#393
#142Jozef VerswijvelPeriod: 1907-1980
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 X 67 cmEstimate: € 150 / 180 -
#768
”Album historique de timbres postes”. Contenant des anciens timbres (mi XIXème siècle jusqu'à la fin des années ‘20).No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#648
Drie balustervazen van Chinees porselein: 1 blauwe en witte met paradijsvogel (H. 43 cm), 1 polychrome met een familie op een terras en uitvoerige tekst achteraan (H. 43 cm) en 1 grotere met vogels en een bloeiende struik (H. 58 cm).
Trois vases balustre en porcelaine de Chine: le premier au décor d’un oiseaux de paradis bleu et blanc ( H 43 cm), le deuxième au décor polychrome d’une famille sur une terrasse et texte au dos (H 43 cm), le troisième au décor d’oiseaux et arbuste en floraison (H 58 cm).No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#688
#649
Een glasservies van geslepen kristal voor 10 personen. 50 stuks.
#397
Een lot van 9 diverse groepjes en beeldjes van porselein en van biscuit.
Un lot de neuf groupes et statues en porcelaine et en biscuit.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#507
“Twee vogels met kers.” Beeld uit jade met sokkel.
#685
Koekoeksklok. Met twee koekoekjes. Met slinger en gewichten.
#551Hergé
#384
#275
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een bloem van jade bezet met één briljantje.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de fleur en jade et serti d’un brillant.No longer availableDim. 5,97 gEstimate: € 150 / 200