, Birmanie. Quelques dégâts.No longer availableDim. 61 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#268
“Jongen met manden”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.
”Jeune homme et paniers”. Une statue en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/60 -
#355
“De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.
”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120/200 -
#133
Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.
Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 200/240 -
#603
Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 74 x 35 cmEstimate: € 400/500 -
#619
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Un lustre en bronze à six points lumineux.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 600/650 -
#668
“Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.
”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#614
“Twee nimfen en een engeltje”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Math. Moreau.
“Deux nymphes et un angelot”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après un modèle de Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300/500 -
#661
Een modern metalen kunstwerk in de vorm van acht gestileerde vogels. Gemerkt ‘Austin’.
Une oeuvre d’art en métal argenté en forme de huit oiseaux stylés. Marque: ‘Austin’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/150 -
#658
“Pierrot met gitaar”. Een bronzen beeld naar een werk van Louis Mascré.
”Pierrot et guitare”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Louis Mascré.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/120 -
#651Fr. Weber
“St. Christophorus”. Een beeldhouwwerkje. Onderaan gesigneerd.
”St. Christophe”. Une statue sculptée. Signature en dessous.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#267
Een goudfazant van gepolychromeerd zamak op een onyxen sokkel. Tijdperk art deco.
Un faisan en régule polychrome sur un socle en onyx. Période Art Déco.No longer availableDim. l: 49 cmEstimate: € 80/120 -
#402
Een paar zittende Staffordshire honden.
Deux chiens en faïence de Staffordshire assis.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#380
Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.
Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 460/500 -
#647
Een bronzen milieu-de-table in rococostijl.
Un milieu-de-table en bronze, style Rococo.No longer availableDim. b: 43 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#595
Een grote eikenhouten kussenkast, versierd met Corinthische kapitelen, met gebombeerde kussens en op bolpoten. XVIIIe eeuw.
Une armoire à coussins en chêne, décoration de chapiteaux corinthiens, coussins bombés et pieds boules.No longer availableDim. 236 x 240 x 83 cmEstimate: € 800/1200 -
#517
Een lot van drie bronzen snuffbottles, waarbij één in de vorm van een vaasje, het dopje versierd met bloemen, één druppelvormig met opengewerkte dop en met sporen van rode lak en een derde in de vorm van een paard. Indisch werk, omstreeks 1900.
Un lot de trois flacons en bronze, dont un en forme de vase avec capuchon au décor de fleurs, un en forme de goutte avec capuchon ajouré et restes de laque rouge et le troisième en forme de cheval. Travail indien, +- 1900.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#20
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met bolletjes.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct avec des petites boules.No longer availableDim. 2,23 gEstimate: € 50/80 -
#244Konstantin SzewczenkoPeriod: 1915 - 1991
“De rabijn en de leerling”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le rabbin et l’étudiant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 180/240 -
#152Hollandse School XIXde eeuw
“Waterlandschap met ondergaande zon”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.C.D.
”Vue fluviale et coucher de soleil”. Huile sur toile. Monogrammée J.C.D.No longer availableDim. 56,5 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#435
Een paar kleine stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
Une paire de cloches et vases Vieux Bruxelles, décor de bouquets dorés.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 140/150 -
#109
“Ardeense villa”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Onleesbaar.
”Villa Ardennaise”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#526
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een Boteh-motief.
Une carpette de Perse en laine noué main, motif Boteh.No longer availableDim. 266 x 167 cm -
#495
Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.No longer availableDim. 61 x 118 cmEstimate: € 120/200 -
#98
Een Japanse boer van brons.
Un fermier japonais en bronze.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/100 -
#209Eddy Belvau
“Zicht op Amsterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur Amsterdam”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#81
Een tabakspot en een dekselpotje van Frans aardewerk. XVIIIe eeuw.
Un pot à tabac et un petit pot à couvercle en faïence française. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21 & 14 cmEstimate: € 90/110