#54CastelloEen paar interieurs. Olieverf op doek. Gesigneerd.
A pair of interiors. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#675Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
#319Edgard FarasijnPeriod: 1858-1938“Boerin op een bospad”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Peasant Woman on a Forest Path". Oil on canvas. Signed on the lower right.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 200 / 220 -
#65Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 86 x 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#207Grote coupe van kleurloos geslepen kristal. Waarschijnlijk VSL, niet gemerkt.
Large bowl made of colorless cut crystal. Probably VSL (Val Saint Lambert), not marked.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#375Een presse-papier VSL met monogram ‘CB’ en een floraal decor.
#341Twee groepjes van veelkleurig biscuit. Portugees werk.
Two groups of multi-colored biscuit. Portuguese work.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 50 / 70 -
#122Cécile Douard"Portret van een blinde vrouw", olieverf op doek. Gesigneerd.
#204Een spiegel in verguld houten gesculpteerd kader.
#169Hendrik Vader“Binnenhalen van de visvangst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bringing in the catch" Oil painting on canvas, signed.No longer availableDim. 80 x 120cmEstimate: € 1000 / 1500