Other lots by Raveel
Similar lots by type
-
#320
Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,57 ct. Color F I1.
Brillant rond dans un certificat fermé AIG. 0,57 ct. Couleur F. I1.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#626Meshed
Handgeknoopt wollen tapijt. Decor islimi met een klein centraal medaillon met een brede herati boord. Perzisch werk, mooie staat.
Tapis persan en laine. Noué main. Motif islimi avec petit médaillon central. Large bordure herati.No longer availableDim. 348 x 269 cmEstimate: € 400/600 -
#153
Een bronzen stier met groen patina.
Un taureau en bronze à patine verte.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1200/1600
Other lots in this auction
-
#492
“Parkzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1936.
”Vue sur le parc”. Huile sur panneau. Signé et daté 1936.No longer availableDim. 67 x 44 cmEstimate: € 150/200 -
#201
Griekse godin. Bronzen beeld naar het classicisme.
Déesse grecque. Une statue en bronze.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 200/240 -
#753
Een lot van zeven glazen inktpotten met verzilverde monturen. Bijgevoegd een zandstrooier met zilveren montuur.
Lot de sept encriers en verre aux montures argentés. On ajoute un distributeur de sable à monture en argent.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 70/100 -
#266
Een zwart lederen Chesterfieldsofa. Drie plaatsen.
Canapé Chesterfield en cuir noir. Trois places.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 200/300 -
#429Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Uil”. Monotype. Gesigneerd en gedateerd 1980.
”Hibou”. Monotype. Signé et daté 1980.No longer availableDim. 53 x 35,5 cmEstimate: € 50/80 -
#247
Een lot met betrekking tot de vrijmetselarij, bestaande uit twee schootsvellen, handschoentjes, aanstellingsdocumenten, reglementen, enz.
Lot concernant les francs maçons. Objets et documents.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#717Steiff
Een teddybeer met geluid (beperkte oplage) en een publiciteitspaneeltje.
Un teddy au son (édition limitée) et un petit panneau publicitaire.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#87
Een paar opgezette grondeekhoorns op houten voetstukjes.
Une paire d”écureuils empaillés sur socles en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/60 -
#673
Een dekselvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van vogels en bloemen en het deksel getooid met een Fo-hond.
Vase couvert en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs. Couvercle surmonté d’un chien de Phô.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 85/90 -
#762
Een lot van elf kleurloos glazen apothekerspotten en een karaf. een deksel manco.
Lot de onze pots de pharmacie en verre incolore et une carafe (couvercle manque).No longer availableDim. h: 13 en 38 cmEstimate: € 20/30 -
#619
Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40/50 -
#263Ets. Cogit, Paris
Een laat XIXe eeuwse verticale precisiesnijmachine van staal en gietijzer. In houten kist.
Machine à couper verticale de précision en acier et fonte. Dans la caisse d’origine. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300