#629Rik Wynants“Kempense hoeves”. Sanguine op papier. Gesigneerd linksonder.
#69“De regio van het huidige België” Gravure naar de 18 eeuw.
"Belgium" Engraving from the 18th century.No longer availableDim. 58 x 90 cmEstimate: € 100 / 140 -
#548Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
#463Een Chinees polychroom porseleinen gemberpot met houten deksel.
A Chinese polychrome porcelain ginger jar with wooden lid.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#28Een Kern Aarau 3D microscoop op verstelbare voet.
#727RobbedoesEen lot van 11 Robbedoes hardcover albums met verzamelde nummers. nr 130-134 & 139. En 160, 162, 165, 166, 170.
#652“Harlekijnen.” Zwart-wit foto.
#711Een lot Afrikaanse 6 metalen speerpunten en 4 pijlpunten.
A lot of African 6 metal spearheads and 4 arrowheads.No longer availableDim. L: 42-82 cmEstimate: € 60 / 100 -
#300Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger bezet met één centrale briljant van +-0,15 ct.
An 18 carat white gold necklace with pendant, adorned with one central brilliant-cut diamond of approximately 0.15 carats.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 400 / 500 -
#130Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct.
An 18 karat white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 1.56 ct.No longer availableDim. 10,35 gEstimate: € 1800 / 2000