Other lots by Engelen
Similar lots by type
-
#239Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972
“Portret van André Van den Sande”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.
Portrait d'André Van den Sande . Huile sur toile. Monogrammé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#482
“Lagune van Venetië”. Olieverf op board. Draagt monogram ‘F.B.’.
Venice Lagoon . Huile sur panneau. Monogramme F.B.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 80/100 -
#222P. StefaniPeriod: Roubaix, 1938
“Vissersboten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bateaux de pêche sur la plage . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 75 cmEstimate: € 150/200 -
#519
Een Kamasankalender op katoen. Indonesië, eerste helft XXe eeuw.
Un calendrier Kamasan sur le coton. Indonésie, première moitié du 20e siècle.No longer availableDim. 84 x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#262René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“De rede van Antwerpen”; “Winters landschap” & “Scheepswerf”. Drie olieverfschilderijtjes op board. Alledrie gesigneerd.
Rade d'Anvers ; Paysage d'hiver & Chantier naval . Trois peintures à l'huile sur carton. Tous les trois signés.No longer availableDim. 20 x 30 - 30 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#212Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908
“Huifkar in een winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Klein letsel in de linker bovenhoek.
Wagon couvert dans un paysage d'hiver . Huile sur toile. Signé. Petite blessure en haut à gauche.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#254Lannoy
“Meisje met schapen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Fille au mouton . Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 80/100 -
#552L. LecomtePeriod: °1931
“Brug over het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pont sur l'eau . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 66 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#414
“Futuristisch werk”. Gemegnde techniek op papier. Russische school.
Travail futuriste . Technique mixte sur papier. École russe.No longer availableDim. 47 x 56 cmEstimate: € 220/240 -
#99H. Op de Beeck
“Bosweg naast een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Sentier à côté d'un lac . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#199
“De verzoeking van de Heilige Antonius”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herdoekt.
La Tentation de Saint Antoine . Huile sur toile. Vers 1700. Retoillé.No longer availableDim. 78 x 78 cmEstimate: € 200/300 -
#522Albert Likeke MongitaPeriod: 1916 - 1985
“Ritueel”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Rituel . Huile à bord. Signé.No longer availableDim. 52 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#242
“Mediterraan dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Vue village méditerranéen . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#564Paul BervoetsPeriod: 1931 - 2002
Stadszicht bij stormachtige hemel. Olieverf op plaat. Gesigneerd.
Vue sur le village, ciel orageux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 100/150 -
#202P. StefaniPeriod: Roubaix, 1938
“Rouen bij dageraad”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Rouen en petit jour”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 120/180 -
#604J. B. Tollemans
“Aangemeerde schepen bij winters weer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Navires amarrés en hiver . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 110 cmEstimate: € 100/150 -
#204Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972
“Portret van Hortense, de dochter van de kunstenaar”. Olieverf op paneel. Voorstudie op de verso.
Portrait d'Hortense, fille de l’artiste. Huile sur panneau. Un croquis au verso.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#209Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage de ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#234Schuermans
“Strandzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue sur la plage . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#450
“Zicht op Clermont-Ferrand”. Olieverf op board. Gedateerd 1888 op de verso. Gesigneerd en toegeschreven aan Henri Van Seben (1825 - 1913). Lijst beschadigd.
Vue de Clermont-Ferrand . Huile sur panneau. Datée 1888 au dos. Signé et attribué à Henri Van Seben (1825 - 1913). Cadre endommagé.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 200/240 -
#249Alex Brion
“Zeilschip op de Schelde voor Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Voilier sur l'Escaut au large d'Anvers . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 334 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#584Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Schepen op de Schelde”. Olieverf op paneel Gesigneerd.
Navires sur l'Escaut . Huile sur panneau signée.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 300/500 -
#252Van der Borght
“Landschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage aux saules têtards . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#314Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de la ferme d'hiver . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#10
Een halssnoer, ketting, broche en armband bezet met parels van zilver. We voegen er een ceintuur met naam Maria in originele doos aan toe.
Un collier, une chaîne, une broche et un bracelet sertis de perles d'argent. Nous ajoutons une ceinture avec le nom Maria dans la boîte originale.No longer availableDim. 88,40 gEstimate: € 80/120 -
#162Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955
“De Torero”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Achteraan toegeschreven. Klein letsel.
De Torero . Huile sur toile. Non signée. Attribuée à l'arrière. Dégâts mineurs.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 350/400 -
#412Bernadette Vincken
Twee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#406
Een kersenhouten salontafel met twee laden en het blad versierd met fruithouten inlegwerk.
Une table basse en bois de cerisier avec deux tiroirs et le plateau décoré de marqueterie de bois fruitier.No longer availableDim. 40 x 60 x 105 cmEstimate: € 60/80 -
#409
“Portret”. Houtskool op papier. Draagt monogram ‘L.G.’.
Portrait . Fusain sur papier. Porte un monogramme L.G.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 60/100 -
#557
Een gepolychromeerde houten tempelleeuw.
Un lion de temple en bois polychrome.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 250/350 -
#24
Twee zichten op Antwerpen, etsen. De eerste door H. Van Peteghem en de tweede door Romain Malfliet. Beide gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Deux vues d'Anvers, eau-forte. La première de H. Van Peteghem et la seconde de Romain Malfliet. Toutes deux signées et numérotées à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 41 x 30 & 27 x 34 cmEstimate: € 60/100 -
#572
“Compositie”. Een collage met gouache. Draagt handtekening.
Composition . Un collage à la gouache. Porte une signature.No longer availableDim. 33 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#62Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Achterdeurtje te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1946.
Achterdeurtje in Lier . Huile sur toile. Signée et datée 1946 au dos.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 60/100 -
#378
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een opengewerkte milieu de table met druiventrossen, een siercoupe op ovale schotel en twee paar kandelaars.
Lot de métal argenté, composé d'un milieu de table ajouré avec des grappes de raisin, une coupe décorative sur un plat ovale et deux paires de bougeoirs.No longer availableDim. h: 14 - 26,5 cmEstimate: € 40/45 -
#699
Een paar kleine bustes van porselein en biscuit naar Pucci.
Une paire de petits bustes en porcelaine et biscuit d'après Pucci.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 30/50 -
#697Val Saint- Lambert
Een onderlegger met bloemendecor en een pique fleur van kristal en verzilverd metaal.
Un dessous de verre à décor floral et une fleur piquée de cristal et de métal argenté.No longer availableDim. Ø 15 cm en h:12 cmEstimate: € 30/40