#316
Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#618
Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#231
Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65/75 -
#667
Olie-en azijnstel met twee karafjes.
Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#609
Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#623
Gemberpot versierd met vogels.
#588
Chinese porseleinen bloempot met decor op gele fond. Haarscheur op de bodem.
#525
Paar ballonvormige wandkandelaars.
#550
#628
Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#648
Cloisonné tempel met zuiltjes.
#576
Ronde tafel in Empirestijl.
#228
Zilverkleurig metalen windlicht.
#587
Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#233
Metalen kerstboom.
Un sapin de Noël en métal.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 70/100 -
#590
Lantaarn van brons en glas.
#545
Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#637
Bulldog van composiet.
Un bouledogue en composite.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 40/60 -
Vier gekleurde aardewerken potten.
#422
#549
Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#197
Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200/220 -
#187
Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
Un éléphant en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 180/220
#268
Schotel van Weens porselein met voorstelling van de Lohengrinsage. Achthoekig. Onderaan gemerkt en met monogram en opschrift “Lohengrün” (sic).
Un plat en porcelaine de Vienne, représentation de Lohengrinsage. Marque en dessous, monogramme. "Lohengrün" (sic).No longer availableDim. Ø 34 cmEstimate: € 180/240 -
#179
“Madonna met kind”. Op porselein. XIXde eeuw.
"Vièrge à l'enfant". Sur porcelaine. XIXième siècle.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 100/120 -
#688
#161Delvaux
“Satan”. Een lederen handtas.
Sac à main "Satan" en cuir.No longer availableEstimate: € 280/320 -
#698
#236
#619Märklin
Diesellocomotief model 3067 voor spoortype HO in originele doos.
#345
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#94Jos Van Steen
“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
"Nature morte, aux huîtres". Huile sur toile. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#750
#453
Een vaas en een schaal van geslepen kleurloos en bruin kristal. Randbeschadigingen aan de schaal.
#408Goebel
"Vièrge à l"Enfant" et "Ange et bougie". Deux statuettes en porcelaine polychrome, le deuxième fait partie d'une série de M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 30/40