Other lots by Comhaire
-
#262Fernand Comhaire
“Ou sont les neiges d’automne”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Où sont les neiges d’antan”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#382Fernand Comhaire
“Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Paysage”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#149Fernand Comhaire
“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 05/97
“Autoportrait”. Huile sur panneau. Signé et daté 05/97.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 80/120
Similar lots by type
-
#582
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op board. Onleesbaar gesigneerd.
“Composition abstraite”. Technique mixte sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 97 x 73 cmEstimate: € 120/200 -
#662J. Wiltz
“Marché et cathédrale”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marché et cathédrale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 36 cmEstimate: € 200/240 -
#204Jean-Jacques Lagrennée
“Personages in een zeehaven”. Olieverf op doek. Herdoekt. Draagt een handtekening links onder. Met toeschrijving door een restaurateur uit 1964.
“Personnages dans le port”. Huile sur toile. Retoilée. Porte une signature en bas à gauche. Attribution par un restaurateur en 1964.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 2000/2400 -
#254Charly Lammers (?)
“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 150 cmEstimate: € 200/240 -
#172Peeters
“Zeilschip op ruwe zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur mer mouvementée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#534
“Compositie”. Aquarel op grijs papier. Gesigneerd ‘Anton Heyboer’.
“Composition”. Aquarelle sur papier gris. Signée Anton Heyboer.No longer availableDim. 73 x 61 cmEstimate: € 180/220 -
#184William-Louis AngusPeriod: 1823 - 1916
“Personages tijdens een plechtigheid”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Personnages durant une cérémonie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 1000/1500 -
#554Ruvanti (Rudolf Vantilborgh)
“Oorlogsveteraan”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Vétéran de guerre”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 180/240 -
#404Bailleux (?)
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 100/120 -
#415
Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
Deux chaises et deux fauteuils formant suite.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#222Alexander ClarysPeriod: 1857 - 1920
“Koeien in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 300/500 -
#234
“De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Karel Ooms.
“La lecture défendue”. Huile sur toile. D’après Karel Ooms.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#379
“Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 23 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#564H. Bettens
“De Neus”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“De Neus”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#9C. Wouters
Een klein herenportretje, olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Petit portrait d’homme. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 14 x 9 cmEstimate: € 60/80 -
#709Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnages à la bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32,5 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#214
De verrijzenis van Christus. Olieverf op paneel, later versterkt. Vlaamse school, XVI. Toegeschreven aan ‘Dirk Verrelt’.
La Résurrection du Christ”. Huile sur panneau, renforcé récemment. Ecole flamande du XVIe siècle. Attribué à Dirk Verreit.No longer availableDim. 82 x 50 cmEstimate: € 2500/3000 -
#813
Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
Lampe à huile en porcelaine d’Imari et cuivre. Avec verre de lampe. Vers 1900.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 120/180 -
#224
“Vrouwe Justitia”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘JV’ en gedateerd 1904.
“Dame Justice”. Huile sur toile. Monogrammée JV et datée 1904.No longer availableDim. 64,5 x 85 cmEstimate: € 200/300 -
#219
“Volksfeest”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Fête folklorique”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 76 x 120 cmEstimate: € 200/300 -
#4Alphonse StengelinPeriod: 1852 - 1938
“Liggende koe”. Een steendruk. Gemonogrammeerd buiten de plaat.
“Vache couchée”. Lithographie. Monogrammée hors planche.No longer availableDim. 9 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#669Armand JamarPeriod: 1870-1946
“L’enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“L’enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 200/300 -
#562Angela
“Love not war”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 23 april 1973.
“Love not war”. Huile sur toile. Signée et datée 23 avril 1973 au verso.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#572Didier MaghePeriod: °1959
“Mannelijk naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘99. Met begeleidend boekje.
“Nu masculin”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘99. Accompagné d’un bouquin.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#501
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met famille rose pleine page decor van talrijke personages in interieurs en landschappen. Oren in de vorm van gestileerde draken in groen en geel. Schilfers aan de bovenrand. Canton, XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de nombreux personnages dans des paysages et des intérieurs. Anses en forme de dragons stylisés en vert et jaune. Canton, début XXe siècle. Eclats au bord supérieur.No longer availableDim. H. 60,5 cmEstimate: € 800/1200 -
#362
“Huis met achtertuin”. Gouache. Draagt een handtekening: Anna De Weert.
“Maison au jardin”. Gouache. Porte une signature: Anna De Weert.No longer availableDim. 10 x 12 cmEstimate: € 100/120 -
#713
Een Afrikaans houten vruchtbaarheidsbeeld en een waterkruik.
Statuette de fertilité en bois et cruche à eau. Travail africain.No longer availableDim. h: 65 & 27 cmEstimate: € 80/100 -
#103
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal.
Garniture à café et à thé quatre pièces en métal argenté.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#590
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapîjt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 415 x 315 cmEstimate: € 300/400 -
#798
Een olieluchter met aardewerken kap.
Lustre à huile à abat-jour en faïence.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#557
Drie theepotten van polychroom Chinees porselein met decor van insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groen en roze fond. Canton, XIXde eeuw. Eén zonder deksel, één met beschadigd deksel en schilfer aan de rand, één iets kleinere met toegevoegd deksel.
Trois théières en porcelaine de Chine polychrome à décor d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Canton XIXe siècle. Une sans couvercle, une à couvercle endommagé et à éclat au bord, une un peu plus petit et au couvercle rapporté.No longer availableDim. H. 17,5 & 14,5 cmEstimate: € 150/200 -
#286
Een rijk gebeeldhouwde eikenhouten hallbank in gotische stijl.
Banc de vestibule en chêne richement sculpté de style gothique.No longer availableDim. 136 x 130 x 47 cmEstimate: € 250/400 -
#52
“Madonna met kind.” & “St. Joris met de draak.” Twee replica iconen.
“Vierge à l’Enfant” et “St-Georges au dragon”. Deux répliques d’icônes anciennes.No longer availableDim. ± 30 x 25 cmEstimate: € 70/100 -
#673
Een vaas van Imari porselein met een decor van draken en vegetatie. Japan, XIXde eeuw. Op een koperen voetstuk.
Vase en porcelaine d’Imari à décor de dragons et de végétation. Japon, XIXe siècle. Sur base en cuivre.No longer availableDim. H. 37,5 cmEstimate: € 200/300 -
#452
Een Zuidoost-Aziatisch tafereel, een batikdruk op zijde.
Scène asiatique, imprimé sur soie.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 40/50 -
#260Sully
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Montre homme en or jaune 18 ct avec bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 72,79 gEstimate: € 2000/2200