#240Een lang grijs parelhalssnoer.
#289Een rechthoekige wandspiegel.
#225Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants et de baguettes ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#35Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale saffier van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’un saphir central de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 280 / 350 -
#86Een meubel met twee deuren en een lade.
#425Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
#447Een apothekersweegschaal in vitrine. Achterste ruitje manco, onvolledig.
#187DelvauxEen handtas van zwart “toile-de-cuir bucket bag”. Met stofhoes.
”Empereur et Impératrice”. Deux statues en ivoire massif sculpté. Travail chinois, début XXème siècle. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 850 / 1000