Other lots by Gorus
Other lots in this auction
-
#553
Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.
Bouddha tibétain en bronze argenté.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 260/300 -
#250
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een ovale smaragd van ± 1,40 ct. en kleine smaragden en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,43 ct. Met certificaat.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’une émeraude ovale de ± 1,40 ct et de petits émeraudes et diamants ayant un poids total de ± 0,43 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 600/800 -
#66
Een klein bijzetkastje met twee paneeldeurtjes in Regencestijl.
Meuble d’appoint ouvrant à deux portes aux panneaux. Style Régence.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 40/60 -
#768
Een lot XIXe eeuwse manuele laboratoriumcentrifuge, een testbuis in houten beschermer en een set oude naalden en spuiten.
Lot comprenant une centrifugeuse de laboratoire manuelle, une tube à essai dans son conteneur en bois et une suite de seringues.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#631
Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#675Mandarina Duck
Een grote zwarte reiskoffer van textiel.
Grand sac de voyage en textile.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 50/100 -
#44Joris MinnePeriod: 1897-1988
“Vroeger en nu”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 1/45 buiten de plaat.
”Avant et maintenant”. Une gravure. Signée et numérotée 1/45 hors planche.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 50/70 -
#244
Een album met ca. 300 oude fantasiepostkaarten.
Album contenant ± 300 vieilles cartes postales.No longer availableDim. h: 13 - 17 cmEstimate: € 100/120 -
#724José De GimaraesPeriod: °1939
“1, 2 & 3”. Serie van drie lithos. Gesigneerd, HC en genummerd 1/11, 1/12 en 2/12 buiten de plaat.
”1, 2 et 3”. Suite de trois lithos. Signées, HC et numérotée 1/11, 1/12 et 2/12 hors planche.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 100/150 -
#762
Een lot van elf kleurloos glazen apothekerspotten en een karaf. een deksel manco.
Lot de onze pots de pharmacie en verre incolore et une carafe (couvercle manque).No longer availableDim. h: 13 en 38 cmEstimate: € 20/30 -
#314Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Les gamins de pêcheurs”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Les gamins de pêcheurs”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#684
Drie notenhouten stoelen en een armstoel, bekleed met zwart gecapitonneerd leder.
Trois chaises en noyer et un fauteuil recouverts de cuir noir capitonné.No longer availableEstimate: € 60/80