Other lots in this auction
-
#395
Twee halssnoeren, een armband en een paar oorbellen van 925 ‰ zilver bezet met amber. Twee ervan gemerkt Denmark N.E.From.
Deux colliers, un bracelet et une paire de boucles d'oreilles en argent 925‰ serties d'ambre. Deux marqués Danemark N.E.From.No longer availableDim. 130,25 gEstimate: € 80/100 -
#235
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,88 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 0,88 ct.No longer availableDim. 5,34 gEstimate: € 1000/1100 -
#746
Een reeks van negen smeedijzeren kandelaars met elk vijf kaarsenhouders.
Un ensemble de neuf bougeoirs en fer forgé, chacun avec cinq points de lumière.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 180/240 -
#575
Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à huit bras en cuivre, pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200/220 -
#349Anton PieckPeriod: 1895 - 1987
“Begijnhof Lier”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 75/150 buiten de plaat.
Begijnhof Lier . Sérigraphie. Signée et numérotée 75/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 35/55 -
#524
Een Boeddhistische tangka. Gouache op zijde.
Une tangka bouddhiste. Gouache sur soie.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#698
Een Murano vaas.
Un vase de Murano.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 60/70 -
#580
Een gebeeldhouwd houten Boeddhahoofd.
Une tête de Bouddha en bois sculpté.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200/300 -
#735
Drie gestileerde houten eenden.
Trois canards en bois stylisés.No longer availableDim. h: 23 - 43 cmEstimate: € 60/80 -
#133
Een zilveren olie-en azijnstel, Franse keuren voor tweede gehalte (1798-1809?). Karafjes toegevoegd, evenals de twee verschillende stoppen.
Un huilier-vinaigrier d'argent, poinçons français de deuxième année (1798-1809?). Ajout de carafes, ainsi que les deux bouchons différents.No longer availableDim. AG 324 gEstimate: € 80/120 -
#122
“Nuestra Santa de los Desamparados”. Veelkleurig tegeltableau met 23 tegels. Gemerkt: Azulejos L. Mora, Manises (Valencia).
Nuestra Santa de los Desamparados . Panneau de carreaux multicolores avec 23 tuiles. Marqué: Azulejos L. Mora, Manises (Valence).No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#726
Een gebeeldhouwde en groengepatineerde zuilvormige piëdestal.
Un piédestal en forme de colonne sculptée et patinée verte.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80/100