Similar lots by type
-
#229J. Douven
“Meisje met rode paraplu”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille et parapluie rouge”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 65/75 -
#419
“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 100/160 -
#642Joseph Xavier VindevogelPeriod: 1859 - 1941
“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 18.5 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#209C. De Busschere
“Op het veld.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Sur le champ”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 100 cmEstimate: € 360/400 -
#234Louis Van Engelen
“Stilleven met schenkkan en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie in neutrale zone.
”Nature morte, verseuse et fruits”. Huile sur toile. Perforation dans le fond neutre.No longer availableDim. 99 x 132 cmEstimate: € 180/240 -
#502
“Vissersboten”. Twee marines, olieverf op paneel. Beide apocrief gesigneerd.
”Bateaux de pêche”. deux marines, huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#52René HansoulPeriod: 1910 - 1979
“De bewening van Christus”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La Déploration du Christ”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 120/200 -
#194
“Femme à la collerette”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herdoekt.
”Femme à la collerette”. Huile sur toile. +- 1700. A été retoilée.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 800/1200 -
#604
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Oepts ‘82’.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Porte la signature: ‘Oepts ‘82’.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 420/480 -
#444
“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/100 -
#422Louis Belen
“Visser aan kade”. Olieverf op hout.
”Pêcheur au quai”. Huile sur bois.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 60/100 -
#14Baudry
“Stilleven met bloemen” & “Stilleven met appelen en aardewerk”. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1951.
”Nature morte, fleurs” & “ Nature morte, pommes et faïence”. Signés et le premier daté de 1951.No longer availableDim. 32 x 30 & 27 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#252Stanislas WarniePeriod: 1879 - 1958
“Parkvijver”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Le lac du parc”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 22,5 x 20,5 cmEstimate: € 120/130 -
#19J. Grimay
“Stilleven met bloemen en perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs et pêches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#244Victor Buyle
“Zicht op den weg naar Linth - Boerderij van Peeters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le chemin qui mène vers Linth - la Ferme Peeters”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#434Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
“Een smid”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Un forgeron”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 16,5 x 13 cmEstimate: € 120/200 -
#34
“Paardenkoets”. Olieverf op paneel. Gesigneerd A. Gorcie. Restauratie uit 1980.
”Calèche”. Huile sur panneau. Signé : A. Gorcie. Restauration en 1980.No longer availableDim. 17, 5 x 26,5 cmEstimate: € 200/240 -
#439louis Belen
“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60/100 -
#219Romain Steppe
“Zomers oeverzicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la rive en été”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 250/260 -
#239
“Namiddag op het strand”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk naar de late XIXe eeuw.
”Après-midi à la plage”. Huile sur panneau. Travail récent d’après le XIXième siècle. Travail d’atelier.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#12P. Maudet
“Zich op de Isère te Grenoble”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur l’Isère à Grenoble”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#192Frans Laurens
“Christoffel Columbus biedt zich aan bij Ferdinand en Isabella van Spanje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1911. Laurens werkte als wapenschilder voor Koning Leopold II.
“Christophe Colomb se présentant devant Fernand et Isabelle d’Espagne”. Huile sur toile. Signée et datée 1911. Laurens était peintre d’armes royal de Léopold II.No longer availableDim. 90 x 110 cmEstimate: € 400/600 -
#32Firmin BaesPeriod: 1874 - 1945
“Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met dedicatie.
”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur panneau. Signé et dédicacé.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#494Charles VennemanPeriod: 1802 - 1875
“Koppel aan een tafel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Couple à table”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 300/500
Other lots in this auction
-
#551
Een okimono van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van talrijke personages en een aap voor een boom. Japan, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt in rode lak.
Un okimono en ivoire sculpté, représentant plusieurs personnages et un singe devant un arbre. Japon, XIXième siècle. Marque sous la base en laque rouge.No longer availableDim. H: 11 cmEstimate: € 200/280 -
#295
Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.No longer availableDim. 222 x 104 x 60 cmEstimate: € 100/160 -
#547
Een zittende Guan Yin met ruyi. Monochroom wit porselein in de geest van het blanc de Chine.
Un Guan Yin assis et ruyi. En porcelaine blanche monochrome dans l’esprit du Blanc de Chine.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 160/180 -
#66
Een archiefmeubeltje met vier laden.
Meuble de classement ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. h 42,5 cm x l 40,5 cmEstimate: € 60/80 -
#649
“Brigitte Bardot.” Een zeefdruk naar Andy Warhol.
”Brigitte Bardot”. une sérigraphie d’après Andy warhol.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 125/135 -
#537
Een bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.
Encensoir en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 11,5 cmEstimate: € 90/110 -
#236
Een spiegel van wit- en goudgepatineerd hout in empirestijl.
Un miroir en bois à patine blanche et dorée. Style Empire.No longer availableDim. 103 x 68 cmEstimate: € 180/200 -
#79
“Plattelandszicht”. Olieverf op papier”. Gemonogrameerd ‘HS’.
”Vue sur la campagne”. Huile sur papier. Porte le monogramme ‘HS’.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 80/100 -
#65
Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.
Un lot de diverses pierres semi-précieuses montées en pendentifs.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#199Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948
“Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000/1300 -
#718
Twee paar art deco wandkandelaars van rood koper.
Deux candélabres muraux Art Déco en cuivre rouge.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 80/100 -
#728
“Schotse ridder.” Een beeld van Staffordshire aardewerk met polychrome toetsen.
”Chevalier écossais”. Une statue en faïence Staffordshire, détails polychrome.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 60/100