Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Roger Pelissier. “La Chine”. Ed. Les Presses de France, Paris. Vier delen.

Roger Pelissier. “La Chine”. Ed. Les Presses de France, Paris. Vier delen.

”La Chine”. Roger Pelissier. Ed. Les Presses de France, Paris. Quatre volumes.
SKU: 1112180457.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #457
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #312
    M.A. Marcotte

    “Rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd boven links.

    ”Roses”. Huile sur toile. Signature au dessus à gauche.
    No longer available
    Dim. 34 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #346

    Een eikenhouten hoekkastje met twee deurtjes en een marmeren blad.

    Une armoire en coin en chêne à deux portes et une tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #483
    Dubois

    Een grote vaas van Belgische steengoed in Egyptische trend, gesigneerd en gemerkt EGD.

    Un grand vase en faïence de Belgique, signé et marqué EGD.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #31

    Een antieke karnton.

    Une baratte ancienne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #146

    Een tweeledige buffetkast met onderaan twee deuren en twee laden en gerenureerde flanken. Het opzet met twee gevitreerde deuren en een gebogen kap. De zijkanten versierd met kransen.

    Un buffet à deux corps , le bas à deux portes et deux tiroirs et flancs avec rayures. Le haut à deux portes vitrées et une coiffe voûtée. Les c^tes décorées de couronnes.
    No longer available
    Dim. h: 251 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #795

    Een zilveren armband en kruisje bezet met markasiet, twee horloges en een aantal fantasiejuwelen.

    Un bracelet en argent et une croix sertie de marcassite, deux montres et un nombre de bijoux de fantaisie.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #338
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes onderleggers van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde bloemendecors. In origineel etui.

    Une série de six sous-verres en cristal taillé incolore, décor fleuri satiné. Dans étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #718

    Twee kleine en twee grote lange drageoirs van kleurloos glas met geslepen druivendecor.

    Deux petits et deux longs drageoirs en verre incolore, décors de vignes taillés.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #341

    Een lot van drie kristallen vazen en een coupe voornamelijk rood in de massa.

    Un lot de trois vases et une coupe en cristal, rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. h ± 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #514

    “Tobias en de engel”. Olieverf op doek. Resten van een signatuur rechts onderaan. Achteraan toegeschreven aan Cornelis van Poelenburg (1586 - 1667).

    ”Tobias et l’ange”. Huile sur toile. Restes d’une signature à droite en bas. Dédicace au dos à Cornelis van Poelenburg ( 1586 - 1667).
    No longer available
    Dim. 30 x 35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #497

    Een Afrikaans houten voorouderbeeld.

    Une statue ancestrale africaine en bois.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #774

    Een zwartgelakt houten kistje met een secreet in het deksel. XIXe eeuw.

    Un coffret en bois laqué noir à secret dans le couvercle. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More