Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Reiziger”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd onderaan. Eerste kwart XXe eeuw.
“Reiziger”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd onderaan. Eerste kwart XXe eeuw.
“Reiziger”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd onderaan. Eerste kwart XXe eeuw.

“Reiziger”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd onderaan. Eerste kwart XXe eeuw.

”Voyageur”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.
Dim. h: 5,5 cm
SKU: 2509180605.
Categories: Aziatisch, ivoor.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #605
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #649

    “Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    “Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #482
    Ichiyusai Kuniyoshiga

    “Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.

    ”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.
    No longer available
    Dim. (35 x 24) x2
    Estimate: € 120 / 200
  • #628

    Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor. Binnenin vier doosjes en acht schaaltjes. Pootjes gerestaureerd. Schade aan de lak aan de zijkant van het deksel.

    Une boîte chinoise en bois laqué noir au décor doré. A l’intérieur se trouvent quatre petites boîtes et huit coupelles. les pattes sont restaurées. Dégâts à la laque sur le côté du couvercle.
    No longer available
    Dim. 25 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #641

    Een Chinees juwelenkabinetje van hout, versierd met messingen beslag en met opengewerkte plaquettes van jade.

    Un petit cabinet à bijoux chinois en bois, montures en laiton et plaquettes en jade ajourées.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #772

    Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.

    Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #636

    Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.

    Une armoire à deux portes chinoise en bois laqué et polychrome, représentation de personnages à la cour Impériale.
    No longer available
    Dim. 118 x 80 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #476

    Een achthoekige Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.

    Un piédestal octogonal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. Ø: 44 cm h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #583

    Een paar vrouwenfiguren met vazen van meerkleurig Chinees porselein.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine aux formes féminins.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 720 / 800
  • #627

    Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #25

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #689

    Een Japans dienblad van gelakt hout met een meerkleurig decor van geisha’s in een tuin aan de voet van de berg Fuji.

    Un plateau de service japonais en bois laqué au décor de geishas dans un jardin au pied de la montagne Fuji.
    No longer available
    Dim. 44 x 56 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #598

    Een antieke liggende Thaise Boeddha van brons met goudkleurig patina.

    Un Bouddha thaï antique couché en bronze, patine dorée.
    No longer available
    Dim. l: 135 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #633

    Een houten wandelstok met een ivoren handvat en punt.

    Une canne à pointe et manche en ivoire.
    No longer available
    Dim. l: 96 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #631

    Een zeshoekige vaas van cloisonné op brons met een decor van bloemen en vogels en met ringen als handvatten. Onderaan gestempeld. Omstreeks 1900.

    Un vase hexagonal en cloisonné sur bronze au décor de fleurs et oiseaux , les manches en forme d’anneaux.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #697

    Twee gazellen van gesculpteerd Afrikaans ivoor.

    Deux gazelles en ivoire africaine.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #516

    Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hout, versierd met draken. Met marmeren blad.

    Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 77 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #562

    Vier verschillende theekopjes met onderschoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Onderaan gemerkt.

    Quatre tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine, décors bleu sur blanc. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #692

    Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.

    Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #588

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #769

    Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.

    Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #637

    Een recente vaas van Cantonporselein.

    Un vase en porcelaine Canton récent.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #599

    Een paar grote Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein met een decor van draken en bloesems.

    Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de dragons et floraisons.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #20

    Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.

    Fermoir en ivoire sculpté en forme d’un homme barbu. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #652

    Een houten wandelstok met een handgreep van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vuist.

    Une canne en bois, le manche en ivoire sculpté en forme de poign.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #326

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette persane en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 147 x 112 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #778
    Val St. Lambert

    Twee asbakken, waarbij een kleurloze met stamper en een groene.

    Deux cendriers, dont un cendrier avec pilon incolore et un cendrier vert.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 & 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #418
    Ebena

    Drie diverse dozen. Jaren 20.

    Trois boîtes différentes des années ‘20.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #650

    “Man met pijp en paraplu”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Achteraan gesigneerd.

    ”Homme avec pipe et chapeau”. Un netsuke en ivoire sculptée. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #639

    Een reproductie van een oude Antwerpse kaart van de rede van Antwerpen.

    Une reproduction d’une ancienne carte d’Anvers, les rades d’Anvers.
    No longer available
    Dim. 36 x 190 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #530

    “Oude wijze op vis”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Omstreeks 1900. Onderaan gesigneerd.

    ”Sage sur poisson”. Un netsuke en ivoire sculptée. +- 1900. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 4,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #246

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 325 x 220 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #211

    Een eikenhouten bureau met gecanneleerde poten en met vijf laden.

    Bureau en chêne aux pieds cannelés et ouvrant à cinq tiroirs.
    No longer available
    Dim. 150 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #748

    Een balustervormige siervaas van meerkleurig plaaster, versierd met saterkoppen en guirlandes. Begin XXe eeuw.

    Un vase balustre en plâtre polychrome avec satires et guirlandes. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #115

    Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.

    Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,20 ct. et des rubis ayant un poids total de 0,15 ct.
    No longer available
    Dim. 4,17 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #626

    Een ronde tafel van mahoniehoutfineer met een zwart marmeren blad.

    Une table ronde en bois de placage acajou à tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 51 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #305

    Een lange parelhalssnoer met verschillende kleuren.

    Un collier long à perles de différentes couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More