Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Ring centraal 0,51ct. FSI1 Kleine: 0,12ct. FVVS1.
Ring centraal 0,51ct. FSI1 Kleine: 0,12ct. FVVS1.

Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. FSI1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. FVVS1.

An 18 ct white gold ring set with a central brillant of ca 0,51 ct FSI1 and brillants with a common weight of ca 0,12 ct FVVS1.
Dim. 4,40 g
SKU: 0703230420.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #420
Estimate: € 1500 / 1800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een levensboom in het decor. Slijtage.

    Un tapis persan en soie noué à la main avec un arbre de vie dans le décor. Porter.
    No longer available
    Dim. 135 x 77 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #677

    Twee geisha’s van veelkleurig Japans porselein.

    Two geishas of multicoloured Japanese porcelain.
    No longer available
    Dim. H. 32 & 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #177
    Henri Désiré Gauquié
    Period: 1858-1927

    “Fac et Spera”, in gepatineerd brons gesculpteerd beeld, gesign “Henri Gauquié”, gieterijstempel.

    “Fac et Spera”, sculptured in patinated bronze, signed “Henri Gauquié”, foundry stamp.
    No longer available
    Dim. 61cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #47

    Een lot kunstboeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds: - “De Vlaamse wandtapijten van de...” - “De Gouden eeuw van Antwerpen”. - “Willem de Zwijger” - “P. P. Rubens” - “Albert van Dyck” - “Onze Bruegel” - “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade)

    A lot of art books, published by the Mercatorfonds: - “The Flemish tapestries of the...” - “The Golden Age of Antwerp”. - “Willem de Zwijger” - “PP Rubens” - “Albert van Dyck” - “Our Bruegel” - “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade). Language: Dutch.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #411

    lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.

    A lot of 2 earthenware vases with craquelure.
    No longer available
    Dim. h35cm x Ø14cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #5

    Een tabaksdoos van gedreven koper. Beeltenis van Princess Mary centraal op het deksel daar rond de namen van de geallieerde landen in W.O. I. Gedateerd Christmas 1914 en bestemd ter ondersteuning van de Britse troepen.

    A tobacco box of hammered copper. Image of Princess Mary in the center of the lid, surrounded by the names of the Allied countries in WWI. Dated Christmas 1914 and intended to support the British troops.
    No longer available
    Dim. L. 12,5 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #13
    Sandro Maggioni

    Een lot van 3 biscuit beeldjes, Jongen met fruitmand op rug en meisje met cadeau en mand, kindje met hond, allen op vergulde voet en onderaan gemarkeerd met letter “N” en kroon.

    A lot of 3 biscuit figurines, boy with fruit basket on back and girl with gift and basket, child with dog, all on gilt base and marked at the bottom with letter "N" and crown.
    No longer available
    Dim. h26cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #107

    Een skeletklok van messing en kristal met een kwikslinger en met geëmailleerde wijzerplaat met Arabische cijfers. Compleet met sleutel.

    A brass and crystal skeleton clock with a mercury pendulum and an enamel dial with Arabic numerals. Complete with key.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #316

    Een bijzettafeltje in Franse marqueterie met een lade in de gordel en met een messingen galerijtje en monturen. Lodewijk XV-stijl.

    A side table in French marquetry with a drawer in the belt and with a brass gallery and mountings. Louis XV style.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #392

    “Bloemenmarkt te Parijs.” Olieverf op doek.

    “Flower Market in Paris.” Oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 43 x 56 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #694
    Gero

    Een set bestaande uit zes groene glazen met tinnen voet en twee karaffen met tinnen beslag en stop. Onderaan gemerkt.

    Set consisting of six green glasses with pewter feet and two decanters with pewter fittings and stopper. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 2 x 24 cm & h 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #102
    Robert Colot
    Period: 1927-1993

    “Portret Meisje”, schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “R. Colot”.

    “Portrait Girl”, painting oil on panel, signed at the bottom “R. Colot”.
    No longer available
    Dim. 37 x 45cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More