#435Een lot van drie stenen Boeddha-hoofden.
#565Een eikenhouten gatelegtafel.
#41Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
#307Italiaanse vleesschaal met deksel van monochroom wit aardewerk. Deksel versierd met drie vruchten in reliëf als dekselknop.
#499Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Vlakken in roze”. Een vierluik met olieverfschilderijen op paneel. Gesigneerd en gedateerd 2001.
Surfaces en rose . Quatre panneaux avec peintures à l'huile sur panneau. Signé et daté 2001.No longer availableDim. 60 x 120 cm (x4)Estimate: € 200 / 400 -
#97Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
#637Een zittende Boeddha van wit crackleware.
#48Een ovale vaas van zwart glas. Omstreeks 1950.
#244Een naar boven spits toelopende spiegel van goudgepatineerd hout.
#238“Faun met geit”. Een Weens bronsje in twee delen. Gesigneerd ‘Mangreb’.
Faune à la chèvre . Un bronze viennois en deux parties. Signé Mangreb.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 180 / 240