#560Twee verschillende armbanden met amethistkleurige bolletjes, waarvan één met een zilveren art deco hanger van 900‰ zilver.
Two different bracelets with amethyst coloured balls, one with a silver art deco pendant of 900‰ silver.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#523Een grote staande Boeddha van verguld hout.
#244Y. Cruyskens“Bouquet romantique”. Olieverf op doek . Gesigneerd onderaan “Y. Cruyskens” en met certificaat op de verso. 1950.
#239Een lijst met tien oude gravures m.b.t. de Antwerpse ommegang. De Walvis, De Olifant, De Kemel, De Reus, een stadszicht “de Jarelykse Triumphante Omgang tot Antwerpen” door Jan Van Luyken (1684), een Zangtekst en een tekst “Famas trompetklank van den Ommegank”.
A list with ten old engravings related to the Antwerp procession. De Walvis, De Olifant, De Kemel, De Reus, a city view “the Jarelykse Triumphante Omgang tot Antwerpen” by Jan Van Luyken (1684), a song text and a text “Famas trompetklank van den Ommegank”.No longer availableDim. Tot. 91 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#127Een barok kruisbeeld met een corpus van palmhout. XVIIIde eeuw. Kleine manco’s.
A baroque crucifix with a boxwood corpus. XVIIIth century. Small flaws.No longer availableDim. H. 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#70Een 18 karaats geelgouden rivière schakelarmband bezet met 28 diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 karat yellow gold rivière link bracelet set with 28 diamonds with a combined weight of +- 2 ct.No longer availableDim. 28,85 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#385Twee meubeltjes met klapblad voor aanmaakhout en/of-papier. Omstreeks 1900. Eén als zitbankje met kussen.
Two pieces of furniture with folding top for kindling and/or paper. Around 1900. One as a bench with cushion.No longer availableDim. H: 55 & 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#196Een Hollands eikenhouten buffet met twee deuren. Gesigneerd en gedateerd: 1721. ‘Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. M. I.H.L.F’
A Dutch oak buffet with two doors. Signed and dated: 1721. 'Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. MIHLF'No longer availableDim. 115 x 174 x 51 cmEstimate: € 200 / 300