Other lots in this auction
-
#224Een grijsgepatineerde houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.
Un miroir en bois patiné gris de style Louis XV, décoré d'un profil de femme en relief.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 150 / 160 -
#645Een gebeeldhouwd en deels gepolychromeerde houten krokodil. Afrikaans werk.
Crocodile en bois sculpté et partiellement polychrome. Travail africain.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 100 / 160 -
#2Romain Malfliet“Kathedraal - markt”. Gravure. Gesigneerd, getiteld en genummerd 88/150 buiten de plaat.
Cathédrale - Marché . Gravure. Signée, titrée et numérotée 88/150 hors planche.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 35 / 50 -
#613“Shot in the eye”. Een gepolychromeerd bronzen beeld van een Indianenhoofdman met vredespijp. Naar een werk van Carl Kauba.
Une balle dans l'oeil . Une statue en bronze polychrome d'un chef indien avec un calumet de la paix. D'après une œuvre de Carl Kauba.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#599Nadine Van LierdePeriod: °1941“Twee figuren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘69.
Deux personnages . Technique mixte sur papier. Signé et daté 69.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#92“Latems landschap”. Olieverf op doek. Draagt een onleesbaar handtekening.
“Paysage de Laethem”. Huile sur toile. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 58 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#503Johan LewiPeriod: °1957“Personage met ei en een andere”. Keramiek. Niet gesigneerd.
Personnage avec oeuf et un autre . Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#104Delvaux, BruxellesEen zijden sjaal.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#26Een liturgische bronzen aquamanile.
Un aquamanile liturgique en bronze.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#280Drie verschillende munten waaronder: Arabië, Bostra, Filips II Caesar 244-216. Brons 245/246. 6,13 g. Fenicië, Dora. Trajan 98-117. Brons. BMC 32. 12,94 g. Judea, eerste opstand tegen Rome 66-70. Brons 69, Jerusalem. AJC 30. 5,85 g.
Trois pièces différentes dont: Arabie, Bostra, Philipe II César 244-216. Bronze 245/246. 6,13 g. Phénicie, Dora. Trajan 98-117. Bronze. BMC 32. 12,94 g. Judée, Première révolte contre Rome 66-70. Bronze 69, Jérusalem. AJC 30. 5,85 g.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#399Een porseleinen sierbord met famille-noiredecor van pioenen en een Fo-hond. Met stempel onderaan. Omstreeks 1900.
Assiette décorative en porcelaine à décor famille-noire de pivoines et d'un chien Fo. Avec cachet en bas. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#469“Moderne compositie”. Olieverf op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 112 x 77 cmEstimate: € 120 / 180

