Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Rivierzicht met sluis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Fernand Comhaire

“Rivierzicht met sluis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

“Paysage rupestre avec écluse”. Technique mixte sur papier. Signé.
Dim. 24 x 35 cm
SKU: 1003200742.
Categories: Papier, Schilderij.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #742
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Comhaire

  • #262
    Fernand Comhaire

    “Ou sont les neiges d’automne”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Où sont les neiges d’antan”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #382
    Fernand Comhaire

    “Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Paysage”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #149
    Fernand Comhaire

    “Zelfportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 05/97

    “Autoportrait”. Huile sur panneau. Signé et daté 05/97.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #382
    Fernand Comhaire

    “Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Paysage”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #382
    Fernand Comhaire

    “Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Paysage”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #382
    Fernand Comhaire

    “Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Paysage”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #382
    Fernand Comhaire

    “Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Paysage”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #382
    Fernand Comhaire

    “Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Paysage”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #382
    Fernand Comhaire

    “Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Paysage”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #382
    Fernand Comhaire

    “Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Paysage”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #382
    Fernand Comhaire

    “Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Paysage”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #382
    Fernand Comhaire

    “Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Paysage”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #382
    Fernand Comhaire

    “Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Paysage”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #382
    Fernand Comhaire

    “Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Paysage”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #382
    Fernand Comhaire

    “Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Paysage”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More