#140Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,53 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
An 18 karat white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.53 ct. and brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.62 ct.No longer availableDim. 4,89 gEstimate: € 950 / 1100 -
#764Een set van 2 sérigrafien van Guust Flater in kader.
#164Een schilderij, winterzicht, olie op panneel, links onderaan getekend Koekoek in vergulde kader.
A painting, winter scene, oil on panel, signed Koekoek in a gilded frame on the bottom left corner.No longer availableDim. h 60 x b 90 cmEstimate: € 400 / 500 -
#590Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 400 / 500 -
#767RobbedoesEen lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 150-159.
A lot of 10 Robbedoes hardcover albums, numbers 150-159.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#724Vier gravures. Alfred Van Neste. “Stadspoort”. Ets (ruitje gebroken). Alfred Van Neste. “Brugge”. Kleurenets. Genummerd en gesigneerd. Isidore van Mens“Sint-Rombouts, Mechelen. Genummerd en gesigneerd. Roger Hebbelinck. “De Brugse Reien”. Kleurenets genjummerd en gesigneerd.
Four engravings. Alfred Van Neste. "City Gate". Etching (damaged glass). Alfred Van Neste. "Bruges". Color etching. Numbered and signed. Isidore van Mens "Sint-Rumbold's, Mechelen". Numbered and signed. Roger Hebbelinck. "The Canals of Bruges". Color etching, numbered and signed.No longer availableDim. 20x25 cm - 42x32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#101Comptoir General Mon H RiondetEen brons vergulde cartelklok, gemerkt comptoir general Mon H Riondet.
#235Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#526Handgeknoopt Oosters wollen tapijt met levensboom en afbeelding van dieren.
#34Vijf gravures: een topografisch zicht van Venetië naar de XVIIde eeuw. Theo Beerendonk. “Een oude hoeve”. C. Marstboom. “Veldweg”. Lino. Frans Masereel. “Raritäten”. Lino. Felix Timmermans. “µtorenwachter’s nieuwjaarswens. Een geïllustreerd gedicht.
Five engravings: a topographical view of Venice from the 17th century. Theo Beerendonk. "An old farmhouse". C. Marstboom. "Field path". Lino. Frans Masereel. "Rarities". Lino. Felix Timmermans. "Tower watchman's New Year's wish. An illustrated poem.No longer availableDim. 15 x 18 cm - 38 x 48 cmEstimate: € 100 / 120