#732Een religieus haakwerk in vergulde kader en dit alles in een vitrinekastje.
A religious needlework in a gilded frame, all displayed in a display case.No longer availableDim. 58 x 51 x 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#522Frank Sandford‘Naakt met sjaal’, olie op doek, getekend Frank L. Sandford. Mist enkele verfschilfers.
#591Een gebeeldhouwd houten pleurante.
A carved wooden pleurant.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#590Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 400 / 500 -
#116Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany two-door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#183Een collectie van 15 Belgische decoraties, IJzer, Wereldoorlog II, Leopoldsordes, Kroonordes. We voegen er een soldatenmuts met kwast aan toe.
A collection of 15 Belgian decorations, Iron, World War II, Leopold's Orders, Crown Orders. We also include a soldier's cap with tassel.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#547Een paar oliekruikjes van groen mondgeblazen glas. Met dekseltjes.
A pair of green mouth-blown glass oil cruets. With lids.No longer availableDim. H. 33 en 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#74Rudi de VosPeriod: °1944“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#185Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#308CapodimonteEen kaststel set van vier grote aardewerken vazen en coupe met bordeaux decor. Eén kruik beschadig. We voegen er soortgelijke kruik aan toe.
A set of four large earthenware vases and a bowl with a bordeaux decoration. One jug is damaged. We are adding a similar jug to it.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 35 / 45