Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Riviermonding met kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en “naar Mastenbroek”.
P. Tack

“Riviermonding met kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en “naar Mastenbroek”.

“Eglise près de la bouche d’une rivière”. Huile sur panneau. Signée et inscrit “naar Mastenbroek”.
Dim. 39 x 66 cm
SKU: 1003200092.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #92
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Tack

  • #279
    P. Tack

    “Marine” en “Stadsgezicht”. Twee aquarellen. Gesigneerd, de éne gedateerd 1950.

    “Marine” et “Vue de ville”. Deux aquarelles. Signées, l’une datée 1950.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #279
    P. Tack

    “Marine” en “Stadsgezicht”. Twee aquarellen. Gesigneerd, de éne gedateerd 1950.

    “Marine” et “Vue de ville”. Deux aquarelles. Signées, l’une datée 1950.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #279
    P. Tack

    “Marine” en “Stadsgezicht”. Twee aquarellen. Gesigneerd, de éne gedateerd 1950.

    “Marine” et “Vue de ville”. Deux aquarelles. Signées, l’une datée 1950.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #279
    P. Tack

    “Marine” en “Stadsgezicht”. Twee aquarellen. Gesigneerd, de éne gedateerd 1950.

    “Marine” et “Vue de ville”. Deux aquarelles. Signées, l’une datée 1950.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #279
    P. Tack

    “Marine” en “Stadsgezicht”. Twee aquarellen. Gesigneerd, de éne gedateerd 1950.

    “Marine” et “Vue de ville”. Deux aquarelles. Signées, l’une datée 1950.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #279
    P. Tack

    “Marine” en “Stadsgezicht”. Twee aquarellen. Gesigneerd, de éne gedateerd 1950.

    “Marine” et “Vue de ville”. Deux aquarelles. Signées, l’une datée 1950.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #279
    P. Tack

    “Marine” en “Stadsgezicht”. Twee aquarellen. Gesigneerd, de éne gedateerd 1950.

    “Marine” et “Vue de ville”. Deux aquarelles. Signées, l’une datée 1950.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #279
    P. Tack

    “Marine” en “Stadsgezicht”. Twee aquarellen. Gesigneerd, de éne gedateerd 1950.

    “Marine” et “Vue de ville”. Deux aquarelles. Signées, l’une datée 1950.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #279
    P. Tack

    “Marine” en “Stadsgezicht”. Twee aquarellen. Gesigneerd, de éne gedateerd 1950.

    “Marine” et “Vue de ville”. Deux aquarelles. Signées, l’une datée 1950.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #279
    P. Tack

    “Marine” en “Stadsgezicht”. Twee aquarellen. Gesigneerd, de éne gedateerd 1950.

    “Marine” et “Vue de ville”. Deux aquarelles. Signées, l’une datée 1950.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #279
    P. Tack

    “Marine” en “Stadsgezicht”. Twee aquarellen. Gesigneerd, de éne gedateerd 1950.

    “Marine” et “Vue de ville”. Deux aquarelles. Signées, l’une datée 1950.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #279
    P. Tack

    “Marine” en “Stadsgezicht”. Twee aquarellen. Gesigneerd, de éne gedateerd 1950.

    “Marine” et “Vue de ville”. Deux aquarelles. Signées, l’une datée 1950.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #279
    P. Tack

    “Marine” en “Stadsgezicht”. Twee aquarellen. Gesigneerd, de éne gedateerd 1950.

    “Marine” et “Vue de ville”. Deux aquarelles. Signées, l’une datée 1950.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More