#219Een kleine verguld houten butlerspiegel .
#487Een bronzen vruchtbaarheidsbeeld.
#141Een Perzische korte sabel in kindjalstijl met goudinleg en met benen heft.
#352Een 830‰ zilveren kandelaar met vijf lichtpunten. 794 gram bruto.
#402“Vliegend tapijt”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
#121Vier kleine schaaltjes van verschillende afmetingen, waarvan twee met drie pootjes. Evenals twee kleine zoutlepeltjes. Gedreven en geciseleerd zilver met bloemenfriezen. Onderaan gemerkt 840/1000 en makersmerk.
Quatre petits plats de tailles différentes, deux à trois pieds. Ainsi que deux petites cuillères à sel. En argent percé et ciselé avec frises fleuries. Marqué en bas 840/1000 et poinçon de maître.No longer availableDim. Ø 10 cm max. 379 gEstimate: € 120 / 180 -
#406Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
#160Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct. en een centrale briljant van +- 0,67 ct. FVS.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,42 ct et d’un brillant central de +- 0,67 ct F-VS.No longer availableDim. 7,38 gEstimate: € 1500 / 1700