Other lots in this auction
-
#194Een lot van twaalf antieke glazen fluitglazen, waarbij elf met Franse lelie, zes kristallen champagneglazen met ‘2000’ in de voet en een geslepen kleurloze karaf.
Lot de douze flûtes à champagne anciennes dont onze décoré d’un lys français, six verres à champagne en cristal inscrits “2000” dans le pied et une carafe en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 25, 26 & 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#592Een collage op papier. Gemonogrammeerd.
Un collage sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#382Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, twee vazen, een schaal, een coupe en twee asbakken.
Un lot de cristal incolore taillé, composé d'une carafe, de deux vases, d'un bol, d'une tasse et de deux cendriers.No longer availableDim. h: 12 - 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#125Omega GenèveEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. bruto: 17,66 gEstimate: € 200 / 300 -
#673Goebel, Germany“Birthday serenade”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Sérénade d'anniversaire . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#261Capodimonte“Zittende dame met Lier”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.
Dame assise à la lyre . Un groupe de biscuits italiens multicolores dessinés par Vittorio Sabadin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 90 / 110 -
#343Een lot monografieën:- “Luc Peire”- “A. Vermeire”- “Rene De Coninck”- “Willy Kreits”- “Nadin Lundahl”- “Gustaaf Wappers”- “Willem Parels”- “Leon smets”- “Albijn Van de Abeele”
De nombreuses monographies: - Luc Peire - A. Vermeire - Rene De Coninck - Willy Kreits - Nadin Lundahl - Gustaaf Wappers - Willem Parels - Leon smets - Albijn Van de Abeele.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#181Een paar deels vergulde bronzen kandelaars in empirestijl, gedragen door een damesfiguur.
Une paire de bougeoirs en bronze partiellement doré de style Empire, portés par une figure de dame.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#198“De Bronstijd”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar voorbeeld van Auguste Rodin.
L'âge du bronze . Une image de bronze patiné foncé d'après l'exemple d'Auguste Rodin.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 2500 / 3000 -
#356Een houten plantenstaander met een lade onder het blad. Kleine beschadiging aan de rand van het tussenblad.
Un support pour plante en bois avec un tiroir sous le dessus. Petits dommages au bord de l'étagère du milieu.No longer availableDim. h:Estimate: € 60 / 80 -
#584Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadiging rechts onderaan.
Nu féminin . Huile sur toile. Signé. Endommagé en bas à droite.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#626Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 40 / 60



