#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
#165MuresEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
#202Een handgeknoopte wollen kelim.
A hand-knotted wool kilim.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
A pair of porcelain jars, one with embossed flowers, the other with a French design.No longer availableOnline onlyDim. h 10 cmEstimate: € 10 / 20 -
#4Een amberkleurig, glazen apotheker pot. Label met opschrift “NATRII BICARBON.”.
An amber-colored glass apothecary jar. Label inscribed with "NATRII BICARBON."No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x Ø10 cmEstimate: € 20 / 40 -
#101Een beeldje in biscuit voorstellend een meisje en een hond. Antica Athena.
#143Een wijnkruik van beige geglazuurd steengoed. Gemerkt Valauris.
#156Een Hamadan loper van wol. Handgeknoopt.
A wool Hamadan runner rug. Hand-knotted.No longer availableOnline onlyDim. 171 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
#73SatsumaEen Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
#15Een lot van 11 misalen en dergelijke, enkele vroeg 20ste eeuws, enkele 19e eeuws.
A lot of 11 missals and similar items, some early 20th century, some 19th century.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30