#566BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#745Een keramische vaas, vermoedelijk Oosters, onderaan gemerkt.
A ceramic vase, possibly Oriental, marked on the bottom.No longer availableDim. 41 x Ø22cmEstimate: € 40 / 60 -
#42Luc VerbistPeriod: 1913-1984“Naakt” Tekening op papier. Gesigneerd.
#501Een zeer grote Chinese vaas op sokkel beschilderd met bloemen en figuren.
#24Weidezicht met koeien en bloesems, olieverf op het paneel, gesigneerd is onleesbaar.
Pastoral View with Cows and Blossoms, oil paint on panel, signature is unreadable.No longer availableDim. 29 x 17 cmEstimate: € 25 / 75 -
#37Delfts blauwEen wit-blauw aardewerken tabakspot met koperen deksel en opschrift “Havana’. Onderaan gemerkt Delft.
#414J Pinx“Vue de l’Escaut en Flandre”. Een gravure op papier.
#756Aubrée à NozayEen comtoise versierd met gedreven geel koper, de voorstelling getiteld “La Culture. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Einde XIXde eeuw. Met sleutel en op houten stoeltje.
A comtoise decorated with hammered yellow copper, the performance entitled “La Culture. White enamel dial with Roman numerals. End of XIXth century. With key and on wooden chair.No longer availableDim. H: 135 cmEstimate: € 40 / 60 -
#40Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,18 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with one brilliant-cut diamond of approximately 0.18 carats.No longer availableDim. 2,54 gEstimate: € 400 / 500