#687Een tafelpendule in bronslook met daarop een beeld van moeder en kind.
#43Een wandelstok met verborgen zwaard, made in India.
#524Petrus Van Schendel“Appeleters bij kaarslicht”. Olieverf op paneel. Draag een handtekening links onderaan en met een toeschrijving aan “A. (sic) Van Schendel 1680-1742”.
"Apple Eaters by Candlelight". Oil on panel. Bears a signature in the bottom left corner and attributed to "A.(sic) Van Schendel 1680-1742".No longer availableDim. 27 x 24 cmEstimate: € 400 / 600 -
#37Delfts blauwEen wit-blauw aardewerken tabakspot met koperen deksel en opschrift “Havana’. Onderaan gemerkt Delft.
#447Twee gebeeldhouwe Afrikaanse beeldhouwwerken, bestaande uit een masker met twee personages (beschadiging) en een hoofd, bekleed met leder.
#788Een lot van 5 oude porceleinen popjes.
#771Een vintage aardewerken tafellamp.
#73Een bronzen kandelaar in rococostijl met 5 lichtpunten.
A bronze rococo style candelabra with 5 light points.No longer availableDim. 61cmEstimate: € 50 / 80 -
#206Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 250 / 350 -
A set of 2 Japanese paintings on silk depicting bonsai trees in cloisonné pots.No longer availableDim. h 34 x b 38 cmEstimate: € 30 / 40