#486Een plaasteren fallusbeeld, achteraan gemerkt 1994 G Jolliffe, AT&TV Munchen. Met demonteerbaar dienblad.
#78Een bronzen verguld schouwgarnituur onder glazen stolp. Afgebeeld figuur met boek en organisch decor in het reliëf. Klokje vermoedelijk defect.
A bronze sculpted and gilded mantel garniture under a glass dome. Depicted figure with a book and organic relief decoration. Clock presumably not working.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 150 -
#177Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#510Drie peervormige in briolette geslepen amethisten.
#33Delfts blauwEen lot van 4 porseleinen sierborden, waarvan 3 Delfts Blauw en 1 gemerkt Villeroy & Boch.
A lot of 4 porcelain decorative plates, including 3 Delft Blue plates and 1 marked Villeroy & Boch.No longer availableDim. Ø33cmEstimate: € 2 / 35 -
#2Nestor CambierPeriod: 1879-1957“Volkstaferelen.” Twee werken, aquarel op papier. Gesigneerd.
"Volkstaferelen." Two works, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 15,5 x 10,5 cm x 2Estimate: € 80 / 100 -
#349Elysé SchuermansPeriod: °1938“Aan de Reien”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
"At the Reien". Oil on board. Signed lower right.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#688Een Zuid Oost Aziatisch bronzen beeldje van een zittende Boeddha en een Boeddha hoofd.
#789Een kristallen borrelsetje bestaande uit een klein karafje en 6 borrelglaasjes waarvan 2 groene.
A crystal liqueur set consisting of a small decanter and 6 shot glasses, two of which are green.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 40