#509‘Zicht aan de vijver’, olie op paneel, getekend C. Dubois in vergulde kader?
"View at the Pond", oil on panel, signed C. Dubois in a gilded frame.No longer availableDim. h 13 x b 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#139“Heilige Barbara”. Olieverf op doek. 18de eeuws.
"Saint Barbara". Oil on canvas. 18th century.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#574“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.
#603Een kleine Madonna met Kind van gebeeldhouwd hout, omringd door vier engelen en achter glas ingelijst. Vergulde details en met wapenschildje.
#415Een Delfts blauw-wit porseleinen dekselvaas met floraal decor.
A Delft blue and white porcelain lidded vase with floral decoration.No longer availableDim. H: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#108Een verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen in houten bestekkoffer.
#393Roux - MarquiandEen set van 12 verzilverde messenleggers. Vintage jaren 60 design. In originele etuis.
#25FendiEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 40 / 80 -
#14J CooperSchots landschap met de runderen, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1863.
Scottish landscape with cows, oil on board, signed and dated 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 80 -
#285Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.
#5GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150