Similar lots by type
-
#335
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 800/900 -
#350Omega Genève
Een roestvrij stalen automatische polshorloge met lederen polsband.
Montre automatique en acier inoxydable. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#85
Een 18 karaats wit en geel gouden bloemvormige ring met bijpassende hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en forme de fleur en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 13,85 gEstimate: € 800/1000 -
#320
Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van een roos, aan de rand bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct en forme de rose, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 11,15 gEstimate: € 1800/2000 -
#330
Een halssnoer met bijpassende armband met parels van wit naar roze en tussenstukken van zwarte git en met zilveren sloten.
Collier et bracelet assorti aux perles blanches et roses en alternance avec des perles en jais, aux fermoirs en argent.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#55
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,42 gEstimate: € 1000/1200 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 17,62 gEstimate: € 550/650 -
#1092
Een mahoniehouten bureau met kalfslederen blad en twee laden.
Bureau en acajou ouvrant à deux tiroirs. Tablette recouvert de vachette.No longer availableDim. 123 x 71 x 77 cmEstimate: € 200/240 -
#130
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 21,73 gEstimate: € 3000/3200 -
#300
Een 18 karaats roze gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.
Bracelet d’esclave en or rose 18 ct, partiellement serti de diamants ayant un poids total de ± 2,60 ct.No longer availableDim. 30,55 gEstimate: € 3300/3500 -
#1024
Een schelp met een gegraveerd camée decor van een mythologische voorstelling gemonteerd als lamp op bronzen voet.
Coquille à décor gravé en camée représentant une scène mythologique. Montée en lampe au pied en bronze.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 100/120 -
#395
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 400/500 -
#275
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 300/350 -
#235
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.No longer availableDim. 9,35 gEstimate: € 1800/2000 -
#1100
Godslamp van gedreven koper in barokstijl. XIXde eeuw.
Lampe de sanctuaire en cuivre repoussé de style baroque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/120 -
#70
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee diamantjes en een saffier van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de deux diamants et d’un saphir de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 250/350 -
#75
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,05 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,05 ct et de deux émeraudes ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 500/600 -
#965
Mahoniehouten secretaire met klapblad, doucine en onderaan twee deuren. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Secrétaire à abattant en acajou, une doucine vers le haut, deux portes vers le bas. Tablette en marbre. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 153 x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#325
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 1,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct. et un rubis central de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 650/750 -
#170
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 23,25 gEstimate: € 2300/2500 -
#1102
Een console en bovenstuk met twee bijpassende kronen.
Console et ciel, ainsi que deux couronnes de statues religieuses.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#180
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een peervormige smaragd van ± 2,35 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 1750/1850 -
#400
Een halssnoer van parels, onyx en citrine met zilveren slot.
Collier de perles, d’onyx et de citrine au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#160
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de citrines ayant un poids total de ± 10 ct.No longer availableDim. 22,62 gEstimate: € 1750/1850
Other lots in this auction
-
#88
Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.
Un lot de quatre tuiles de Hemiksem en blanc et bleu.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 40/50 -
#1019
Een antilopengewei.
Un bois d’antilope.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40/60 -
#302
“Le baiser à la dérobée” & “Les serments du berger”. Twee lithografieën.
“Le baiser à la dérobée” et “Les serments du berger”. Deux lithographies.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 40/80 -
#566
Een eikenhouten hoekkastje met twee deurtjes. XIXe eeuw.
Un meuble de coin à deux portes en chêne, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 157 x 73 cmEstimate: € 60/100 -
#1073Vacchetti Essevi
“Biddende vrouw”. Een buste van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
”Femme priante.” Un buste en porcelaine italienne polychrome. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#935
Grote leeuwenkop van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Grande tête de lion en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. H: 42 cmEstimate: € 100/150 -
#444
Een theepotje van polychroom aardewerk met decor van een papegaai en bloemen. Delft omstreeks 1800. Evenals een miniatuurvaasje met barstjes in de hals.
Petite théière en faïence polychrome à décor d’un perroquet et de fleurs. Delft, vers 180. Ainsi qu’un vase miniature (aux cheveux au col).No longer availableEstimate: € 30/50 -
#512
Langwerpig Chinees borduurwerk met vogels en planten. Ingelijst.
Broderie oblong à décor de plantes et d’oiseaux. Travail chinois. Encadrée.No longer availableDim. 165 x 45 cmEstimate: € 100/140 -
#914Utamaro II
“Theeceremonie”. Gekleurde houtsnede. XIXde eeuw.
”Cérémonie à thé.” Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 100/150 -
#858
Een lot zilveren en andere munten: one dollar, proefslagen voor euro’s van niet-lidstaten, stukken van 500 BEF enz.
Lot de monnaies en argent et autres: one dollar, des épreuves d’euro pour des pays non membres, des pièces de 500 francs belges etc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#138
“Les muses”. Ed. Erasme. 15-delige reeks kunstboeken.
“Les Muses”. Ed. Erasme. Série de livres d’art en 15 volumes.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#681
Twee verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40/60