#348Een grote kristallen vaas, groen gekleurd in de massa. Getorst model omstreeks 1960. Gemerkt onderaan en met label. Oud etiket van Mathot Van Offelen.
A large crystal vase, green colored throughout. Twisted shape from around 1960. Marked on the bottom and with a label. Old label from Mathot Van Offelen.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#337Een regulateur in houten frame. Gemerkt G.B. Met sleutel en slinger.
A regulator in a wooden frame. Marked G.B. With key and pendulum.No longer availableDim. H: 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#228Een paar vuurbokken. Tijdperk Napoleon III.
#622‘Stilleven met fruit’, olie op paneel, achteraan in het paneel onleesbaar gesigneerd.
'Still Life with Fruit', oil on panel, signed illegibly on the back of the panel.No longer availableDim. h 17 x b 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#200Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met één centrale briljant van +- 1,08 ct. Vs en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct. F/G Vs.
An 18 karat white gold Art Deco ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 1.08 carats, VVS clarity, and surrounded by brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.80 carats, F/G color, VVS clarity.No longer availableDim. 11,50 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#210Een Vlaams kruis van zilver en 18 karaats geelgouden bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A Flemish cross made of silver and 18 karat yellow gold set with old cut diamonds, with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 6,43 gEstimate: € 450 / 500 -
#260Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
An 18 carat white and yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#194Een eikenhouten spiegel met kroon.
#676KashmirEen Indisch handgeknoopt wollen lopertje.
A hand-knotted wool runner from India.No longer availableDim. 190 x 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#299J. FoltierGestileerd Dorpszicht, gemengde techniek met aquarel op papier, gedateerd 1974.
#76Een set van 2 vergulde ovale bijzettafeltjes met marmeren blad, waarvan 1 gebarsten. Vlechtwerk onderaan.
#491Een wierrookpot in jade op houten sokkel, het onderste deel van de jade heeft aan weerskanten een fijne barst.
An incense burner in jade on a wooden base, the lower part of the jade has fine cracks on both sides.No longer availableDim. 28 x 23 x 14 cmEstimate: € 100 / 200