Similar lots by type
-
#229“Bloeiende fruitbomen aan een schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Arbres fruitiers en fleurs devant une grange. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#272“Strandzicht”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Eind XIXe eeuw.
Vue sur la plage. Huile sur toile. Signature défraîchie. Fin 19e siècle.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#573“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening. Russische school.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé. Ecole russe.No longer availableDim. 120 x 79 cmEstimate: € 600 / 800 -
#144“De drinkebroer”. Olieverf op paneel van een kastdeurtje. Vlaamse school, XIXe eeuw.
Le frère buveur. Huile sur panneau d'une porte de placard. Ecole flamande, XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 42 cm (geheel)Estimate: € 160 / 180 -
#224Leo JordaensPeriod: 1944-2000“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Route d'Anvers. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 43 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#164“Christus omringd door Heiligen, waaronder Nicolaas en Michael”. Een Russische icoon. XIXe eeuw.
Le Christ entouré de saints, dont Nicolas et Michael. Icône russe du XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#212Cornelis KoppenolPeriod: 1865 - 1946“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350 / 450 -
#562Jef Vaes“Supporters”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1999.
Supporters. Technique mixte sur panneau. Signé et daté 1999.No longer availableDim. 30x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#553Een paar landschapjes uit de buurt van Charleroi. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900. Eén paneeltje met kleine barst.
Paire de paysages près de Charleroi. Huile sur panneau. Vers 1900. Un panneau avec petite fissure.No longer availableDim. 19 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#179“Lamentatie voor Christus”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, mogelijk XVIIe eeuw.
Lamentation pour le Christ. Huile sur panneau. Ecole flamande, peut-être du XVIIe siècle.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#194Paul MesselyPeriod: °1927“Bloemen en kruiken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleurs et pichets. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 320 / 380 -
#184Michel D’Hulst“Stilleven met haas” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
Nature morte au lièvre. Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 67 x 88 cmEstimate: € 200 / 240 -
#492“Vlakkencompositie”. Olieverf op board. Draagt handtekening en d.d. ‘04.
Composition géométrique. Huile sur panneau. Signée et datée '04.No longer availableDim. 62 x 43 cmEstimate: € 250 / 300 -
#182Jan De BelderPeriod: °1953“Interieur van de Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur de l’Eglise Saint-Gommaire à Lierre”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#522“Schilder in zijn atelier”. Olieverf op paneel. met handtekening ‘Vogels’ op de verso.
Peintre dans son atelier. Huile sur panneau. Signature 'Vogels' au verso.No longer availableDim. 46 x 27 cmEstimate: € 180 / 240 -
#222Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950Een paar waterlandschappen, olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd. Het tweede met verfschade.
Quelques paysages aquatiques, huile sur toile et sur panneau. Les deux signés. Le second avec des dégâts de peinture.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#189J. Hissing“Het graanbinden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La reliure des gerbes. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#567“Hoofden”. Een abstract werk, olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Têtes. Oeuvre abstraite, huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 180 / 240 -
#214J. H. Schaareman“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée 1948 au dos.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154Jan De BelderPeriod: °1953“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd Lier, 1971.
“Intérieur de l'église”. Huile sur toile. Signée et datée Lier, 1971 au dos.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#552Ida Bagus Nyoman RaiPeriod: 1915 - 2000“Balinese danseressen”. Een paar schilderijen op doek in traditionele stijl. Gesigneerd.
Danseuses balinaises. Quelques peintures sur toile de style traditionnel. Signées.No longer availableDim. 88 x 30 cmEstimate: € 250 / 350 -
#174“Mannen aan een muur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Hommes sur un mur. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#554Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995.“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Début et fin”. Huile sur panneau. Signée et datée 1989.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 650 / 750 -
#482“Winters hoevelandschap nabij Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
Vue d'une ferme d'hiver près de Paris. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 300 / 350
Other lots in this auction
-
#454BarbieMarilyn Monroe The seven year itch. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Marilyn Monroe. Sept ans de réflexion. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#37Een zuilvormig metalen bureaulampje.
Une lampe de bureau colonne en métal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 20 / 30 -
#558Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.
Deux casquettes pakistanaises Mori nouées à la main.No longer availableDim. 167 x 98 & 177 x 102 cmEstimate: € 50 / 80 -
#275Vidi SonaTwee 18 K geelgouden dameshorloges met lederen en linnen polsbandje.
Deux montres pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en cuir et lin.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#304Paar messingen appliques in Lodewijk XVI-stijl.
Paire d'appliques en laiton de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#259Valentijn De WaelePeriod: 1918-“Hoeve aan het meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ferme sur le lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 82 cmEstimate: € 60 / 100 -
#475Goebel, Germany“Duet, Sängerpaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 130. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de hoed.
Duet, Sängerpaar. Statuette en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. N° 130. Marque sous la base. Petit éclat au chapeau.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#317Een vierdelig bureaustel van zwart marmer, bestaande uit een inktstelletje, een brievenopener, een vloeiblok en een asbak.
Un ensemble de bureau en marbre noir quatre pièces, composé d'un encrier, d'un coupe-papier, d'un buvard et d'un cendrier.No longer availableDim. b: 13 - 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#504BarbieThe peacock. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Le paon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#643Een lot van elf boeken met betrekking tot antiek, waaronder Elseviers Grote Antiek encyclopedie
Un lot de onze livres sur les antiquités, dont Elsevier's Grote Antiek Encyclopedie.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#679Een divers lot kunstboeken allerlei en enkele tentoonstellingsfolders.
Un lot varié de livres d'art en tout genre et quelques brochures d'exposition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#650Diverse Vlaamse en internationale auteurs. “Bibliotheek Het Laatste Nieuws”. Ed. Het Laatste Nieuws/Paperview. Van Conscience (1) tot Grimm (35). Nummer 10 “The Shining” dubbel.
Divers auteurs flamands et internationaux. Bibliothèque Het Laatste Nieuws. Ed. Het Laatste Nieuws/Paperview. De Conscience (1) à Grimm (35). Numéro 10 The Shining double.No longer availableEstimate: € 50 / 100

