#168Ravissant Silver
Vijf oostervorken en lepeltjes van sterling zilver 925‰. In originele doosjes.
#597
“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
#368
“Sjors & Sjimmie”. Een lot van 5 vintage albums.
"Sjors & Sjimmie". A lot of 5 vintage albums.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#588
Een gietijzeren tuinvaas.
#39
Een lot van 7 miniatuurtjes met diverse taferelen en portretten.
A lot of 7 miniatures with various scenes and portraits.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#248
Een lampvoet gemaakt van een oude olielamp in messing en porselein.
#285
Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.
#327
Drageoir en een bowl van kleurloos geslepen kristal.
Drageoir and a bowl of colorless cut crystal.No longer availableDim. H: 15 & 30 cmEstimate: € 40 / 70 -
#563
Een kader met 3 woodblock print postcards uit Tokyo ca. jaren 30 van de vorige eeuw.
A frame with 3 woodblock print postcards from Tokyo, dating back to the 1930s.No longer availableDim. h 9 x b 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#510
Drie peervormige in briolette geslepen amethisten.
#157
Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
#101Comptoir General Mon H Riondet
Een brons vergulde cartelklok, gemerkt comptoir general Mon H Riondet.
A bronze gilded cartel clock, marked comptoir general Mon H Riondet.No longer availableDim. 60 x 28cmEstimate: € 350 / 500