#601Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruikjes, vermoedelijk 16e eeuws replica.
lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century replica.No longer availableDim. 13cm x Ø6cmEstimate: € 60 / 100 -
#76Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
#53Een doopkleedje bezet met panden kloskant.
A christening dress set with panels of bobbin lace.No longer availableDim. l:80 cmEstimate: € 50 / 100 -
#319“Biddende boer en boerin”. Een paar plaquettes van polychroom Vlaams aardewerk.
"Praying farmer and farmer's wife". A pair of polychrome Flemish pottery plaques.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#617FangMasker in gesculpteerd hout met resten van beschildering, Fang, Gabon.
Mask in sculpted wood with remnants of painting, Fang, Gabon.No longer availableDim. 36 x 24cmEstimate: € 50 / 70 -
#339Aubrée à NozayEen comtoise versierd met gedreven geel koper, de voorstelling getiteld “La Culture. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Einde XIXde eeuw. Met sleutel en op houten stoeltje.
A comtoise decorated with hammered yellow copper, the performance entitled “La Culture. White enamel dial with Roman numerals. End of XIXth century. With key and on wooden chair.No longer availableDim. H: 135 cmEstimate: € 40 / 60 -
#386Indo-BidjarEen wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 143 x 67 cmEstimate: € 25 / 35 -
#136Een Louis-Philippe-stijl tweedeurskast met lade en arduinen blad, met messingen monturen.
A Louis-Philippe style two-door cabinet with drawer and bluestone top, with brass mountings.No longer availableDim. 93 x 120 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#13Sandro MaggioniEen lot van 3 biscuit beeldjes, Jongen met fruitmand op rug en meisje met cadeau en mand, kindje met hond, allen op vergulde voet en onderaan gemarkeerd met letter “N” en kroon.
#304Henri H.D.V.De Vooght“De Schoenmaker”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1917. Klein letsel.
#404J. Callens“Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ladies Portrait.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120