#99Een lot van 3 kristalglazen karaffen, waarvan 1 gelabeld Boheems.
#196KashmirHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyDim. 74 x 92 cmEstimate: € 35 / 50 -
#126Een grote Satsuma balustervaas met vergulde details.
#142Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
A hand-knotted oriental rug made of wool.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 76 cmEstimate: € 30 / 50 -
#115Een zwaar messingen beeld van een mid-20ste eeuws vliegtuig met 4 motoren.
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
#102Lladro‘Dame met stokbroden en puppy’, een Lladro beeld.
A lot of 2 Chinese Satsuma vases with assorted decorations. 1 with opening at the top and bottom, possibly for use as a standing lamp decoration.No longer availableOnline onlyDim. 47 & 41cmEstimate: € 10 / 20 -
#112BergenEen polychroom art-deco vaas, gemerkt Bergen en genummerd 814/2.
A polychrome Art Deco vase, marked Bergen and numbered 814/2.No longer availableOnline onlyDim. h 18.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#108Een vintage glaspasta vaasje, gemerkt met sticker ‘Cristallo Venezia’.
#57Een houten beeldje van een jong verliefd koppeltje.
A wooden statue of a young couple in love.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 20 / 30