#425Een 14 K geelgouden ring met opaal.
#305Fauteuil à la reine, gebeeldhouwd in Régencestijl.
#458Een paar Chinees porseleinen cilinderpotten met blauw op wit decor.
#423Een grote kom van Chinees porselein met gelobde rand en versierd met een Imari-decor. Gemerkt.
#533Een kleine Chinees ijzerhouten salontafel.
#34Een antieke vierkante spiegel in vergulde lijst.
#625Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.
#181Een lot van vier stuks monochroom wit biscuit, bestaande uit een groepje van een moeder met kind op bed (hoofdje gelijmd, handje manco), een siervaasje met een moeder met kind en diertjes (kleine beschadiging aan het nestkastje), een engeltje en een groepje met musicerende en dansende kindjes. Achteraan genummerd.
Lot de quatre biscuits blancs monochromes, composé d'un groupe d'une mère avec enfant au lit (tête recollée, main manquante), d'un vase décoratif avec une mère avec enfant et animaux (petit accident au nichoir), d'un ange et d'un groupe avec des enfants jouant de la musique et dansant. Numéroté au dos.No longer availableDim. H:12-16cmEstimate: € 40 / 50 -
#140Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct. en onyx.
#105Een 18 K geelgouden en platina ring bezet met één briljant van +- 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 ct et platine sertie d'un diamant de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 3,14 gEstimate: € 150 / 200