#677Twee geisha’s van veelkleurig Japans porselein.
#177Henri Désiré GauquiéPeriod: 1858-1927“Fac et Spera”, in gepatineerd brons gesculpteerd beeld, gesign “Henri Gauquié”, gieterijstempel.
“Fac et Spera”, sculptured in patinated bronze, signed “Henri Gauquié”, foundry stamp.No longer availableDim. 61cmEstimate: € 650 / 750 -
#47Een lot kunstboeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds:- “De Vlaamse wandtapijten van de...”- “De Gouden eeuw van Antwerpen”.- “Willem de Zwijger”- “P. P. Rubens”- “Albert van Dyck”- “Onze Bruegel”- “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade)
A lot of art books, published by the Mercatorfonds: - “The Flemish tapestries of the...” - “The Golden Age of Antwerp”. - “Willem de Zwijger” - “PP Rubens” - “Albert van Dyck” - “Our Bruegel” - “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade). Language: Dutch.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#411lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
#5Een tabaksdoos van gedreven koper. Beeltenis van Princess Mary centraal op het deksel daar rond de namen van de geallieerde landen in W.O. I. Gedateerd Christmas 1914 en bestemd ter ondersteuning van de Britse troepen.
A tobacco box of hammered copper. Image of Princess Mary in the center of the lid, surrounded by the names of the Allied countries in WWI. Dated Christmas 1914 and intended to support the British troops.No longer availableDim. L. 12,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#13Sandro MaggioniEen lot van 3 biscuit beeldjes, Jongen met fruitmand op rug en meisje met cadeau en mand, kindje met hond, allen op vergulde voet en onderaan gemarkeerd met letter “N” en kroon.
#392“Bloemenmarkt te Parijs.” Olieverf op doek.
#694GeroEen set bestaande uit zes groene glazen met tinnen voet en twee karaffen met tinnen beslag en stop. Onderaan gemerkt.
Set consisting of six green glasses with pewter feet and two decanters with pewter fittings and stopper. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 2 x 24 cm & h 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#102Robert ColotPeriod: 1927-1993“Portret Meisje”, schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “R. Colot”.
“Portrait Girl”, painting oil on panel, signed at the bottom “R. Colot”.No longer availableDim. 37 x 45cmEstimate: € 150 / 200