Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Retour de schamps”. Een groep van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Retour de schamps”. Een groep van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Retour de schamps”. Een groep van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
Joseph d’Aste
Period: 1881 - 1945

“Retour des champs”. Een groep van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.

”Retour des champs”. Un groupe en bronze patiné brun sur socle en marbre vert. Porte une signature.
Dim. h: 40 cm
SKU: 0603180201.
Categories: Beeld, Brons, Marmer.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #201
Estimate: € 850 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #153

    Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.

    Une jardinière en bronze portée par une porteuse d’eau classique.
    No longer available
    Dim. 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #161

    “Classicistische voorstelling van een schrijver”. Een bronzen beeld op voetstuk van zwart marmer en hout.

    ”Représentation d’un écrivain classique”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir et bois.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #261

    Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.

    Une pendule en pierre de taille et marbre rouge, style Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #205

    Een paar piëdestals van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad. Versierd met marqueterie en verguld bronsbeslag.

    Deux piédestaux en bois de placage, style Louis XV, tablettes en marbre. Décoration de marqueterie et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #187

    “Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.

    ”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #267
    Collection d’art

    Een replica van een XVIIIe eeuwse pendule van verguld brons met een voorstelling van Cupido en Bacchus.

    Une réplique d’une pendule du XVIIIième siècle en bronze, représentation de Cupidon et Bacchus.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #188

    Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.

    Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #826

    Een mahoniehouten wandconsole in Régencestijl met een wit marmeren blad.

    Console en acajou de style Régence à tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #577

    “Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.

    ”Guerrier japonais à cheval”. Un groupe en bronze. L’arme est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #295

    “Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.

    ”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #762

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.

    Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #204

    Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.

    Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #157

    Een zittende tijger van gepolychromeerd brons.

    Un tigre assis en bronze polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #608

    Een paar jardinières van zwartgepatineerd brons, versierd met vrouwen- en mannenhoofden en met everzwijnenkoppen.

    Paire de jardinières en bronze à patine noire décorées de têtes humaines et de têtes de sangliers.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 1700 / 2000
  • #588

    Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.

    Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #804

    Een bronzen luchter in barokke stijl met acht lichtpunten.

    Lustre baroque en bronze à huit bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 400
  • #595

    Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #213

    Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.

    Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #228

    Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.

    Une petite pendule de table en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #111

    “Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.

    ”Petit garçon qui pleure”. Un buste en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 30 m
    Estimate: € 40 / 50
  • #567

    “Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.

    ”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #158

    Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.

    Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #197

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.

    ”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 440 / 480
  • #202

    Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.

    Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 1000 / 1200

Other lots in this auction

  • #259
    E. Paul

    “Stilleven met zakhorloge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Nature morte, montre de poche”. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #167
    E. Granthiau

    “Vrouw met roos”. Een classicistische bronzen groep op arduinen voetstuk. Gesigneerd en genummerd 3/12.

    ”Femme et rose”. Un groupe en bronze sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 3/12.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #30

    Vier paar verschillende oorbellen van 18 karaats geel goud.

    Quatre paires de boucles d’oreilles différentes en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 8,70 g
    Estimate: € 160 / 230
  • #777

    Een fruitcoupe van geslepen Boheems kristal en een paar glazen kandelaars.

    Une coupe à fruits en cristal de Bohème taillé et quelques verres et un chandelier.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #87
    Royal Dux

    “Leeuwinnen”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt. Schilfer aan een oortje.

    “Lionnes”. Un groupe en pâte . Marque sous la base. Petit éclat à l”oreille.
    No longer available
    Dim. l: 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #601

    Een zeshoekige jardinière van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloesemende takken.

    Une jardinière hexagonale en porcelaine de Chine avec un décor d’oiseaux sur des branches florissantes.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #463

    Opiumpijp van blauw en wit Chinees porselein, onderaan gemerkt.

    Une pipe à opium en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #784

    Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl met fluwelen bekleding.

    Une série de six chaises en acajou, style Louis Philippe avec revêtement en velours.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #121

    Een paar grote coupes op voet van zwart glas.

    Deux grandes coupes sur pieds en verre noir.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #543

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van wijzen in een landschap. Naar antiek voorbeeld. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc représentant des sages et un paysage. D’après une oeuvre antique. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #513

    Twee Chinese juwelenkastjes, versierd met koperbeslag en opengewerkte plaquettes van jade.

    Deux cabinets à bijoux chinois, avec montures en cuivre et plaquettes de jade.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #347

    Een jardinière van Frans porselein met een meerkleurig decor van vogels en vlinders en vergulde details. Onderaan gemerkt.

    Une jardinière en porcelaine de France avec un décor polychrome d’oiseaux et de papillons et détails dorés. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. b: 29 cm
    Estimate: € 20 / 40
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More