#615Een hallbank van gebeeldhouwd eikenhout in gotische stijl. Rug versierd met vier personages in nissen, koffer versierd met perkamentplooien.
A hall bench in carved oak in Gothic style. Spine decorated with four characters in niches, case decorated with parchment folds.No longer availableDim. 144 x 125 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#695Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
#532Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#35Een Reservisten pijpenkop van porselein met opschrift Res. Fellersmann. Achteraan een namenlijst van 1906/1908, vooraan vierende mensen rond een ton, regiment 77 en met eikenloof in reliëf. Metalen deksel in de vorm van een helm.
A Reservist porcelain pipe bowl with the inscription Res. Fellersmann. At the back a list of names from 1906/1908, people celebrating around a barrel in front, regiment 77 and with oak leaves in relief. Metal lid in the shape of a helmet.No longer availableDim. L: 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#565Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#446MoriEen bidkleedje met een Beloutsjmotief.
A prayer rug with a Beloutsh motif.No longer availableDim. 141 x 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#129Prosper De Troyer“Zelfportret”. Olie op paneel, bovenaan rechts gesigneerd in bruine verf, ingelijst.
“Self-portrait”, oil on panel, signed top right. in brown paint, framed.No longer availableDim. 49 x 39cmEstimate: € 200 / 300 -
#522“Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.
"Genoa." Harbor view on canvas. XIXth century work.No longer availableDim. 31,5 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#335Een etui met een messingen goudweegschaaltje, Compleet met kleine gewichten.
A case with a brass gold scale, complete with small weights.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#603Lot van 3 aardewerken kruiken, vermoedelijk replica 16e eeuws Siegburg.
Lot of 3 earthenware jugs, presumably replica 16th century Siegburg.No longer availableDim. 26cm x Ø8cmEstimate: € 60 / 80 -
"Two women". Lithograph. Signed and numbered 190/250 outside the plate.No longer availableDim. 39 x 25 cmEstimate: € 200 / 220