Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Reiziger met pijp”. Een Chinees beeldhouwwerk.

“Reiziger met pijp”. Een Chinees beeldhouwwerk.

”Voyageur et pipe”. Une sculpture chinoise.
Dim. h: 36 cm
SKU: 2708190467.
Categories: Aziatisch, Beeld.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #467
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #181

    “De hofmaking”. Een bronzen groep met tweekleurig patina op zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Madrassi’.

    ”Courtiser”. Un groupe en bronze à patine de deux couleurs sur socle en marbre noir. Signée: ‘Madrassi’.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #271

    “Engel met vis”. Een bronzen beeld als fontein. Bijgevoegd een piëdestal van kunststof in de vorm van een Corinthische zuil.

    ”Ange et poisson”. Une statue en bronze en fontaine. Nous ajoutons un piédestal en plastique sous forme de colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. h: 77 + 74 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #161

    Een paar kindjes van zandsteen.

    Une paire d’enfants en pierre de sable.
    No longer available
    Dim. 42 x 40 x 65 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #691

    Een gepatineerde plaasteren buste in klassieke stijl op een sober aardewerken zuil.

    Un buste à patine de style classique sur une colonne en faïence.
    No longer available
    Dim. h: 53 + 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #631

    “Keizer en Keizerin”. Een paar beelden van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Met houten sokkels. Omstreeks 1930.

    ”Empereur et Impératrice”. Une paire de statues en ivoire sculpté et polychrome. Signature à la base. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #603

    Een grote jardinière van meerkleurig Chinees porselein met onderschotel.

    Une grande jardinière en porcelaine polychrome chinoise avec présentoir.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm Ø 47 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #630

    “Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.

    ”Femme et fontaine sous forme de Bacchus”. Une statue de jardin en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 157 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #601

    Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Zadkine.

    Une grande statue cubique en bronze d’après Zadkine.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #208

    “Joseph Terby. Fondateur de la Societé Lyrique”. Een mannenbuste van grijsgepatineerd gips.

    “Joseph Terby. Fondateur de la Société Lyrique”. Buste d’un homme en plâtre.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #648

    Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.

    Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #788

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels op zwarte fond. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs sur fond noir. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #798

    Een tijger van brons. Aziatisch werk.

    Un tigre en bronze. Travail asiatique.
    No longer available
    Dim. l: 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #284

    Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit onder glazen stolp. XIXe eeuw.

    Une Vierge à l’Enfant en biscuit blanc monochrome sous cloche en verre. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #793

    Een diepe schotel van Chinees porselein in Wan-Li stijl.

    Un plat creux en porcelaine de Chine, style Wan-Li.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #476

    Een Chinees hardhouten salontafel.

    Une table de salon en bois dur.
    No longer available
    Dim. 140 x 69 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #761

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs, et un couvercle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #318

    Een gepolychromeerd houten beeldhouwwerk in de vorm van een putto met kaars. Vermoedelijk Portugees.

    Une sculpture en bois polychrome sous forme de putto avec une bougie. Probablement portugais.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #801
    Athena

    Een dekselvaasje van cloisonné op geel koper met een Fo-hond op het deksel.

    Une ancienne poupée avec vêtements.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #633

    “Schrijver”. Een Japans bronzen beeld.

    ”Ecrivain”. Une statue japonaise en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #747

    Een cilindervormige paraplubak van celadongroen porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloeiende planten en vogels.

    Un bac à parapluies cylindrique en porcelaine de céladon verte, décoration polychrome de plantes en floraison et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #515

    Twee platte schoteltjes en twee diepe schoteltjes van Chinees porselein met famille-jaunedecors. Onderaan gemerkt.

    Deux petits plats et deux petits plats creux en porcelaine de Chine aux décors famille jaune. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 & 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #593
    Ikeda Sanshin Koson
    Period: 1801 - 1866

    “Vogeltje met bloemen”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    “Petit oiseau et fleurs”. Gravure sur bois japonaise. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #187

    “Leeuwinnen”. Een groep van zamak op een sokkel van grijsgeaderd zwartmarmer en albast. Tijdperk art deco.

    ”Lionnes”. Un groupe en régule sur socle en marbre noir veiné et albâtre. Période Art Déco.
    No longer available
    Dim. l: 84 cm
    Estimate: € 450 / 550

Other lots in this auction

  • #206

    Eéndeurs spiegelkast van mahonie in Louis-Philippestijl. Omstreeks 1900.

    Une armoire à une porte miroir en acajou style Louis Philippe. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 250 x 112 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #307

    Een lot van 7 albums met Liebig-chromo’s. Bijgevoegd een doos met losse reeksen.

    Un lot de 7 albums aux chromos Liebig. Nous ajoutons une boîte avec divers séries dépareillées.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #39
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Schuur en kar - Waasland” & “Durme - Kielrode”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 21/100 & 7/100.

    ”Grange et char - Waasland” & “Durme - Kielrode”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche et numérotées resp. 21/100 et 7/100.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #261

    Een verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en een paar vierarmige kandelaars. Werkje op batterij. glas van de wijzerplaat manco.

    Une garniture de cheminée en bronze doré style Louis XV, comprenant une pendule et une paire de candélabres à quatre bras. Travail sur piles. Le verre du cadran est manquant.
    No longer available
    Dim. h: 48 & 53 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #664
    Jean Decoen
    Period: 1890 - 1979

    “Winters plattelandszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Vue de campagne en hiver”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #443

    Twee XIXe eeuwse gefineerde brievenkoffertjes, waarbij één versierd met messingen inlegwerk en het ander met marquetterie.

    Deux coffrets à lettres en bois de placage du XIXème siècle, dont un décoré d’incrustations en laiton et l’autre de marqueterie.
    No longer available
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #575

    Een antiek Afrikaans houten masker op plexiglazen staander.

    Un masque africain antique sur support en plexi.
    No longer available
    Dim. 42 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #197
    Mathieu Poncelet Le Jeune à Dinant

    Een grote staande klok in eikenhouten kast met fraai gebeeldhouwde versieringen in Lodewijk XV-stijl. Het werk met een handgeschilderd dag-nachtmechanisme en met een tinnen wijzerplaat op een gedreven en gegraveerde messingen achtergrond. Maaslands werk, XIXde eeuw.

    Une grande horloge de vestibule, armoire en chêne, décorations sculptées style Louis XV. Le travail jour-nuit peint à la main, cadran en étain sur fond en laiton gravé et repoussé. Travail mosan, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 276 x 70 x 40 cm
    Estimate: € 500 / 1000
  • #249

    Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren onder twee deuren. Omstreeks 1800.

    Un buffet en chêne à deux portes à moulures sous deux portes. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 107 x 150 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #267

    9 boeken. W. Robertson. “Histoire d’Ecosse depuis la naissance de Marie Stuart jusqu’a l’avènement de Jacques VI au trône d’Angleterre”. Drie delen. Rode lederen rug, in-8. Emile de Bonnechose. “Les quatre conquêtes de l’Angleterre...”. Twee delen. Lederen rug, in-8. Ed. Didier, Paris 1852. En 7 andere, de meeste met vochtschade.

    9 livres. W. Robertson. “Histoire d’Ecosse depuis la naissance de Marie Stuart jusqu’a l’avènement de Jacques VI au trône d’Angleterre”. Trois parties. Dos en cuir rouge, in-8. Emile de Bonnechose. “Les quatre conquêtes de l’Angleterre...”. Deux parties. Dos en cuir, in-8. Ed. Didier, Paris 1852. Et 7 autres, la plupart avec traces d’humidité. .
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #396

    Een gefineerd muziekmeubeltje, versierd met ingelegde biesjes van fruithout en bloemenmarquetterie. Inclusief muziekinstallatie van Pioneer.

    Un petit meuble à musique en bois de placage, décoré de filets en bois fruitier et marqueterie floral.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #558

    Een penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches, omgeven door vlinders en bloemen.

    Un cylindre à pinceaux en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages en cartouches, papillons et fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More