#114Must de CartierEen zijden foulard in originele doos.
#529Kifwebe. Een Luba helmmasker, volledig bekleed met schelpen, koper, haar, kraaltjes enz. DRC.
Trois bracelets orientaux différents en argent repoussé et gravé. Sans marques.No longer availableDim. 197 gEstimate: € 40 / 60 -
#497Een etnisch bronzen beeld.
#443Een moderne chromen schemerlamp met wit opaalglazen kap.
#641Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
#57Een opgezette luipaardenkop.
#329Een Indische bronzen armband en een bel.
#638“Geschied- en aardrijkskundig woordenboek der Belgische gemeenten. Twee delen. Eug. de Seyn. Ed. Bieleveld Brussel. Gesigneerde editie.
Dictionnaire historique et géographique des communes belges. Deux volumes. Eug. De Seyn. Ed. Bieleveld Bruxelles. Edition signée.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#408Een miniatuurhoofdje. Jivaro, Peru.
Vase balustre en porcelaine à six faces aplaties et décoré d'un décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. (h: 69 cm)Estimate: € 80 / 120