#588Een gietijzeren tuinvaas.
#51Een set van 2 verguld bronzen haardijzers met de voorstelling van hofdames .
#186Alphonse De TombayPeriod: 1843-1918“Buste van Jules Communaut, directeur van de Crédit Belge”. Gepatineerd brons. Gesigneerd.
#78Een bronzen verguld schouwgarnituur onder glazen stolp. Afgebeeld figuur met boek en organisch decor in het reliëf. Klokje vermoedelijk defect.
A bronze sculpted and gilded mantel garniture under a glass dome. Depicted figure with a book and organic relief decoration. Clock presumably not working.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 150 -
#276Een houten vitrinekast, 1 deurs met 2 glazen zijden. Vergulde messing ornamenten.
#319Edgard FarasijnPeriod: 1858-1938“Boerin op een bospad”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Peasant Woman on a Forest Path". Oil on canvas. Signed on the lower right.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 200 / 220 -
#396Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.
#661Een ammoniet schijf op staander met een diameter van 25 cm.
An ammonite disc on a stand with a diameter of 25 cm.No longer availableDim. h 57 Ø25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#629Rik Wynants“Kempense hoeves”. Sanguine op papier. Gesigneerd linksonder.
#235Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
A crystal chandelier with nine light arms in two rows.No longer availableDim. H: 105 cmEstimate: € 80 / 120