#239“Landschappen”. Een paar schilderijen, olieverf op paneel. In gesculpteerde vergulde lijsten.
"Landschappen" translates to "Landscapes". A few paintings, oil on panel. In sculpted gilded frames.No longer availableDim. 33 x 48cmEstimate: € 200 / 300 -
#500Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met 10 diamanten oude briljant slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. GP1 en 22 diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold art deco ring set with 10 old brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct. GP1 and 22 old cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 800 / 1000 -
#655Een Afrikaans messingen voorouderbeeld.
An African brass ancestor figure.No longer availableDim. h 127 cmEstimate: € 100 / 120 -
#237Val St-LambertUitgebreid glasservies van geslepen, model Louis-Philippe. Waaronder: 13 champagne glazen, 28 witte wijnglazen en 13 rode wijnglazen.
#301Een hotelbelletje in messing voorstellend een aap op een schildpad met banner waarop vermeld ‘Train De Plaisir’.
#748Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
#647Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.
#652“Harlekijnen.” Zwart-wit foto.
#344Elysé SchuermansPeriod: °1938“De watermolen”. Olieverf op board. Gesigneerd linksonder.
"The Water Mill". Oil paint on board. Signed on the bottom left.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
An oval cut mirror in a gilded frame with a bow and garlands.No longer availableDim. h 55 x b 58 cmEstimate: € 60 / 80