#671Een grijsgepatineerd gipsen beeld van een zittende Boeddha.
#393NieuwpoortEen lot van twaalf verzilverd metalen kopjes met ondertasjes. Gemerkt.
Un lot de douze tasses en métal argenté avec soucoupes. Marquées.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#57Een pot met twee oren van steengoed met bruin glazuur.
#362Een groot en gevarieerd lot kunstreproducties en tentoonstellingsaffiches.
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 850 / 1000 -
Pater familias. Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 150 / 250