Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Ridder”. Een gestilleerd beeld van geglazuurd aardewerk. Met stempel.
“Ridder”. Een gestilleerd beeld van geglazuurd aardewerk. Met stempel.
“Ridder”. Een gestilleerd beeld van geglazuurd aardewerk. Met stempel.

“Ridder”. Een gestilleerd beeld van geglazuurd aardewerk. Met stempel.

“Chevalier”. Une statue en faïence glaçurée. Avec cachet.
Dim. h: 41 cm
SKU: 2504170533.
Category: Beeld.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #533
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #669

    “Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.

    “Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #697
    Lejan

    “Skiër”. Een beeldje van wit crackleware. Achteraan gesigneerd. Schilfer aan de voet.

    “Skieur”. Une statue en crackleware blanc. Signée à l’arrière. Eclat au pied.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #207
    Pébé

    “Moeder en kind”. Een gesculpteerd houten kunstwerk. Gesigneerd.

    “Mère et enfant”. Une sculpture en bois. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #168

    Een paar waterdragers van donkergepatineerd brons.

    Deux porteurs d’eau en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #657

    Een paar Guan Yins van gesculpteerd roze en groen jade.

    Deux sculptures en jade rose et vert Guan Yin.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #701

    “Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.

    “Le combat”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #227

    “De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.

    “La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #193

    Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.

    Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #578

    Een Chinese krijger van donkergepatineerd messing.

    Un guerrier chinois en laiton brun patiné.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #212

    Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.

    Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #640
    Ch. Demets

    “Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.

    “Homme de qualité”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900. Dans un cadre de forme écusson.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #422
    Tinneke Swinnen

    “Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.

    “Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #187

    Een gestileerde olifant van bruingepatineerd brons op een marmeren voet.

    Un éléphant stylisé en bronze patiné sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #567

    Een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Guan Yin en porcelaine monochrome blanc d’après le blanc de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #802

    “Fazant”. Een art deco beeldje van zamak op een voetstuk van zwart marmer en onyx.

    “Faisant”. Une statue art déco en régule sur un pied de marbre noir et onyx.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #208

    Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.

    Un torse féminin en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #209

    Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.

    Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #257

    “De bakkersjongen”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.

    “Le jeune boulanger”. Une statuette en bronze patiné noir.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #691
    Jef. Festraets

    “En hij moet Piot zijn”. Een groep van terracotta met bekende dorpsfiguren uit Hoogstraten. Gesigneerd.

    “ Et lui, il doit être Piot”. Un groupe en terre cuite représentant des figures de Hoogstraten. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #171

    “De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.

    “Charmeur de serpents”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir d’après une oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #188

    “Vrouw op paard”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen voetstuk naar een werk van Fernando Botero.

    “Femme sur cheval”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille d’après une oeuvre de Fernando Botero.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #229

    Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta naar een werk van A. F. Pick ter gelegenheid van het ‘32e fête régionale” te Halle in 1951.

    Un buste de jeune fille en terre cuite patiné vert d’après une oeuvre de A.F. Pick à l’occasion de la ‘32ième fête régionale’ à Hal en 1951.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #661

    Een boeddhahoofd van gesculpteerd natuursteen.

    Une tête de Bouddha en pierre naturelle taillée.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #627

    “Fruits d’automne”. Een beeld van bruingepatineerd zamak naar een werk van Auguste Moreau.

    “Fruits d’automne”. Une statue en régule patinée d’après une oeuvre de Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #290

    Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.

    Un coffre en chêne sobre. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 127 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #304
    Jan Buyl

    “Oude vrouw bij de haard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd XX. Kleine beschadiging.

    “Vieille femme près du feu”. Huile sur panneau. Signé et daté XX. Petit endommagement.
    No longer available
    Dim. 26 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202
    Piet Gillis
    Period: 1887 - 1965

    “Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    “Berger et ses moutons”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.
    No longer available
    Dim. 70 x 62 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #120
    Chopard

    Een geel gouden dameshorloge met lederen armband.

    Montre de dame en or jaune au bracelet en cuir.
    No longer available
    Dim. Bruto: 21,69 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #245

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de +- 40 ct et des saphirs ayant un poids total de +- 40 ct.
    No longer available
    Estimate: € 750 / 850
  • #131
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en cristal taillé coloré bleu dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #83

    Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een adelaar bij haar kuikens.

    Tirelire en fonte polychrome représentant un aigle et ses petits sur son nid.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #674

    Een antiek Japans wandkleed met vogels en bloemen van goudbrokaat op een zwarte achtergrond. Beschadigingen. XIXe eeuw.

    Tapisserie japonaise ancienne décorée de fleurs et d’oiseaux en brocart d’or sur fond noir. Usures et dégâts. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 300 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #598
    Jan Van Baelen
    Period: °1946

    “Paard en kippen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Cheval et poules prés de l’écurie”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 48 x 59 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #498

    “Pauw”. Verguld hout versierd met gekleurde spiegeltjes. Indonesië.

    “Paon”. Une statue en bois doré aux petits miroirs colorés. Indonésie.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #618

    Een balustervormige lampvoet van wit marmer en messing.

    Pied de lampe balustre en marbre blanc et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
  • #105

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 10,70 g
    Estimate: € 1500 / 1700
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More