Other lots by Pauwels
Other lots in this auction
-
#337Een klein kauwgomballenautomaatje van glas en metaal.
Une petite machine à gommes en verre et métal.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266Een zeshoekige en een balkvormige lampenvoet van messing, versierd met een bloemendecor.
Un pied de lampe hexagonal et un rectangulaire en laiton, décoré d'un décor floral.No longer availableDim. h: 40 & 50 cm (z.k.)Estimate: € 40 / 60 -
#297Een groot messingen scheepskompas met kaarsverlichting en een tweede in houten kastje.
Un grand compas de navire en laiton avec bougie et un second dans une boîte en bois.No longer availableDim. h: 22 cm & Ø: 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#668Een lot van tien stuks meerkleurig en verguld Limogesporselein, bestaande uit twee penduletjes drie schenkkannetjes, twee vaasjes, twee dekseldoosjes en een theepotje. Gemerkt Onderaan.
Un lot de dix porcelaines de Limoges multicolores et dorées, composé de deux pendules, trois cruches, deux vases, deux boites à couvercle et une théière. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 4 - 18,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#554Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995.“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Début et fin”. Huile sur panneau. Signée et datée 1989.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 650 / 750 -
#566Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 251 cmEstimate: € 120 / 200 -
#410Goebel, Germany“St. Nicholas day”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 10036/ 20000. Met certificaat.
La Saint-Nicolas. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté en bas 10036/20000. Avec certificat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#694Bernard Charoy“Moeder en dochter”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Mère et fille. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 57 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#641Een ‘Walker’s “Cherub” mark III’ scheepslog.
Un loch de bord Cherub Mark III.No longer availableDim. l: 35 en 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#41Een paar Franse aardewerken pique-fleurs. Gebruiksschade. XVIIIde eeuw.
Une paire de pique-fleurs en faïence française. Usure endommagée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 75 / 90 -
#122Henry Schouten“Vierspan met hooiwagen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Char à foin à quatre chevaux. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#335Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,52 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 750 / 850

