#532Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#531Een eikenhouten trogkast.
#346Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
#703Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#635Houten hoekrekje, 4 schappen met gedraaide poten.
#544Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#665Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
#645Een plaasteren zuiltje.
A plaster column.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 20 / 30 -
#523Een grote staande Boeddha van verguld hout.
#528Een houten ronde tafel met centrale poot.
#698Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.
A wooden Dagobert chair with gold black cushion. Various ornament and pattern carving.No longer availableDim. h 105cm b 58cmEstimate: € 225 / 250
#5Een tabaksdoos van gedreven koper. Beeltenis van Princess Mary centraal op het deksel daar rond de namen van de geallieerde landen in W.O. I. Gedateerd Christmas 1914 en bestemd ter ondersteuning van de Britse troepen.
A tobacco box of hammered copper. Image of Princess Mary in the center of the lid, surrounded by the names of the Allied countries in WWI. Dated Christmas 1914 and intended to support the British troops.No longer availableDim. L. 12,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#618Paul Sersté“Moeder en Kind”, beeld geglazuurd keramiek,, gesigneerd “Paul Sersté”.
"Mother and Child", glazed ceramic sculpture, signed "Paul Sersté".No longer availableDim. 60cmEstimate: € 60 / 100 -
#247Hergé“De Zwarte Rotsen”. Oude spelling. Titel uitgelijnd. Houtvrij papier. Ed. Casterman 1946. Zeer goede staat, blauwe rug ietwat verschenen.
“The Black Rocks”. Old spelling. Title aligned. Wood-free paper. Ed. Casterman 1946. Very good condition, blue spine slightly worn.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#694GeroEen set bestaande uit zes groene glazen met tinnen voet en twee karaffen met tinnen beslag en stop. Onderaan gemerkt.
Set consisting of six green glasses with pewter feet and two decanters with pewter fittings and stopper. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 2 x 24 cm & h 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#685K.L.M.25 Amsterdamse huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, allen nog met waszegel.
25 Amsterdam houses of blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, all still with wax seal.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#14“Emblema”. Negen gravures uit Silenus Alcibiadis, Sive Proteus van Jacob Cats. XVIIe eeuws.
#448Een paar kleine cloisonné schoteltje met houten sokkeltjes.
#481Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#288Frans Provençaalse, geglazuurde waterkruik, 19e eeuw.
#513Twee houten Aziatische sculpturen gemonteerd als appliques, in de vorm van een Pegasus en een pauw. Vermoedelijk 18de eeuws.
Two Asian wooden sculptures mounted as appliques, in the shape of a Pegasus and a peacock. Presumably 18th century.No longer availableDim. h 28 & 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#17Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.
Blue and white plate.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15 / 25