Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Reiziger met pijp”. Een Chinees beeldhouwwerk.

“Reiziger met pijp”. Een Chinees beeldhouwwerk.

”Voyageur et pipe”. Une sculpture chinoise.
Dim. h: 36 cm
SKU: 2708190467.
Categories: Aziatisch, Beeld.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #467
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #793

    Een diepe schotel van Chinees porselein in Wan-Li stijl.

    Un plat creux en porcelaine de Chine, style Wan-Li.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #631

    “Keizer en Keizerin”. Een paar beelden van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Met houten sokkels. Omstreeks 1930.

    ”Empereur et Impératrice”. Une paire de statues en ivoire sculpté et polychrome. Signature à la base. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #603

    Een grote jardinière van meerkleurig Chinees porselein met onderschotel.

    Une grande jardinière en porcelaine polychrome chinoise avec présentoir.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm Ø 47 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #761

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs, et un couvercle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #318

    Een gepolychromeerd houten beeldhouwwerk in de vorm van een putto met kaars. Vermoedelijk Portugees.

    Une sculpture en bois polychrome sous forme de putto avec une bougie. Probablement portugais.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #633

    “Schrijver”. Een Japans bronzen beeld.

    ”Ecrivain”. Une statue japonaise en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #284

    Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit onder glazen stolp. XIXe eeuw.

    Une Vierge à l’Enfant en biscuit blanc monochrome sous cloche en verre. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #788

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels op zwarte fond. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs sur fond noir. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #630

    “Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.

    ”Femme et fontaine sous forme de Bacchus”. Une statue de jardin en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 157 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #593
    Ikeda Sanshin Koson
    Period: 1801 - 1866

    “Vogeltje met bloemen”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    “Petit oiseau et fleurs”. Gravure sur bois japonaise. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #515

    Twee platte schoteltjes en twee diepe schoteltjes van Chinees porselein met famille-jaunedecors. Onderaan gemerkt.

    Deux petits plats et deux petits plats creux en porcelaine de Chine aux décors famille jaune. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 & 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #801
    Athena

    Een dekselvaasje van cloisonné op geel koper met een Fo-hond op het deksel.

    Une ancienne poupée avec vêtements.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #271

    “Engel met vis”. Een bronzen beeld als fontein. Bijgevoegd een piëdestal van kunststof in de vorm van een Corinthische zuil.

    ”Ange et poisson”. Une statue en bronze en fontaine. Nous ajoutons un piédestal en plastique sous forme de colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. h: 77 + 74 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #747

    Een cilindervormige paraplubak van celadongroen porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloeiende planten en vogels.

    Un bac à parapluies cylindrique en porcelaine de céladon verte, décoration polychrome de plantes en floraison et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #691

    Een gepatineerde plaasteren buste in klassieke stijl op een sober aardewerken zuil.

    Un buste à patine de style classique sur une colonne en faïence.
    No longer available
    Dim. h: 53 + 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #798

    Een tijger van brons. Aziatisch werk.

    Un tigre en bronze. Travail asiatique.
    No longer available
    Dim. l: 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #161

    Een paar kindjes van zandsteen.

    Une paire d’enfants en pierre de sable.
    No longer available
    Dim. 42 x 40 x 65 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #601

    Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Zadkine.

    Une grande statue cubique en bronze d’après Zadkine.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #476

    Een Chinees hardhouten salontafel.

    Une table de salon en bois dur.
    No longer available
    Dim. 140 x 69 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #187

    “Leeuwinnen”. Een groep van zamak op een sokkel van grijsgeaderd zwartmarmer en albast. Tijdperk art deco.

    ”Lionnes”. Un groupe en régule sur socle en marbre noir veiné et albâtre. Période Art Déco.
    No longer available
    Dim. l: 84 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #648

    Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.

    Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #208

    “Joseph Terby. Fondateur de la Societé Lyrique”. Een mannenbuste van grijsgepatineerd gips.

    “Joseph Terby. Fondateur de la Société Lyrique”. Buste d’un homme en plâtre.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #181

    “De hofmaking”. Een bronzen groep met tweekleurig patina op zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Madrassi’.

    ”Courtiser”. Un groupe en bronze à patine de deux couleurs sur socle en marbre noir. Signée: ‘Madrassi’.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 300 / 500

Other lots in this auction

  • #171

    Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.

    Secrétaire droit en acajou, ouvrant à deux portes en dessous de l’abattant, le dessus à un tiroir en doucine et à tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 154 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #506

    Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.

    Un tapis ovale de Chine en laine, décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. 280 x 188 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #238

    Een paar cassolettes van oranjerood marmer, gedragen door drie verguld bronzen ramspoten met bovenaan drie ramskoppen. XIXe eeuw. Eén met manco bovenaan.

    Une paire de cassolettes en marbre rouge-orange, portées par trois pieds dorés de bélier et à trois têtes de bélier au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #235

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 4,17 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #13

    Een terrine en een schotel van meerkleurig Frans aardewerk.

    Une terrine et un plat en faïence française polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm; Ø: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #294

    “Spaniël op een kussen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    ”Epagneul sur coussin”. Huile sur panneau. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 19 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #140

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,40 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #343

    Een paar XIXe eeuwse hoornvaasjes van verguld Brussels porselein onder stolpen. Eén stolp gebarsten.

    Une paire de cornes du XIXème siècle en porcelaine de Bruxelles sous cloches. Une cloche avec une fissure.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #195

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,63 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,63 ct.
    No longer available
    Dim. 5,46 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #96

    Een paar fauteuils en een bankje op wielen met blauwe bekleding.

    Une paire de fauteuils et un banc sur roulettes, revêtement bleu.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #628

    Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.

    Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 88 x 130 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #563

    Een paar Mexicaanse beelden, bestaande uit een zittende figuur met arend van jade en een stamhoofd van arduin en malachiet.

    Une paire de statues mexicaines, comprenant une figure assise avec un aigle en jade, et un chef de tribu en pierre de taille et malachite.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More