#285Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.
#222Alain BonnaudEen paar schilderijen olieverf op paneel. Franse school 19e eeuws.
A couple of oil paintings on panel. French school, 19th century.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#193DelvauxEen handtas van lichtbruin leder. Gemerkt. Met stoftas.
A handbag made of light brown leather. Marked. Comes with a dust bag.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 250 / 350 -
#333Een lot van 4 verschillende bronzen wandlampen. Diverse ornamenten en lichtpunten.
#73Een bronzen kandelaar in rococostijl met 5 lichtpunten.
A bronze rococo style candelabra with 5 light points.No longer availableDim. 61cmEstimate: € 50 / 80 -
#556GhoumEen zijde handgeknoopt tapijt. Gemerkt Ghoum.
#86Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
#511Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976“Moeder met kind”. Een terracotta gesculpteerd beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.
#375Een presse-papier VSL met monogram ‘CB’ en een floraal decor.
A paperweight VSL with monogram 'CB' and a floral decoration.No longer availableDim. h 5.5 x Ø8.5 cmEstimate: € 40 / 60