#168Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#394“Spirituwheel.” Pastel op paneel.
“Spirituwheel.” Pastel on panel.No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#77Jef LambeauxEen gipsen buste van een dame, naar Jef Lambeaux.
A plaster bust of a lady, after Jef Lambeaux.No longer availableDim. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#569Rik SlabbinckPeriod: 1914-1991“Lentebloesem”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Spring Blossom". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#139Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973“De Communiekantjes”. Olieverf op doek, gesigneerd.
#117“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.
#152Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van dame in stoel.” Gedateerd ‘42. Gesigneerd.
#556IsfahanEen handgeknoopt Perzich wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool rug.No longer availableDim. 202 x 142 cmEstimate: € 240 / 380 -
#286Een gebeeldhouwd houten kamerscherm met vier panelen. Opengewerkt en gepolychromeerd.
A carved wooden screen decorated with 4 panels. Polychrome painting.No longer availableDim. 161 x 208 cmEstimate: € 80 / 120 -
#60Een 14 karaats geelgouden trouwring.
A 14 karat yellow gold wedding ring.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 150 / 200