Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Rechthoekig koffertje van gedreven koper versierd met personnages in reliëf. Naar Renaissancevoorbeeld.
Rechthoekig koffertje van gedreven koper versierd met personnages in reliëf. Naar Renaissancevoorbeeld.

Rechthoekig koffertje van gedreven koper versierd met personages in reliëf. Naar Renaissancevoorbeeld.

Un coffret rectangulaire en cuivre repoussé, décoration de personnages en relief. Exemple Renaissance.
Dim. H. 13,5 x 29 x 16 cm
SKU: 2603190337.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #188

    Een Italiaanse klok van handgeschilderd porselein met romantische figuren en messingen puti. Werk recent nagekeken.

    Une pendule italienne en porcelaine peint à la main d’un couple romantique et anges. Travail revu récemment.
    No longer available
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 350 / 380
  • #556

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 161 x 77 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #711
    Matchbox King Size K-18

    “Dodge tractor with articulated horse van”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.

    ”Dodge tractor with articulated horse van”. Un jouet. En très bon état. Emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #198
    Robert Van de Velde
    Period: 1895-1978

    “Drie vrouwenfiguren”. Terra cotta gesigneerd.

    ”Trois figures féminines”. Une statue en terre cuite. Signée.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #460

    Een ketel van rood koper.

    Un chaudron en cuivre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #744
    Möller

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Anvers ‘15.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée Anvers ‘15.
    No longer available
    Dim. 64 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #384
    L. De Coster

    “Boszicht in de herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue forestière automnale”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 54 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #883

    Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.

    Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #544

    “Compositie”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Campbell.

    ”Composition”. Huile sur carton. Porte une signature: Campbell.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #627

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor de fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #878

    Een theeservies van wit, zwart en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, acht kopjes en twaalf onderbordjes. We voegen er een zilveren suikertang aan toe.

    Service à thé en porcelaine noire, blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, huit tasses et douze soucoupes. Nous ajoutons une pince à sucre en argent.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #742
    P. Alechinsky

    “Abstracte compositie met vlakken”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Composition abstraite, surfaces”. Une lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 37 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More