Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Retour de moisson”. Een bronzen groep. Gesigneerd.
“Retour de moisson”. Een bronzen groep. Gesigneerd.
“Retour de moisson”. Een bronzen groep. Gesigneerd.
Joseph d’Aste
Period: 1881 - 1945

“Terugkeer van de oogst”. Een bronzen groep. Gesigneerd.

“Retour de moisson”. Un groupe en bronze. Signé.
Dim. h: 41 cm
SKU: 1505180208.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 15 May 2018 19:00
Catalogue #208
Estimate: € 800 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #128

    “De slangenbezweerder”. Een bronzen beeldje naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.

    “Le charmeur de serpents”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #163

    “Polospeler”. Een bronzen reliëf in art decostijl.

    “Joueur de polo”. Relief en bronze de style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #597

    Een bronzen voorstelling van de God Ganesha.

    Une représentation en bronze du Dieu Ganesh.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #202

    “Stier”. Een beeld van brons op arduinen voetstuk. In de sokkel gesigneerd ‘B.C. Zheng”.

    ”Taureau”. Une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. signature au socle: ‘B.C.Zheng’.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #476

    Een bronzen salontafel met een rond onyxen blad, versierd met kristallen steentjes.

    Table de salon en bronze à tablette ronde en onyx. Décor aux petits cristaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #239

    Een paar bronzen plaquettes met art nouveau vrouwenprofielen in reliëf naar ontwerpen van Alphonse Mucha.

    Une paire de plaquettes en bronze aux profils de femmes en relief d’après Alphonse Mucha.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 9 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #554

    “Compositie”. Olieverf op linnen. Draagt een handtekening ‘Malard’.

    “Composition”. Huile sur lin. Porte une signature ‘Malard’.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #485

    Een paar bronzen schemerlampjes met kapjes van glas in lood in de stijl van Tiffany.

    Une paire de petites lampes avec abat-jour en verre et plomb, style Tiffany.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #602

    Een knielende terracotta krijger met los hoofd. Restauraties.

    Guerrier agenouillé en terre cuite. Tête amovible. Restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #352
    Eutrope Bouret
    Period: 1833 - 1906

    Een paar drie-armige kandelaars van verguld brons en albast, gedragen door een engeltje. Gesigneerd. XIXe eeuw. Bij één van de twee is de schroefdraad voor de bevestiging van de kandelaar versleten.

    Une paire de chandeliers a trois bras en bronze doré et albâtre, portés par un ange. Signés. XIXième siècle. Usures à l’une des tiges.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #181

    Een paar cassolettes van wit marmer en verguld brons in Lodewijk XVI-stijl, versierd met zwanenhalzen en bloemenguirlandes.

    Paire de cassolettes en marbre blanc et bronze doré de style Louis XVI, décorées de cols de cygnes et de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #157

    Een gepatineerd bronzen schemerlamp met een kap van meerkleurig glas in lood in de geest van Tiffany.

    Un lampadaire en bronze patiné avec un abat jour en verre polychrome et plomb, dans l’esprit Tiffany.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #218

    Een XVIIIe eeuwse beeldenconsole van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout, versierd met een rondboog. Het binnenwerk roterend met drie verschillende nissen.

    Console à statues en bois sculpté et polychromé décorée d’un arc. Trois niches à intérieur tournant. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #172

    Een hanglantaarn van brons en bol glas in Lodewijk XVI-stijl.

    Une lanterne à suspendre en bronze et verre, style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #199
    Edouard Lanteri
    Period: 1848 - 1917

    “Duo”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd.

    “Duo”. Un groupe en biscuit monochrome blanc. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #563
    Michel Hereman

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken beeld met glazen ogen. Gemonogrammeerd.

    “Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence aux yeux en verre. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #178

    “Dame in uniform” et “Dame met parasol”. Een paar bronzen beeldjes met ivoren hoofdjes en handjes en op onyxen voetstukken.

    “Femme en uniforme” et “Femme à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze aux têtes et mains en ivoire et sur bases en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #571

    Een paar bronzen consoles, versierd met olifantenkoppen.

    Paire de consoles en bronze décorées de têtes d’éléphants.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #197
    Luc Verschueren

    “Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.

    “Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #258

    Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.

    Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (une coupe est endommagée). XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 120 / 180
  • #63

    Een beeldje van zamak met voorstelling van een jongentje.

    Statuette en régule représentant un petit garçon.
    No longer available
    Dim. H: 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583
    De Potter

    “Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.

    “Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #213

    “Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.

    ”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #657

    Een lot van drie Nigeriaanse vruchtbaarheidspopjes.

    Un lot d’une série de trois poupées de fertilité du Niger.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 37 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #697

    “Grande encyclopédie des Sciensces Occultes”. Ed. Argentor, Saint-Germain - Paris. 1952. Twee delen.

    “Grande encyclopédie des Sciensces Occultes”. Ed. Argentor, Saint-Germain - Paris. 1952. Deux volumes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #649
    Wim Flanders
    Period: °1943

    “Landschap te Dudzele”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1978.

    “Paysage à Dudzele”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1978.
    No longer available
    Dim. 25 x 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #639

    Een lot boeken aangaande Eugeen Van Mieghem. Waaronder “Eugeen Van Mieghem Een kunstenaar van het volk”; E. Joos, Uitg. De Brauwere, 2001, 2 dl. “ Stemmen over Eugeen Van Mieghem”; vzw Eugeen Van Mieghem, 2012. En enkele boeken met tekeningen van Van Mieghem.

    Lot de livres traitant sur Eugeen Van Mieghem. Dont “Eugeen Van Mieghem Een kunstenaar van het volk”; E. Joos, Ed. De Brauwere, 2001, 2 vol. “Stemmen over Eugeen Van Mieghem”; vzw Eugeen Van Mieghem, 2012. Et quelques livres aux dessins par Van Mieghem.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #211

    Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit twee tabakspotten en een beeldje van een kantklosster. De eerste met één handvat manco.

    Lot de faïences flamandes comprenant deux pots à tabac et une statuette représentant une dentellière. Une anse manque.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #644

    Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.

    Miroir de domestique dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #180

    Een parelsnoer van azuriet en malachiet.

    Collier de perles d’azurite et de malachite.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #785

    Een gefineerd nachtkastje met een deurtje, een lade en een groen marmeren blad (blad gebroken).

    Une table de nuit, bois de placage a une porte et un tiroir et une tablette en marbre vert (tablette cassée).
    No longer available
    Dim. 70 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #679

    “Therese Philosophe.” Een serie van tien pagina’s papier met telkens vier etsen met erotische voorstellingen.

    “Thérèse Philosophe”. Une série de dix pages en papier avec chaque fois quatre eaux-fortes par page, représentant des scènes érotiques.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #58

    Een paar karaffen van geslepen rood glas.

    Paire de carafes en verre taillé rouge.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #618

    Een Franse schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en vlakken van beige marmer. De geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Eind XIXe eeuw. Sleutel, slinger en voorste glas manco.

    Pendule de cheminée française en marbre noir aux décorations gravées et aux parties en marbre beige. Cadran émaillé aux chiffres romains. Fin du XIXe siècle. Clé, balancier et verre d’horloge manquent.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #98

    Een zilveren kruisbeeld met wijwatervaatje. Mogelijk XVIIIe eeuw. Gemerkt ‘MD’. In laat XIXe eeuws kadertje.

    Un crucifix et un bénitier. Probablement XVIIIème siècle. Porte la marque: ‘M.D.’
    No longer available
    Dim. h: 26 cm (kruis)
    Estimate: € 200 / 240
  • #105

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,60 ct.

    Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3,60 ct.
    No longer available
    Dim. 14,65 g
    Estimate: € 1600 / 1800
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More