Other lots in this auction
-
#312M.A. Marcotte“Rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd boven links.
”Roses”. Huile sur toile. Signature au dessus à gauche.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#346Een eikenhouten hoekkastje met twee deurtjes en een marmeren blad.
Une armoire en coin en chêne à deux portes et une tablette en marbre.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 30 / 40 -
#483DuboisEen grote vaas van Belgische steengoed in Egyptische trend, gesigneerd en gemerkt EGD.
Un grand vase en faïence de Belgique, signé et marqué EGD.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#31Een antieke karnton.
Une baratte ancienne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#146Een tweeledige buffetkast met onderaan twee deuren en twee laden en gerenureerde flanken. Het opzet met twee gevitreerde deuren en een gebogen kap. De zijkanten versierd met kransen.
Un buffet à deux corps , le bas à deux portes et deux tiroirs et flancs avec rayures. Le haut à deux portes vitrées et une coiffe voûtée. Les c^tes décorées de couronnes.No longer availableDim. h: 251 cmEstimate: € 120 / 200 -
#795Een zilveren armband en kruisje bezet met markasiet, twee horloges en een aantal fantasiejuwelen.
Un bracelet en argent et une croix sertie de marcassite, deux montres et un nombre de bijoux de fantaisie.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#338Val St. LambertEen reeks van zes onderleggers van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde bloemendecors. In origineel etui.
Une série de six sous-verres en cristal taillé incolore, décor fleuri satiné. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#718Twee kleine en twee grote lange drageoirs van kleurloos glas met geslepen druivendecor.
Deux petits et deux longs drageoirs en verre incolore, décors de vignes taillés.No longer availableDim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#341Een lot van drie kristallen vazen en een coupe voornamelijk rood in de massa.
Un lot de trois vases et une coupe en cristal, rouge dans la masse.No longer availableDim. h ± 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#514“Tobias en de engel”. Olieverf op doek. Resten van een signatuur rechts onderaan. Achteraan toegeschreven aan Cornelis van Poelenburg (1586 - 1667).
”Tobias et l’ange”. Huile sur toile. Restes d’une signature à droite en bas. Dédicace au dos à Cornelis van Poelenburg ( 1586 - 1667).No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#497Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
Une statue ancestrale africaine en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#774Een zwartgelakt houten kistje met een secreet in het deksel. XIXe eeuw.
Un coffret en bois laqué noir à secret dans le couvercle. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120

