#554Een Louis XVI spiegel, met vergulde kader met ornamenten.
#499Salvador Dali“Zwaan” en “Poort van de hel”. Zeefdrukken. Gesigneerd buiten de plaat.
#81Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#199Period: 19e eeuw“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.
#693VictoriaEen uitgebreid porseleinen koffieservies circa 1920. Voor 10 personen.
An extensive porcelain coffee service circa 1920. For 10 people.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#350Een grote messingen salontafel met glazen blad.
#258“Baardmankruik” Geglazuurd aardewerken kruik, vermoedelijk 16e eeuw.
“Bartman jug” Glazed earthenware jug, presumably 16th century.No longer availableDim. 24cm x Ø14cmEstimate: € 200 / 260 -
#558Een kom van basaltware met typisch classicistisch decor.
A basaltware bowl with a typical classicist decor.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#94Rémy De Pillecijn“De Leie in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#369Maurits Bilcke“Tuinen”. Een inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 2-2-1944.
#140Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,29 ct.
#443Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
A Chinese jewellery box with matching lock.No longer availableDim. H: 22 cmEstimate: € 130 / 160