#736Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#39Een lot van 7 miniatuurtjes met diverse taferelen en portretten.
A lot of 7 miniatures with various scenes and portraits.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#758Een Afrikaans beeld gemaakt uit been, een geperforeerd hoofd met aan weerskanten van het lichaam een geperforeerd masker.
An African sculpture made of bone, featuring a perforated head with a perforated mask on each side of the body.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#727RobbedoesEen lot van 11 Robbedoes hardcover albums met verzamelde nummers. nr 130-134 & 139. En 160, 162, 165, 166, 170.
#390Een roestvrij stalen herenhorloge en polsband.
#88Paul Sersté‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.
#96Een gesculpteerd houten tafeltje met diverse florale elementen in reliëf. Glazen blad nadien bijgevoegd.
A wooden carved table with various floral elements in relief. Glass top added later.No longer availableDim. 71 x 93 x 61Estimate: € 40 / 50 -
#790RoskopfTwee zakhorloges waarvan één op staander met op de achterkant een trein en leeuw. En één met klein beschadiging aan wijzerplaat.
Two pocket watches, one of which is on a stand with a train and lion on the back. The other one has a small damage on the dial.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
#785JunghansEen lot van 5 wandklokken. Waaronder een Doka klok.
#348Een grote kristallen vaas, groen gekleurd in de massa. Getorst model omstreeks 1960. Gemerkt onderaan en met label. Oud etiket van Mathot Van Offelen.
A large crystal vase, green colored throughout. Twisted shape from around 1960. Marked on the bottom and with a label. Old label from Mathot Van Offelen.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 60 / 80