#160HamadanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#33Een glazen siervaas, kobaltblauw met vergulde accenten.
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#287Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Clown”. Een plaasteren reliëf met goudkleurig patina. Op acht exemplaren.
"Clown". A plaster relief with gold-coloured patina. On eight copies.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#198Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
#172Een Oosters handgeknoopt tapijt.
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#62Een lot van 9 vintage porseleinen beeldjes.
#112BergenEen polychroom art-deco vaas, gemerkt Bergen en genummerd 814/2.
A polychrome Art Deco vase, marked Bergen and numbered 814/2.No longer availableOnline onlyDim. h 18.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20