#118Een lot van 15 Napoleontische soldaten van polychroom porselein. Eén met herstelling.
A lot of 15 Napoleonic soldiers made of polychrome porcelain. One has been repaired.No longer availableDim. +- 33 cmEstimate: € 80 / 140 -
#239“Landschappen”. Een paar schilderijen, olieverf op paneel. In gesculpteerde vergulde lijsten.
"Landschappen" translates to "Landscapes". A few paintings, oil on panel. In sculpted gilded frames.No longer availableDim. 33 x 48cmEstimate: € 200 / 300 -
#715A.M. De Jong en George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Nummers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 en 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Als nieuw.
AM De Jong and George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Numbers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 and 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Like New.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#13Een zeer decoratieve eikenhouten presentatiesokkel.
A very decorative oak presentation pedestal.No longer availableDim. 24 x 41 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#720Een 18 karaats witgouden ring bezet met twee diamanten oude slijp en drie saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
An 18 karat white gold ring set with two old-cut diamonds and three baguette sapphires with a combined weight of approximately 0.15 ct.No longer availableDim. 1,73 gEstimate: € 200 / 250 -
#22Arsène KennisPeriod: 1888 - 1973Parkzicht bij herfst, olieverf op het paneel.
#50Een 18 karaats geelgouden halsketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,29 ct.
An 18 karat yellow gold necklace with pendant, set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.29 carats.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#792WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
#333Een lot van 4 verschillende bronzen wandlampen. Diverse ornamenten en lichtpunten.
#8Een bajonet in schede. Genummerd 292587. Heft licht verbogen.
"Geabstraheerd Bloemstilleven" translates to "Abstract Flower Still Life" in English. It is a painting with mixed media on panel. It has a monogram "LL".No longer availableDim. 60 x 50cmEstimate: € 600 / 800