#42L. Maes“Zicht op het belfort.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“View of the belfry.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#696Een klein handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
#16Een armstoel van notenhout in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met grijsgroen fluweel.
A Louis XV style walnut armchair. Lined with grey-green velvet.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#592Robert Boudry“Stilleven met bloemen, fruit en groenten”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd.
#581Een beeldje uit speksteen met afgebeeld Guanyin.
#497Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
#176Een Victoriaans chest-on-chest van notenhout. Onderaan drie grote laden, bovenaan drie grote en twee kleine laden. Gerainureerde stijlen. Engeland, tijdperk George III.
A Victorian walnut chest-on-chest. Three large drawers at the bottom, three large and two small drawers at the top. Grooved styles. England, period George III.No longer availableDim. 193 x 119 x 58 cmEstimate: € 350 / 500 -
#39Remy De PileceynPeriod: 1920 - 1986“Portret.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Portrait." Mixed technique. Signed.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#443Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
#701Fauteuil à la reine, gebeeldhouwd in Régencestijl.
Armchair à la reine, sculpted in Regency style.No longer availableDim. H:103cmEstimate: € 60 / 100 -
#101Waaier in vergulde presentatielijst. XIXde eeuw. Gesigneerd.
Fan in presentation frame. XIXth century. Signed.No longer availableDim. L: 60 cmEstimate: € 250 / 350