Similar lots by type
-
#129W. Ward
“Outside of a country alehouse”. Een oude Engelse gravure. Eind XVIIIe eeuw.
“Outside of a Country Alehouse”. Ancienne gravure anglaise. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60/70 -
#285Jacques Van Rossum
Drie moderne aquarellen. Eén met inscriptie “Doktor”, één met “Coca”. Eén zonder glas.
Trois aquarelles modernes, une à l’inscription “Doktor”, une à “Coca”. Une sans verre.No longer availableDim. 64 x 48 cmEstimate: € 120/200 -
#64Roland De Winter
“Uit de dans der uren”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“De la ronde des heures”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 65/75 -
#714
Twee houtsnedes:- Frans Masereel: “Landbouwer”. Gesigneerd.- Jozef Cantré: “Driekoningen zingen”. Gesigneerd.
Deux gravures sur bois:- Frans Masereel: “Fermier”. Signée.- Jozef Cantré: “Chanteurs d’épiphanie”. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#522Salvador Dali
“Les Chevaux Daliniens: Le Centurion en Roman Horse”. Een paar zeefdrukken. Gesigneerd en resp. genummerd 2/250 & 3/250.
“Les Chevaux Daliniens: Le Centurion et Roman Horse”. Paire de sérigraphies. Signées et respectivement numérotées 2/250 et 3/250.No longer availableDim. 41,5 x 30 cmEstimate: € 300/400 -
#359
Een XIXe eeuwse gravure naar een werk van Nicolas Poussin.
Gravure du XIXe siècle d’après un oeuvre de Nicolas Poussin.No longer availableDim. 49 x 66 cmEstimate: € 40/60 -
#252Hans KitslaarPeriod: °1944
“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 150/200 -
#492Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/100 buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie. Signée et numérotée 60/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 80/120 -
#242
“Bières de la Meuse”. Een reproductie van een art nouveau reclameplaat.
“Bières de la Meuse”. Reproduction d’une affiche de publicité art nouveau.No longer availableDim. 96 x 62 cmEstimate: € 55/65 -
#92Julien Van Santen
“Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.
“Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#232Jan VanrietPeriod: °1948
“Lopende naakten”. Gesigneerd en gedateerd 1992 buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
“Nus courants”. Litho. Signée, E.A. et datée 1992 hors plancheNo longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 120/140 -
#99André Braulier
“Bloemenvaas”. Lithografie. Epreuve d’artiste. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vase aux fleurs”. Lithographie. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 40/50 -
#502Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Lithografie. Vermoedelijk achter het passe-partout gesigneerd.
“Composition”. Lithographie. Signature probablement derrière le passe-partout.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#52Ludo Laagland
“Moeder en kind”. Litho. Gesigneerd en genummerd 8/25 buiten de plaat.
“Mère et enfant”. Lithographie. Signée et numérotée 8/25 hors planche.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 30/40 -
#649F. Simon
“Hollandse marktscène”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en gedateerd ‘06.
“Scène de marché hollandais”. Eau-forte. Signée et datée ‘06.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 60/80 -
#790
Een lot van drie grafische werken:- Gorus: Van Straelentoren te Antwerpen. Artiestenproef.- Hebbelinck: Zicht op Mechelen”. Genummerd 59/100.- Van Nesten: Zicht op Antwerpen”. Genummerd 226/350.
Lot de trois gravures:- Gorus: “Van Straelentoren, Anvers”. Epreuve d’artiste.- Hebbelinck: “Vue de Malines”. Numérotée 59/100.- Van Nesten: “Vue d’ Anvers”. Numérotée 226/350.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#788Jos Van Hoof
Een lot van zes etsen, waarvan vier épreuve d’artiste, één genummerd en één épreuve d’essai.
Lot de six eaux-fortes dont quatre épreuves d’artiste, une numérotée et une épreuve d’essai.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#559Felix De Boeck
“Nachtlichten”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 39/100 buiten de plaat.
“Lumières dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 39/100 hors planche.No longer availableDim. 57 x 42 cmEstimate: € 220/300 -
#74Rudi De Winter
“De Dans der uren”. Een paar zeefdrukken. Buiten de plaat gesigneerd, genummerd en gedateerd 1976.
“La ronde des heures”. Paire de sérigraphies. Signée, numérotée et datée 1976 hors planche.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 60/80 -
#662Mieke Nix
Een reeks van negentien verschillende losse etsen in kaften. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Suite de dix-neuf eaux-fortes signées hors planche. Dans des couvertures non-reliées.No longer availableEstimate: € 40a/60 -
#49Jacob Smits
“Ossenkar.” Ets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 69/100.
“Char aux boeufs”. Eau-forte. Signée et numérotée 69/100 hors planche.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#584Henri De Braekeleer
“De lezeres”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
“La liseuse”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#187
Lot zilver waarvan: een bekertje met Franse keur, een mandje zonder binnenwerk, 800‰, Een strooibus met Franse keur, glazen recipiënt onderaan beschadigd, een zoutvaatje van geslepen kristal, montuur met Londense keur, datumletter f voor 1901. Een dekseltje van een strooibus met keuren van Birmingham, een miniatuurkelkje met keuren van Birmingham, datumletter l voor 1910, maker J.E. Twee koffielepels in Lodewijk XVI-stijl, Franse keur. Een varkentje als speldenkussen, Birmingham, datumletter g v(..)
Lot d’argent dont un gobelet au poinçon français, une corbeille sans récipient, 800‰. Un saupoudroir au poinçon français, le récipient en verre abîmé vers le bas, une salière en cristal taillé à monture en poinçon de Londres, lettre date f pour 1901. Le couvercle d’un saupoudroir aux poinçons de Birmingham, une calice miniature aux poinçons de Birmingham, lettre date l pour 1910, orfèvre J.E. Deux cuillères à café de style Louis XVI, poinçon français. Un petit cochon formant pelote, Birmingham, (..)No longer availableEstimate: € 120/200 -
#312
“De boerin”. Een ets naar een werk van A. Bourlard.
“La fermière”. Eau forte d’après un oeuvre par A. Bourlard.No longer availableDim. 88 x 48 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#468
Bodhisatva van brons. Thais werk.
Bodhisatva en bronze. Travail thaï.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 80/120 -
#544Aloys de Lignière
“Peersbos (sic)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1927. Titel op verso.
“Peersbos (sic)”. Huile sur panneau. Signé et daté 1927. Titre au verso.No longer availableDim. 28 x 46 cmEstimate: € 120/200 -
#758
Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.
Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200/300 -
#25
Een lot van vier verschillende merkhorloges.
Lot de quatre montres de différentes marques.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#586
Een tweeledige mahoniehouten linnenkast met onderaan drie laden en bovenaan drie grote en twee kleine laden. Engels werk.
Lingère à deux corps en acajou. Le dessous à trois tiroirs, le dessus à trois grands et à deux petits tiroirs. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#212
“Het huwelijksaanzoek in Lazio”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘BL’ Duitse school, XIXe eeuw. Met restauratieverslag.
“La proposition de mariage à Lazio”. Huile sur toile. Monogrammée BL. Ecole allemande du XIXe siècle. Avec rapport de restauration.No longer availableDim. 154 x 132 cmEstimate: € 800/1200 -
#588
Een paar octogonale Chinese sokkels van gesculpteerd hout met marmeren blad.
Paire de socle chinois octogonaux en bois sculpté et à tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#122Marcel CockxPeriod: 1930-2007
“Clowns”. Aquarel op papier. Gesigneerd
“Clowns”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 52 cmEstimate: € 50/80 -
#495Ecuador
Drie verschillende kleuren hangers van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking en één zonder zilver.
Trois pendentifs en spondylus taillé serti en argent (un sans argent).No longer availableEstimate: € 80/120 -
#82Karel Van den HeuvelPeriod: 1913-1991
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadigingen.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 150/200 -
#8
Een paar plastic spaarpotten voor resp. 1 en 2,5 Gulden in de vorm van Laurel & Hardy. Jaren ‘50.
Laurel & Hardy. Paire de tire-lire en plastique, respectivement pour 1 et 2,5 Hfl. Années 50.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#608
Een fauteuil en cabriolet in Lodewijk XV-stijl van witgelakt hout met gepolychromeerde details en bekleed met naaldwerk.
Fauteuil cabriolet de style Louis XV en bois laqué blanc aux détails polychromes et recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 60/100