#131“Lepel”, Een diatonisch accordeon uit hout, leder en brons. Vemoedelijk Duitse makelij. Eind 19e eeuw.
#541Een Chinese jade pagode met Buddha in 2 delen.
A Chinese jade pagoda with Buddha in 2 parts.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 400 / 500 -
#93“De buildrager”. Een groengepatineerd bronzen beeld op arduinen sokkel naar het werk van Constantin Meunier.
"The Stevedore". A green-patinated bronze sculpture on a granite pedestal, inspired by the work of Constantin Meunier.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#668Een Chinese stijl gietijzeren ijsemmer.
#250Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#652“Harlekijnen.” Zwart-wit foto.
#648Een dekselvaasje van Japans porselein.
#145Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#655Een Afrikaans messingen voorouderbeeld.
An African brass ancestor figure.No longer availableDim. h 127 cmEstimate: € 100 / 120 -
#740Een zakhorloge met paard op de achterkant met horloges ketting en sleutel.
#172Jan ImbrechtsPeriod: 1910-1978“Indo-naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Jan Imberechts”, gedateerd 1934.
"Indo-nude". A painting, oil on canvas. Signed "Jan Imberechts", dated 1934.No longer availableDim. 130 x 175 cmEstimate: € 600 / 1000